fizmati.lv forums

Pilnā versija: Literatūra kojās
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Bij tādi laiki, kad kojās bij iespējams aiziet pie kāda, aizņemties ne-mācību grāmatu un vienkārši palasīt, taču pēdējo pāris mēnešu laikā nav izdevies atrast nevienu kurš varētu aizdot kautkādu daiļliteratūru, filozofiju, psiholoģiju vai ko citu interesantu... Pašam pa rokai esošie krājumi izlasījušies un pietrūkst veco labo nedigitālo burtu... Vai tiešām mūsdienās vairs neviens nelasa?
lasa gan.

+ vienmēr var aiziet uz Rīgas Centrālo bibliotēku un izvēlēties grāmatu pēc sirds patikas.
Kurš lasa, ko lasa, kur lasa? Vai no viņa(s) var aizņemties kādu grāmatu?

Uz bibliotēku diezgan pašvaki aiziet ap 22:00...
Vajag tik zināt, pie kā griezties. Es, piemēram, varu aizdot dažas Star Wars grāmatas vai X-Men 3 novelizāciju.
Laikam slikti esi meklējis... Kojās var atrast daudz ko, sākot ar Hariju Poteru un beidzot ar Upīša "Zaļo zemi".
tā gan Smile man ar kojās ir kkādas piecas nemācību grāmatas Smile ir viens spriedzes trilleris, visai interesants, bet pārējais no romānu žanra Smile ja kādam interesē, varu aizdot Smile
Nu tad jau loģiskais jautājums tiem kojiniekem, kas lasa un ir gatavi aizdot kādu grāmatu - kur jūs meklēt un pēc kāda vārda meklēt?
Mani var meklēt 210. istabā. Manu vārdu tu visticamāk jau zini, bet, ja vēl ne - no trim cilvēkiem, kas tur dzīvo, divi uz "Doktors Streindžlovs" neatsaucas. Trešais esmu es.
(18.02.2011 06:41 )Blekss rakstīja: [ -> ]Nu tad jau loģiskais jautājums tiem kojiniekem, kas lasa un ir gatavi aizdot kādu grāmatu - kur jūs meklēt un pēc kāda vārda meklēt?

savukārt mani var atrast 418, Inta Smile
Atsauces saites