fizmati.lv forums

Pilnā versija: ūdens skaitītāji
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Sveicināti fizmati!
Gribu piedāvāt apspriešanai aktuālu tēmu par ūdens skaitītāju kļūdām.
Apsaimniekotāji bieži min kā vienu no iemesliem kāpēc rodas šī milzīgā starpība starp dzīvokļos esošajiem skaitītājiem un mājas kopējo skaitītāju to, ka ar laiku ūdens skaitītāji aizaug ar netīrumiem un tāpēc uzrāda mazāku patēriņu.
Manuprāt, ir tieši otrādi- ja skaitītāja spārniņi ir aizauguši, tad ūdens daudzums, kurš izplūst caur tiem pie noteikta apgriezienu skaita ir mazāks un līdz ar to skaitītājs uzrāda lielāku patēriņu, nekā tas ir faktiski. Vai ne tā? Un ko saka teorētiķi.
iespējams, ar pietiekami stipru magnētu varētu apturēt skaitītāja griešanos vispār. tas atrisina problēmu?
(15.01.2012 23:21 )udens rakstīja: [ -> ]Manuprāt, ir tieši otrādi- ja skaitītāja spārniņi ir aizauguši, tad ūdens daudzums, kurš izplūst caur tiem pie noteikta apgriezienu skaita ir mazāks un līdz ar to skaitītājs uzrāda lielāku patēriņu, nekā tas ir faktiski.

Nejūtos teorētiķis, bet paspriedelēt varu. No vienas puses diezgan loģisks secinājums, kam es piekristu No otras, iespējams, ka "aizaugot" lāpsiņas paliek smagākas, vai palielinās berze, kas liek tām kusēties lēnāk. Derētu dabūt kādu skaitītāju un izjaukt, lai iepazītos ar darbības principu.
te ir diezgan plaši apspriesta skaitītāju tēma - http://www.phreaker.us/forum/showthread.php?t=624 Smile
Tāpēc skaitītājus ir regulāri jāmaina un, ja Tev ir ''svaigāks'' ūdens skaitītāja papīrs uz rokas, nekā tas ir apsaimniekotājam, Tev ir taisnība!
ja jau mēs te par skaitītājiem. vai kāds ir uzražojis karstā ūdens skaitītāju, kas griežas tikai tad, kad cauri tiešām tek karstais ūdens?

zinu, ka nav nekas neiespējams un būtu gatavs tādu nopirkt, lai sev uzstādītu.
laba tēma! Very Happy
Jā, ievācos vienā dzīvoklī un tur jau stāvēja magnēti. Un tie magnēti sabojā skaitītāju. Noņēmu nost un tāpat negriežas Very Happy
(15.01.2012 23:44 )peteris.a rakstīja: [ -> ]iespējams, ar pietiekami stipru magnētu varētu apturēt skaitītāja griešanos vispār. tas atrisina problēmu?

Būs jāmēģina Very Happy Ak, praktiskais latvietis Very Happy
Ūdens skaitītāji parāda ūdens patēriņu. Labi pārvaldītās mājās katrā dzīvoklī ir viens vai vaitrāki ūdens patēriņa skatītāji gan aukstajam ūdenim, gan karstajam ūdenim. http://www.parvaldnieks24.lv/udens-skaititaji/

Pārvaldnieks 24 piedāvā uzticamas ūdens patēriņa uzskaites organizāciju katrā daudzdzīvokļu mājā. Mūsu piedāvātie uzskaites modeļi pilnībā atbilst ES standartiem.

ES Mērījumu direktīva ir noteikusi jaunas prasības ūdens patēriņa skaitītāju ražotājiem.

Mēs piedāvājam ūdens skaitītājus, kuri ir aizsargāti no jebkura veida ārējām iedarbībām, ar augstu jūtību un iespēju rādījumu attālinātai un bezvadu nolasīšanai.

Uzstādot jaunās paaudzes ūdens patēriņa skaitītājus, ūdens starpība – zudumi samazinās par 50-70%
Nezināju, ka tie magnēti vēl strādā Smile
(22.09.2014 15:41 )drukatajs rakstīja: [ -> ]Nezināju, ka tie magnēti vēl strādā Smile

Tagad jaunais trends - elektroniski skaititaji... Ar tādiem magnēts diezvai kkādu rezultātu... Confused
(22.09.2014 15:41 )drukatajs rakstīja: [ -> ]Nezināju, ka tie magnēti vēl strādā Smile

Magnēti strādā tikai, ja ir metāla disks ar lāpstiņām, pie tam pietiek pat ar samērā vāju magnētu. Mūsdienas pusei ir plastmasas lāpstiņas. Gribēja pāriet uz plastmasu, bet izskatās, ka būtu padārgi. Mums, piemēram, nesen karstajam ūdenim uzlika metālisko. Gribi, liec magnētu, negribi neliec. Mēs paši neesam pieraduši krāpties, vienīgi dēlam esmu parādījis fizikas eksperimentu.
(16.01.2012 12:39 )tbzg rakstīja: [ -> ]te ir diezgan plaši apspriesta skaitītāju tēma - http://www.phreaker.us/forum/showthread.php?t=624 pakalpojumi Smile

Žēl tikai, ka krieviski...
(02.03.2017 10:09 )saboteur rakstīja: [ -> ]
(16.01.2012 12:39 )tbzg rakstīja: [ -> ]te ir diezgan plaši apspriesta skaitītāju tēma - http://www.phreaker.us/forum/showthread.php?t=624 pakalpojumi Smile

Žēl tikai, ka krieviski...

Ja nepieciešams, varu tev iztulkot ! Ak jā - bez maksas!
Atsauces saites