fizmati.lv forums

Pilnā versija: etiķete un sociopātija
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2
(20.03.2011 01:12 )peteris.a rakstīja: [ -> ]btw, kapēc es šos ieteikumus neredzu uz SP oficiālā ziņojumu dēļa, kas ir īstā vieta SP nostājas izteikšanai?

Jo ne jau SP dēlis ir aizcūkots ar aizpagājušās nedēļas zupu vai krāsojies viegli brūnos toņos.
Un, protams, ir labi izteikt viedokli, bet kritizēšanai parasti prasās klāt ieteikums, ko konkrēti darīt lietas labā. Ar visaptveršiem "iedziļināties problēmā vairāk", "risināt nopietnāk" tā arī nekas nav pateikts. Ko iesaki Tu?

Un vai tiešām, Tavuprāt, ir normāli +/- 20 gadu vecumā cūkot sabiedrisku telpu un aiz sevis nesakopt, jo gan jau kaut ka to izdarīs kāds, kuram par to maksā (un, ja ir ļauts izpaust subjektīvo viedkli, manuprāt, neviena apkopēja pienākums nav iztīrīt aiz kāda konkrēti, bet gan uzturēt kārtību kopumā, t.i., tādas lietas, kas vienkārši ar laiku paliek netīras, bet kuras nepārtraukti tīrīt aiz sevis būtu pārspīlēti - grīdas, putekļi, logi u.tml., nevis viena apkakātā grīda vai otra aizlietā izlietne; protams, tādu cilvēku dēļ gan šiem darbiniekiem diemžēl nepaliek iespējas nesakopt arī konkrēto šmuci).
Izvērties man negaidīti garš foruma pavediens. Šoreiz pieķeršos aizsācēja pirmajam ierakstam:

"Vai kāds var izskaidrot to kaitinošo huiņu parādīšanos kojās? (piedod,Ingmār)
Kāds ar Ingmāra vārdu pielīmējis teju visus sanitāros koju mezglus ar muļķīgām lapiņām,"
Atgādināšu, ka Tu arī esi SP biedrs, ja viens zem nika peteris.a neslēpjas kāds cits cilvēks. Tev kā biedram būtu jāseko līdzi, kas notiek SP un jāizsaka savs viedoklis tad, kad ideja vēl ir apspriešanas stadijā, nevis tad, kad tā jau realizēta, sākt publiski izteikt savas pretenzijas.

"kuras vedina domāt, kapēc, ja SP var līmēt kkādu bezsakara štruntu, kapēc nevaru to arī es?"
Tā kā Tu esi no SP, tad šī teikuma daļa pārvēršas par:"kuras vedina domāt, kapēc, ja es varu līmēt kkādu bezsakara štruntu, kapēc nevaru to arī es?"

"Publiskās telpas neitralitāte ir pačakarēta."
Varētu domāt, ka tā iepriekš ir bijusi neitrāla

"Kultūru šādi nevar izmainīt, tieši šādi nē, un pat pilnīgi liek domāt, ka tie, kas zem SP parakstījušies šajā aktivitātē, domā, ka kojās dzīvo bērnudārznieki."
Nezinu vai pareizais apzīmējums ir bērnudārznieki, jo bērnudārznieki bieži neapzinās ko dara, taču nekulturāli cilvēki tur ir. Neviens tagad negaida, ka pēkšņi kojās visi paliks kārtīgi, protams ka ne, bet šis ir labs veids kā caur nelielu humoru pievērst sabiedrības uzmanību dažādām problēmām, un redzot pirmo cilvēku reakciju, tas arī ir izdevies, un jo vairāk sabiedrības uzmanība šim tiks pievērsta, jo mazāk nekultūralie cilvēki atļausies publiski šmucēties, vismaz kādam noteikti kādā brīdī parādīsies kauna sajūta.
Ingmār, ja tu šito lasi, lūdzu pieņem manu atvainošanos. Tām lapiņām nav ne vainas un tas bija diezganstulbi no manas puses šo centienu ieviest kārtību kojās apdirst.
(21.03.2011 00:58 )peteris.a rakstīja: [ -> ]Ingmār, ja tu šito lasi, lūdzu pieņem manu atvainošanos. Tām lapiņām nav ne vainas un tas bija diezganstulbi no manas puses šo centienu ieviest kārtību kojās apdirst.
Tas pēdējais vārds taču nebija domāts burtiski? Rolling Eyes
Lapas: 1 2
Atsauces saites