fizmati.lv forums

Pilnā versija: Kā tikt studentu padomē?
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2

Es

Pie jums tur notiek reaalas lietas! Gribeetu piedaliities.
to diemzheel nevar - buushana padomee tiek mantota gjimenee pa teeva liiniju jau kopsh 1364. gada, kad tika dibināta pirmā padome.
Otrs varians ir ar naudas palīdzību, bet tur vajag ļoti lielu naudu.
Kā izskatās tikt padomē nav vienkārši... Bet kas zin, ko grib, var, ko grib. Tā kā izdomā kurās no reālajām lietām tu vēlies piedalīties un noskaidro varbūt kāds ar šīm lietām jau nodarbojas un tad jūs noteikti to varēsiet darīt kopīgi...
Ja Tev ir kas radikāli jauns tad arī nav nevainas. Galvenais ir zināt, ko īsti vēlies... un tālāk jau nekādu problēmu

ES

Nu skaidrs.gAN JAVEEL ZONJU DOSHU, JA gribeesu kautko naakamga dariit.
Tici man, arii 2005. gadaa daraamaa pietiks Wink Jeb domaats bija akadeemiskais gads? Katraa zinjaa - jaunas idejas, veelme piedaliities un dariit - tas ir tikai apsveicami. Welcome.

Bet par to mantoshanu vareetu veel padomaat... Wink
Vai var arii ieguut 'nemirstiigaa' statusu? Wink
Svarīgi ir ko Tu gribi darīt padomē?

Pasākumi? Šobrīd nāk fizmatdienas, daudz ir izdarīts, bet daudz vēl darāms, vari pieslēgties.

fizmati.lv? Nu te ir vienkārši mega daudz ko darīt! Tas kas pashlaik ir uztaisīts ir tikai pirmais solis, ir plānots upgreidoties, tā kā jauni cilvēki noderēs.

"Lietas"? Nu te darāmā ir pat vēl vairāk... Studiju kvalitāte, e-grāmatu/labumu krātuve, Linux kursi utt...

Morāle: darāmā ir daudz un darītājus vajag! Padomē ir forši, bet tas prasa zināmu ieguldījumu. Ne katrs ir spējīgs fanātiski darboties un nesaņemt par to ne graša. vārdi ir jāpierāda ar darbiem, bet tas viss noteikti ir tā vērts.

Gribi kaut ko darīt? nevelc garumā, dzīve nav tik gara...
orvils[ieksh-to]gmail.com
arii "shis tas" starptautiskaa liimenii ir daraams...
Nu, pastaasti, pastaasti - man briivais laiks 'normaalajaas stundaas' prieksh satikshanaas ir maksimaali minimizeejies - vai ir iespeejams veel joprojaam iesaistiities kaadaas labaas 'shtellees'? Wink
P.S. Otrdienas, treshdienas, ceturtdienas ir sliktas dienas sanaaksmeem... Sad
Nu ziniet jau, ka padome ir taada pus-slepene pus-militaara organizaacija, kas ik pa laikam uzriiko kaadu apveersumu kaasaa no Aafrikas valstiim, taa kaa visu izstaastiit nevareeshu... Galu galaa par "lietaam" var runaat gari un plashi, bet forumaa parasti nepostee mega memuaarus...

Tad nu paaris lietas, kas ir, kuras man ir doma biidiit vai paliidzeet biidiit (lietas par kuraam zinu un juutos kompetents runaat Smile) ...

[*] Nu pirmaa un galvenaa lieta ir fizmati.lv raxti. Te ir BAIGI daudz ko dariit, jo vajag tulkot pasaules portaalos uznirstoshus garadarbus. Principaa ir doma veidot arii pashiem savus, bet tam pagaidaam tam kaut kaa nepietiek laiks Taa kaa iesaistiishanaas shajaa sfeeraa buutu aarkaartiigi veelama

[*] Pa vasaru ir doma uztaisiit Dokumentaalo filmu par "Zinaatnes aattiistiibu LV". Sheit buus vajadziigi ljautinji, kas paliidzeetu ar idejaam un arii realizaaciju...

[*] Pa vasaru Fizmatu popularizeeshanai vidusskolnieku viduu un sho nabaga dveeselju no Literatuuras moku atviegloshanai ir doma kaadu no obligaatajiem gabaliem us-audioBookot

[*] E-graamatu kraatuve "Zarklons5" arii ir jaapapildina ar veertiigiem matereaaliem...

[*] Linux kurss LU principaa jau ir tapis, bet shajaa (Linux) virsienaa vareetu buut arii shaadi taadi taalaaki projekti

[*] Nu un protams arii naakoshaa gada fizmatdienas, kas ir paredzeets kaa nopietns pasaakums, kam buus nepiecieshama liela organizaatoru armija, jo naakamgad taas buus kopaa ar salidojumu..

Taa kaa Join-Now!!!
Būšana padomē nav tik vienkarsha kā varetu likties.. man liekas par vienu no svarigakajam lietam piemirsāt, tā tak ir musu demokrātiskā vēlēšanu sistēma, kas vai nu uzskata tevi par labu esam un ljauj joinot mus, vai nu neatziist tevi par labu esam un tu paliec aiz striipas.. luuk taa..
Atbildot uz jautājumu - pa durvīm.
Es arii veeleetos piedaliities padomes darbiibaa... shis gads man buus pirmais LU telpaas... arii jau iepriehs videnee ir bijusi saskarsme ar padomes darbu...
tad ir tikai viens padoms - peec Baldones nepazuudi no redzesloka!!! Very Happy
Lapas: 1 2
Atsauces saites