fizmati.lv forums

Pilnā versija: Izaicinajums > prakse > darbs
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
[Update ir atrodams zemāk - 09.09.11]

Esam maza, bet visai braša komanda, kas meklē sev biedru. Esam cilvēki, kas uztur radio.soon.lv un apkopo Latvijas Tviterversa datus. 1 miljonu esam nodevuši arī ailab.lv rīcībā.
Pašlaik strādājam pie vienas idejas (arī saistīta ar tekstu analīzi), kas būtu vērsta uz pasaules tirgu.

Ko meklējam? Cilvēku ar interesi par datu analīzi un spēju rakt un mācīties jaunas lietas. Jaunas lietas sevī ietver arī pārslēgšanos no vienas valodas uz otru. Ikdienā mēs saskaramies ar C, Python, Java, Html, php, js valodām.
Ko mēs piedāvājam? Iespēju apgūt kaut ko ārpus "php, css, html, js programmētājs" vai "darbs testētājam". Mums ir arī labas biroja telpas pilsētas centrā.
Atalgojums? Primāri meklējam cilvēku, kas vēlas tikt galā ar izaicinājumu. Vispirms vēlamies redzēt cilvēku darbībā un tad runāsim par atalgojumu. Nepārprotiet, mēs zinam, ka cilvēkiem ir jāmaksā atalgojums, lai tas paliktu strādāt. Mūs neinteresē darbinieku rotācija.

Interesentus rakstīt uz ernests@soon.lv

Pirms piesakies, šeit saraksts ar atslēgasvārdiem, kurus papētīt - Data mining, Text mining, Topic clustering, Pattern recognition.

Par mums:
http://www.db.lv/tehnologijas/angry-bird...iem-232371
Es te pakomentēšu, ka pazīstot Ernestu un to ar ko viņš nodarbojas, - šis ir pilnīgi lielisks un ļoti interesants piedāvājums, kuru noteikti nebūtu prāta darbs laist tā pat vien gar ausīm.
Arī es varu dot savu endorsement soon.lv un viņu projektam; domāju, ka šis ir labākais darba sludinājums, kas pēdējā laikā šajā forumā ir bijis.
Laiks iet uz priekšu un arī mēs esam gājuši tālāk. Visai lieliem soļiem.
Un atkal meklējam augšminēto cilvēku - tādu, kurš grib rakt un pētīt datus.

Un par mums atkal ir kāds kaut ko uzrakstījis. Šoreiz tas ir tehnoloģiju blogs Techcrunch - http://eu.techcrunch.com/2011/08/04/reac...real-time/
Pašlaik paralēli šai ideja attīstam vēl vienu un tāpēc arī meklējam kolēģi. Ja redzi sevī šo dzirksti, rakti uz ernests@reach.ly

Ernests
Atsauces saites