fizmati.lv forums

Pilnā versija: Internets Zeļļu 8
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2
Sveiki!
Ir pagajis jau apmēram mēnesis, kopš mēs nomainījām interneta pieslēguma veidu Jūsu kopmītnēs. Pa šo laiku Jūs droši vien esat sapratuši un varat novērtēt šī pieslēguma veida priekšrocības un trūkumus, salīdzinot ar veco sistēmu. Mēs būtu ļoti pateicīgi, ja Jūs šeit dotu novērtejumu - salīdzinajumu šiem uzlabojumiem, kā arī ieteikumus, ko vajadzētu vēl uzlabot slēgumā. Mēs domājam par šādas pašas sistēmas ieviešanu arī pārējās kopmītnēs, tāpēc mums ļoti svarīgs ir Jūsu viedoklis.

Paldies.

Ar cieņu
LU ITD serviss
Vecā sistēma bija ērtāka :)
Pēc jaunā pieslēguma ieviešanas ik pa laikam pazūd savienojums un nepieciešams ielogoties par jaunu, tas diezgam traucē. Es ieteiktu šo salabot, pirms sistēmu ieviest vēl kaut kur.
Un es noteikti neesmu vienīgais ar šo problēmu - katru reizi, kad savienojums pazūd man, tas pazūd arī abiem maniem istabas biedriem, un ir dzirdēts, ka līdzīgi ir arī citās istabās. Neesmu gan noskaidrojis, vai šis notiek vairākās istabās reizē.
Mūsu istabiņā arī bieži notiek joki ar interneta pazušanu. Domāju, ka mēs tādi vienīgie.
Sveiki!
Diemžēļ līdz sim neviens sserviss@lu.lv nav nopietni sūdzējies. Kas attiecas uz ērtumu, tad vajadzetu precizēt, kas nav tik ērti.

Kas attiecas uz savienojuma pārtrūkšanu. Ir uzstādīts arp filtrs, kas monitorē arp pakešu plūsmu. Parametrs ir pietiekami liels priekš normāla tīkla, taču izskatās, ka samērā bieži tas tiek pārsniegts uz atsevišķiem koju portiem. Šobrīd šis parametrs tika palielināts. Ja problēma joprojam regulāri pastāvēs, lūdzu dodiet ziņu servisam, lai mēs precīzāk varētu analizēt gadījumus.

P.S.
Vai ir kādi iebildumi par stabilitāti, ātrdarbību? Vai ir jūtami kādi uzlabojumi?

Ar cieņu

LU ITD
Stabilitāte == not(savienojuma pārtrūkšana), tā kā par to jau viss ir pateikts Smile
Ātrdarbības ziņā nekādu iebildumu man personīgi nav, bet esmu dzirdējis par vienu cilvēku (kurš pats šeit neuzturas, tāpēc par sevi pastāstīt nevar), kuram internets bijis nenormāli lēns (~ tā kā dial-up pirms ļoti daudziem gadiem), ko, kā vēlāk izrādījās, izraisīja Windows XP firewall. Pēc tā atslēgšanas ātrums atkal esot bijis ~tāds, kā bija ar veco sistēmu. Citas detaļas gan nemācēšu pastāstīt.

Par ērtumu Kirilu drīkst neklausīties, viņš tikpat Z8 nedzīvo. Smile
Es gan teiktu, ka tagad ir ērtāk, jo nav katru reizi jāielogojas (izņemot gadījumus, kad pazūd nets, kas nav bieži, bet ja ir tad ik 5.min kādu pus h Very Happy)

(11.10.2011 13:33 )LANET rakstīja: [ -> ]Vai ir kādi iebildumi par stabilitāti? Vai ir jūtami kādi uzlabojumi?

Uzlabojumi nav, iepriekšējā versija šķita stabilāka, jo tik bieži nets nezuda.

(11.10.2011 13:33 )LANET rakstīja: [ -> ]Vai ir kādi iebildumi par ātrdarbību? Vai ir jūtami kādi uzlabojumi?

Filmas pietiekami ātri nāk(kā iepriekš). Neteiktu, ka manāmi ātrāks(ja ir) Very Happy
Lūdzu dariet kaut ko ar youtube issue !!! Ielādes laiks ir neeeeenormāli liels. Latgalē ar iezvanpieeju ātrāk ielādējas.
Internets ir studijām. Laughing
Keep telling yourself that.
youtube ir ļoti daudz izglītojošo video, kas varētu noderēt studijām Very Happy
No šīs diskusijas nav saprotams, kas notiek ar youtube. Atkarībā no browsera youtube mēdz uzvesties dažādi.
http://www.youtube.com/my_speed var notestēt ātrumu. Mums uz līdzīgas sistēmas, ka kojās, tas bija no 700-2500 kbps.
Lattelekom un Youtube ir speciāls līgums par peering tāpēc viņu rezultātus mums būs grūti sasniegt.
Man viss iet daudz labāk nekā iepriekš un ļoti reti kad ir problēmas ar pieslēgšanos (iepriekš pieslēgšanās aizņēma daudz vairāk laika, jo vienmēr kkas negāja). Tagad arī pēc datora izslēgšanas ļoti reti kad ir jāpārlogojas. Samazinājies arī latency spēlēm Very Happy
(13.10.2011 11:06 )LANET rakstīja: [ -> ]http://www.youtube.com/my_speed var notestēt ātrumu. Mums uz līdzīgas sistēmas, ka kojās, tas bija no 700-2500 kbps.

Kā tik švaki?
LV un pasaules vidējais tad krietni virs jums.
[Bilde chart?chxt=x%2Cy&chd=t%3A53%7C45...a%7Cglobal]

btw. es neesmu no kojām un man arī nav LTC
shkiet, ka ar vienu loginu var piesleegt tikai vienu datoru. bet man vajag piesleegt divus un es dorshi vien neesmu vieniigais.luudzu atrisiniet sho probleemu vai vismaz iekomenteejiet,kaadu droshiibas apsveerumu deelj nav iesp piesleegt >1 kompi uz personu?
Lapas: 1 2
Atsauces saites