fizmati.lv forums

Pilnā versija: Datoriķu vēlēšanas
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2 3
Mani spriedumi par bekapiem bija balstīti internetā pieejamajos materiālos.

Par dabaszinātņu portālu - 6 gadus atpakaļ, kad regulāri parādijās jauni raksti par zinaatnes lietām, tad savā dziļākajā būtībā tas bija dabaszinātņu portāls ļoti lielā mērā.
(01.11.2010 18:46 )Mezha_lauminja rakstīja: [ -> ]Man kopsummā ir palicis iespaids, ka "Bekapus netaisam" ir orientēti uz atpūtas pasākumiem un padomes caurspīdīgumu
Par atpūtas pasākumiem nevar noliegt, tur šī partija ir topā: bezjēdzīga šķērdēšana Ratniekos ir ar uzviju izpildīta.
Par caurspīdīgumu gan - tāds nav manīts.

Taču DFUP piedāvā pilnīgu caurspīdību, resursu novirzīšanu pareiziem mērķiem (piemēram, robotikas pulciņš), kā arī turpmāu SP pārraudzību.

Mēs par tīru Fakultāti:[Bilde dh6czxttr85vspz0v8n8.png]

Mēs pret bekapu netaisīšanu: [Bilde i0zm9x7oeaa246r232ud.png]

[Bilde cyc19gpobcfjycl0r7n.jpg]

Kavacs & Kalējs - Jūsu nākotne: [Bilde 2yn8nnnh2szblzlbcwau.png]

Kā arī mēs esam vienīgie, kuri piedāvā stabilu sadarbību ar 1101 sarakstu, lai paceltu mūsu Fakultāti vēl nebijušos augstumos!
Vai DFUP kaut kur publicēts ir arī kāds kostruktīvāks savu mērķu un programmas izklāsts? Man likās, ka ar apkopēju darbību R19 viss ir kārtībā...

Cita starpā, ja jau sadarbību ar 1101 piedāvājat tik stabilu, kāpēc Jums ir atsevišķa partija?
Cita izklāsta nav, jo galvenais izklāsts ir elementārs:
1) Nepieļaut izšķērdēšanu ( ex-Default aka bekapus netaisām tipiska prakse )
2) Attīstīt DF. ( sadarbībā ar 1101 ).

Kādēļ esam atsevišķi? Jo mūsu idejas ir labējākas par citu piedāvātajām, tamdēļ vēlamies pastāvēt par sevi paši, taču sadarbība ar pietiekoši inteliģentiem subjektiem ( kā 1101 ) nesagādā nekādas grūtības.
(01.11.2010 22:28 )DF_UP rakstīja: [ -> ]Mēs par tīru Fakultāti:[Iztīrīsim fakultāti no atkritumiem]

Jums ir konkrēts plāns kā iztīrit fakultāti? Novirzīsiet budžetu papildus apkopējām vai pēc lekcijām berzīsiet grīdas paši?
Vai DF_UP varētu kā piemēru minēt kādu iepriekšējā sasaukumā izdarītu labu darbu DF labā, neskaitot balsošanu sēdēs?
Jā, mēs vērojām ar savu ērgļa aci un iespēju robežās protestējām pret izšķērdību. Kā arī aktīvi izteicām viedokli Baldonas orgainzēšnanas jautājumos. Un ne tikai.

Iztīrīt - ar to mēs domājam tīru vidi DF biedriem. Bez svešu fakultāšu piejaukuma.
(01.11.2010 22:54 )DF_UP rakstīja: [ -> ]Jā, mēs vērojām ar savu ērgļa aci un iespēju robežās protestējām pret izšķērdību

Vai varat nosaukt kādus konkrētus piemērus, kad šāda izšķērdība ir tikusi pieļauta? Vai, vēl labāk, kad tieši jums izdevās to novērst, kas bez jums nebūtu noticis?
A kas DFUP pret oranžo krāsu?
Viesturam Kavacam ļoti, ļoti nepatīk fizmati. Iemeslus gan nekad neesmu sapratis. Viestur, nevēlies komentēt?
Es tikai novēlētu Nobackup un 1101 veiksmīgu sadarbību un kompromisu atrašanu nevis konkurenci. Tāpat, novēlu atrast spējīgu vadītāju, kas saliedē abas "it kā atšķirīgās" komandas, bet ar vienu mērķi - veidot DF labāku! Esmu par abu partiju veidotu "valdību" Smile

Kas attiecas uz man sāpīgo jautājumu - fizmati.lv , tad arī tur derētu kompromisu un stratēģijas izstrādi. Atceros vēl pagājušā gada sarunu ar M.Z., kurš ar visām četrām rāvās par sava portāla radīšanu un norakstīja fizmatus, kā neveiksmīgu projektu. Laikam šie vārdi pārāk dziļi iespiedušies atmiņā un šo vārdu augļus var apskatīt šodien.
Mans viedoklis: pirms vispār sākt kaut ko veidot, ir jāāprunājas ar katra no atsevišķo resursu uzturētājiem, t.i. borzovs.lv, datz.lv, draugu domubiedri, ludfsp.lv un jāvienojas par VIENA (!) resuras izveidi. vai tas būs sadarbībā ar f.lv vai atsevišķi, par to lems nākotnē. Es saprotu, ka katram patīk radīt ko jaunu un vilkt deķīti uz savu pusi, bet tikai kopā var panākt kaut ko nopietnu - cilvēkresursi rakstiem, sponsoru nauda, viena vieta, kur uzzināt jaunumus utt.
Uzcept wordpresā engine un palaist tautiņās nav nekas grūts, līdz ar to secinājums, ka problēma ir bijusi menedžmentā.
Tālākie soļi - rezervēt kādu daiļskanīgu domēnu - datoriki.net vai kko tādu, ko var atcerēties (nevis ludfsp.lv). Pēc izveides visus iepriekš minētos resursus redirektēt uz šo.
Tā kā katri jauniņie vēlas savu/atsevišķu vietu, kur apkopoties ar runām - manā laikā bija klase.lv, tad uzradījām fizmati.lv, tad datz.lv, tad borzovs.lv, tad katriem jauniņajiem piešķiram savu vietu zem domēna un forumu, piem, 2010.datoriki.net , kur var ielogoties caur twitter/fbook/dr.lv, lai ņemās zem tā, plus redz, kas notiek arī datoriki.net . Šādā situācijā gan vilks paēdis, gan kaza dzīva. Pirmgadniekiem ir sava/neatkarīga smilškaste, bet viņi joprojām ir "sistēmā". Atzīstu, ka šito vajadzēja darīt jau krietni ātrāk un to varēju pats izdarīt, taču tikai tagad redzu cik tas ir svarīgi.
Klāt piemetam diskusiju par zinātniskajiem un analītiskajiem rakstiem. Vai par to maksā un cik par to maksā. Ja jā, tad dod iespēju pirmajiem attīstīt savu rakstītprasmi + uzzināt interesantas lietas, kā arī saņemt kko motivējošu pretī. Var ne tikai naudā, bet kādā žurnāla abonemenā vai citā materiālā labumā.

P.S. opional, bet tas nav primāri. tādu datoriki.net varētu realizēt kopā ar fizmati.lv ar filtru palīdzību, kad daļa informācijas pieejama datoriķiem, daļa fizmatiem. Es īsti nezinu kāpēc abām SP nepatika šis variants, bet nu ok, ja nevajag, tad ko tur mākslīgi cīnīties par taisnību!

Rezumē:
1) menedžments - kopīga stratēģija visiem resursiem
2) domēna izvēle (datoriki.net, datoriki.org)
3) wordpress (vai cits engine)
4) redirekts no esošajiem resursiem
5) subdomēni katram gadam (2010.datoriki.net) un ielogošanās caur dr.lv, twitter
6) diskusija par rakstu politiku
7) optional, diskusija par sagrupēšanos ar f.lv

BTW, kas ir datoriķu uzvaras partija? Tas ir kāds joks (kā KTS fizmatiem pagājušogad)?
Ja nu kāds ir palaidis garām, tad šeit Mazo Oranžo izplatītais materiāls:
[vēlēšanu dienā reklāmas nav]
(01.11.2010 23:20 )Guntis Šmaukstelis rakstīja: [ -> ]Kas attiecas uz man sāpīgo jautājumu - fizmati.lv , tad arī tur derētu kompromisu un stratēģijas izstrādi.
Mazo Oranžo vīzija par fizmati.lv nākotni:
- DF ir savs domēns un savs lapas dizains, bet viss dabrojas uz viena "dziņa" tāpēc ir saistīts. Ieguvumi: iespēja rādīt gan vienu un to pašu, gan arī atsevišķu informāciju katrā no lapām; viegli pieejama saistītā informācija no otras fakultātes.

Dažādiem datoriķu gadiem, kam gribas savu atsevišķu stūrīti, tiks jau atkal piedāvāta iespēja uzturēt savu slēgto foruma sadaļu. Nezinu, vai tas ir pozitīvi, jo mācību priekšmeti un diskusiju tēmas tik ļoti nemainās no gada uz gadu, taču, ja tāda vajadzība ir, tad piedāvāsim risinājumu!
Pēc svaigākajām pilnīgi neoficiālajām ziņām DF SP vietu sadalījums ir šāds:
BN 15
DF1101 7
DxFFFF 1
MO 1
DFUP 1
Lapas: 1 2 3
Atsauces saites