fizmati.lv forums

Pilnā versija: [split] Tu tak pats
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
(30.03.2010 14:37 )The Abusement Park rakstīja: [ -> ]Tu tak pats vēl savus finansiālos parādus neesi nokārtojis, ko ta tu vari aizdot?
visi paraadi ir nokaartoti.
"Ja Jums ir pierādījumi par pretējo, lūdzu galdā. Ja ne, es ar Jums vispār nerunāšu."
Nu iespējams es kļūdos - ja tā, tad ļoti atvainojos! Taču mēs varam diezgan vienkārši noskaidrot vai es kļūdos vai nē.

Cienījamie FMF SP biedri - vai K.Solovjovs ir nokārtojis savas finansiālās parādsaistības (140Ls) ar FMF SP?
par ko tad kirils ir fizmatiem paraadaa?Laughing
Viņam pašam jau liekas ka nav
Gribēju tikai piezīmēt, ka abi iepriekšējie post'i no The Abusement Park lietotāja nepauž LB komandas "The Abusement Park" viedokli, nostāju, attieksmi vai jebko citu šajā jautājumā, jo tā nezina, par ko ir runa un, patiesībā, nemaz nevēlas to zināt...

(30.03.2010 15:18 )The Abusement Park rakstīja: [ -> ]Nu iespējams es kļūdos - ja tā, tad ļoti atvainojos! Taču mēs varam diezgan vienkārši noskaidrot vai es kļūdos vai nē.

Cienījamie FMF SP biedri - vai K.Solovjovs ir nokārtojis savas finansiālās parādsaistības (140Ls) ar FMF SP?
Atsauces saites