fizmati.lv forums

Pilnā versija: Roņu diena Zeļļos
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Jā, Roņu diena ir foršs tusiņš, taču man šķiet, ka tam vajadzētu būt izvēles pasākumam, nevis kopmītņu piespiedu trillerim siltā ūdens neesamības dēļ Smile

Principā es gribēju prasīt - WTF? Un - Vai kādam ir informācija, kad koju siltais pičiņu pačiņu varētu būt operacionāls uz visiem 100%?
Nu tu to WTF? paprasi komandantei vai kā tur jums viņu sauc.
Vai arī fakultātes vadībai. Jums viņa tur pat blakus.

Un kas vainas aukstajam ūdenim?
(19.04.2010 19:13 )Zaķītis-Kaķītis rakstīja: [ -> ]Un kas vainas aukstajam ūdenim?

Vaina tāda, ka salst.
Ja man mājās pazūd siltais ūdens, es netaisu uzreiz par to topiku Very Happy
Citāts:Ja man mājās pazūd siltais ūdens, es netaisu uzreiz par to topiku Very Happy

Mājās parasti izliek paziņojumus un laikus/datumus par komunālo pakalpojumu traucējumiem/pārtraukumiem. Vai arī pats izdrātē boileri un zin kad atdrātēs. Turpretim šeit Stindzis uzbrūk klusi, klusi.

Citāts:Nu tu to WTF? paprasi komandantei vai kā tur jums viņu sauc.
Vai arī fakultātes vadībai. Jums viņa tur pat blakus.

Es neprasīju, kur paprasīt. Es vienkārši prasu šeit. Paprasīt var daudz kur. Zinu kur. Šeit nav sliktāk par jebkuru citu vietu.

Turklāt daži arī iet uz lekcijām laikā, kad komandante tur sēž. Piemēram... es.

P.S. Ja drīkst atzīmēt - vēl joprojām 0% lietderības reitings un 100% bullshit'a reitings šim topikam. Gaidu kādu noderīgu atbildi.
(19.04.2010 20:01 )K. B. rakstīja: [ -> ]Šeit nav sliktāk par jebkuru citu vietu.
haha
savieno ar tevis paša rakstīto
Citāts:P.S. Ja drīkst atzīmēt - vēl joprojām 0% lietderības reitings un 100% bullshit'a reitings šim topikam.
tā vien šķiet, ka te ir sliktāka vieta vismaz par komandanti vai vadību [nevar lietot jebkuru Laughing jo to nevar pierādīt]

Un es tev norādīju komandantes un vadības virzienā, jo tās atbildes būs vistuvāk patiesībai. Forumā tu izlasīt varēsi spekulācijas u.c. bulšitu Very Happy
Un pie vadības tu vari iegriezties starp lekcijām. Ja tev nav starpbrīžu, tad par to arī pasūdzies pie reizes. Laughing
Atsauces saites