fizmati.lv forums

Pilnā versija: Sistēma darbojas
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Vakar atcerējos, ka pie koju sarga ir tāda jauka burtnīca, kurā pēc sūdzības saņemšanas sardzis/e pieraksta, kas ir salūzis, lai vēlāk konkrēto lietu salabotu.
Veicu eksperimentu. Jau labu laiku uz nerviem krita 1. stāva izļurkātie ūdens krāni, tāpēc pasūdzējos Pēterītim (sardzim kas ir apsēsts ar durvju slēgšanu vietā un nevietā). Pēterīts cītīgs darbinieks būdams izvilka burtnīciņu un pierakstīja. No rīta bija noticis brīnums, izlietnes bija salabotas.
Stāsta morāle: ja kaut kas ir sa* pasakiet sargam, lai ieraksta labojamo lietu sarakstiņā, varbūt brīnums notiek arī ar jums.
man bija nedaudz savādāka pieredze Very Happy manā istabiņā ir tās garās lampas, kā gaiteņos, nu un viena no tām pārdega. aizgāju lejā pie sarga, pateicu, ka derētu nomainīt. kādu nedēļu nekas nenotika, jau domājām, ka tā arī paliksim pustumšā istabā Very Happy tad vienu dienu pamanījām, ka lampa ir nomainīta. dīvainākais ir tas, ka neviena no mums trim nebija redzējušas kādu, kas to būtu izdarījis... sanāk, ka kojās dzīvo spociņš Very Happy
Atsauces saites