fizmati.lv forums

Pilnā versija: fizmats fizmata draugs :)
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Tā kā es ar domāju šo akadēmiskās dzīves posmu pabeigt veiksmīgi, tad nu man būtu vajadzīga jūsu palīdzība

Būtu ļoti jauki, ja aizpildītu šo foršo aptauju, tas aizņems ne vairāk par 5 minūtēm no jūsu dārgā laika ->

http://www.visidati.lv/aptauja/655187445/

Paldies par atsaucību

Jolanta
9. Kādā diennakts laikā Jums rada sarežģījumus ieraudzīt ceļa zīmes?
Jautājuma sākums nav sakarīgs.
Kā arī nav atbilžu varianta - Nerada poblēmas/Redzu vienmēr labi.
Un 3. jautājumā "brilles ne patstāvīgai nēsāšanai" nozīmē, ka kāds cits nēsā brilles manā vietā?
(26.03.2012 04:21 )PeterB rakstīja: [ -> ]Un 3. jautājumā "brilles ne patstāvīgai nēsāšanai" nozīmē, ka kāds cits nēsā brilles manā vietā?


Nē,tas ir domāts tā ka ir izrakstītas brilles, bet nenēsā visu laiku. Piemēram izrakstītas tam, lai nēsātu pie lielas slodzes.
(26.03.2012 10:05 )shii` rakstīja: [ -> ]Nē,tas ir domāts tā ka ir izrakstītas brilles, bet nenēsā visu laiku. Piemēram izrakstītas tam, lai nēsātu pie lielas slodzes.

Tad tas ir domāts droši vien "pastāvīgs", nevis "patstāvīgs" Smile
Un ko man atbildēt 3. jautājumā, ja man ir brilles pastāvīgai nēsāšanai? Nav tur tāda varianta. Un 9.-10. arī vairs nav varianta "Nevadu automašīnu".
te tev nu bija draudzīgais atbalsts... Sad kritizēt jau visi māk
(26.03.2012 20:42 )intucis rakstīja: [ -> ]te tev nu bija draudzīgais atbalsts... Sad kritizēt jau visi māk
Tu saviem draugiem tikai saki cik viņi mīļi un pūkaini?
(26.03.2012 20:42 )intucis rakstīja: [ -> ]te tev nu bija draudzīgais atbalsts... Sad kritizēt jau visi māk

Bet visi, kas izsakās, acīmredzami, ir arī darījuši to, kas lūgts, un anketu pildījuši, citādāk jau nekas no minētā jautājumos netiktu pamanīts. Smile

Galu galā aptauja tiks iekļauta tālāk darbā, tāpēc domāju, ka šādi komentāri nāk tikai pa labu, lai galīgajā variantā var palabot un / vai ņemtu vērā nākamajās reizēs. Arī tā ir zināma palīdzība.
Ja par aptaujas tēmu, tad kā ilggadējs spēcīgu briļļu nēsātājs varu teikt, ka ierobežotāka salīdzinājumā ar draugiem, kam briles nav izrakstītas, jūtos ārkārtīgi reti. Parasti tas notiek, a) ja brilles pēkšņi kļūst briesmīgi netīras (sniegputenis, šļakatas), b) ja kāds aiznes/pārvieto manas brilles, kamēr guļu, c) mijiedarbojoties ar cilvēku ar ļoti plašu redzes leņķi.
Galvenais ir pareizi izvēlētas brilles.

Bet kaut cik sakarīgi šādas lietas novērtēt bez ārējiem mērījumiem ir praktiski nereāli, jo nav jau tāda laba veida, kā atšķirt diskomfortu, ko rada redzes defekti (ja tu ar tiem dzīvo visu mūžu), no diskomforta, ko rada fakts, ka cilvēka redze nav neierobežoti spēcīga tās bioloģiskās uzbūves dēļ. Vienmēr taču var gribēt redzēt tālāk/skaidrāk/plašāk.

Un nākamreiz pirms anketas publicēšanas, pārlasi un saliec pieturzīmes Smile Vairumam cilvēku valodas kļūdas liekas gana mazbūtskas, savukārt pārējos tās ļoti nomoka un kaitina. Un neviens taču nevēlas nomocīt/kaitināt savus recenzentus un citus darba lasītājus Smile
Atsauces saites