fizmati.lv forums

Pilnā versija: Intelgjences tests
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2

Guest

http://psychologytoday.psychtests.com/te...ccess.html

p.s. varbuut ir verts uztaisiit atsevishkju topiku visaadsiem testiem ? vai kaut kaa savaadaak vinjus visus apkopot
Pašam izpildīt sanāca? Liekas, ka pēc tam, kad kāds šo saiti pievienoja digg.com, tas serveris ir pārslogots un ja testu vēl iznāk izpildīt, tad pie rezultātiem visai pagrūti tikt.

Update @ 13:41:
Vēlāk uztaisot vēl pāris refreshus tomēr iznāca tikt pie rezultāta -
Citāts:IQ Score: 110
Good job! Your performance on the test was slightly above the population average - well within the normal range. This means that while you don't excel in terms of the skills assessed on this test, you are still doing quite well.

Guest

lai gan nepielaagoti (aarzemju) iq testi ir zinaatski nepamatoti, izpildiiju.127, ar visu to, ka paraleeli tam administreeju lietas.

/ki
Citāts:IQ Score 134
Wow! A score above 130 means that your performance on this test was way above average. Actually, according to this test, you are absolutely brilliant. Only a very small percentage of people score this high.
126: Way to go! Your performance on the test was well above the population average. Typically, people with scores in this range perform very well academically, can relatively easily make it through university and generally achieve success in life. ...
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
126
Way to go! Your performance on the test was well above the population average. Typically, people with scores in this range perform very well academically, can relatively easily make it through university and generally achieve success in life.
129, bet, ja es būtu sieviete, tad būtu 134 Very Happy
Kaspars Balodis rakstīja:129, bet, ja es būtu sieviete, tad būtu 134 Very Happy
Kaapeec taa???
Pēc testa izpildīšanas piespied back un nomaini dzimumu.

Guest

Kaspars Balodis rakstīja:Pēc testa izpildīšanas piespied back un nomaini dzimumu.
eh, es jau aizveeru un otrreiz pildiit slinkums...
iq tests labs, bet kautkaa nevar spriest peec taa par cilveeku :/ liidziigi kaa kompiits ar aatru procesoru bet vaajaam paareejaam komponenteem nebuus efektiivs.
122.. jūtos apdalīta.. Laughing
ij netaisos pildiit Razz taapat zinu, ka man mazinjsh IQ Laughing

Guest

Laura Kaļva rakstīja:122.. jūtos apdalīta.. :lol:
come on! mooram tachu veel mazaak. mierinies! :)

/ki

M

Dazhus jautaajumus es nesapratu (paaraak smaga anglju valoda), bet 131 punktu savaacu. Ja buutu sieviete, buutu 137 Wink
Lapas: 1 2
Atsauces saites