fizmati.lv forums

Pilnā versija: Milzkalne
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.

Juris

Piektdien, 3.februārī, laižam uz milzkalni slēpot/snowot! http://www.milzkalns.lv

Cenas: 2Ls par pacēlāju, +3Ls, ja vajag inventāru. Tas viss 5cām stundām no aptuveni 11.00 līdz aptuveni 16.00.

Transports: atkarībā no cilvēku skaita. Ja savācas vairāk par 30 cilvēkiem, tad braucam ar autobusu rīga-milzkalns-rīga, cena orientējoši 3Ls un proporcionāli braucēju daudzumam samazinās, ja ne, tad ar vilcienu ( 0,83Ls vilciens vienā virzienā, bet līdz kalnam kādi 5km kājām vai ar taksīti, varbūt tiks sarunāts kāds vietējais autobuss stacija-kalns-stacija).

Tādēļ esi foršs un neesi piepe - piesakies!
artis.kruzins@gmail.com vai ulmanis.juris@gmail.com

P.S. Piesakoties norādi vārdu, uzvārdu, vai vajadzēs ko nomāt (vēlams bankas konta un arī kredītkartes numuru)

Juris

Guest

Juris rakstīja:(vēlams bankas konta un arī kredītkartes numuru)
wtf? mosh veel CCV kodus arii?

/ki
tāds nemanāms fizmatu finanšu vākšanas piemērs Smile))
Iesaku tomēr padomāt par iespēju nodrošināt transportu vismaz no vilciena līdz kalnam..

Taksīts tur maksā 3 ls, jo šamējais no tukuma brauc..
un soļot tos >5 km ir mazliet tā kā par traku..
Anonymous rakstīja:
Juris rakstīja:(vēlams bankas konta un arī kredītkartes numuru)
wtf? mosh veel CCV kodus arii?

/ki

Bankas numura prasīšana jau liekas kreisa, bet pieņemu, ka to kaut kā var pamatot, turpretī stipri apšaubu, vai Juris var pamatot kredītkartes numura prasīšanu. Par to jāpievienojas Kirilam ar vēl vienu "WTF?" un jāaicina cilvēkus bik padomāt, kam viņi dod tādu info un kāpēc.

Runājot par cenām - ieteiktu tās pārbaudīt, pirms citiem paziņot, jo inventāra komplekta noma Milzkalnā maksā 3Ls par pirmo stundu, vēl +1Ls par katru nākamo. Tātad 7Ls par 5 stundām. Bet pacēlāja īre maksā 3 nevis 2Ls. Tātad kopā par 5 stundām iznāktu maksāt 10Ls nevis pēc te izteiktajiem aprēķiniem - 5Ls. Vairāk info te: http://www.milzkalns.lv/main.php?page=8
Juris ir mūs noformējis kā grupu, un kā zināms, grupai ir lētāk!!!
Tieši tā. Braucam kā grupa, tapēc tādas cenas. (nepieciešami vismaz 15 cilvēki) . Autobusa jautājums tiek risināts. Un vēlākais rīt par to tiks paziņots.
Varbūt vajag to otrdienas braucienu apvienot ar jūsu braucienu vairāk cilvēki. Un jūsu reklāmu tad arī fizmati.lv ieliktu.

Juris

Juris rakstīja:vēlams bankas konta un arī kredītkartes numuru
Nu tikai vēlams! Neticu, ka cilvēki ir tik lētticīgi lai vispār ko tādu bez īpaša iemesla kādam izpaustu! Pie tam, tas bija domāts kā joks.

Kristaps Mors rakstīja:Runājot par cenām - ieteiktu tās pārbaudīt, pirms citiem paziņot, jo inventāra komplekta noma Milzkalnā maksā 3Ls par pirmo stundu, vēl +1Ls par katru nākamo. Tātad 7Ls par 5 stundām. Bet pacēlāja īre maksā 3 nevis 2Ls. Tātad kopā par 5 stundām iznāktu maksāt 10Ls nevis pēc te izteiktajiem aprēķiniem - 5Ls.
Kā jau Artis Krūziņš teica, dodoties grupā ir atlaides, tādēļ nevajag klaigāt par nepareizām cenām.
Jaunākās ziņas!

Braucies kā bija tā arī paliek piektdienā, tikai Milzkalnes noslogojuma un dažu organizatorisku kļūdu dēļ tas notiks uz Jēkaba gravu. (Tur pat Tukumā, pat mazlietiņ tuvāk par Milzkalni. Kalns esot slēpojams/snowojams, vēl gan nav tik kruts kā Milzkalne, toties lepojas ar darbdienās nepieblīvētām pacēlāju rindām, arī snowborda trasi). Izbraucam piektdien pulksten 11.26 no Rīgas pasažieru stacijas ar vilcienu uz Tukumu. Saprotamu iemeslu dēļ pulcēties vajadzētu sākt ap 11.10. Nokļūšana no stacijas līdz Jēkaba gravai ar noorganizētām mašīnām, tādēļ, ja brauc ar vilcienu vēlams pieteikties, lai nepaliec kājāmgājējos! (Ja vienreiz jau pieteicies, otreiz to darīt nav nepieciešams.)

Atceramies paņemt līdz dokumentus, ja ko nomāt vajadzēs un kādas drēbes, ko pēc tam nomainīt! Nezinu kā strādā kafejnīca, bet pēc saviem ieskatiem paiku ar var paķert līdz!

Lai labi slīd!

Guest

vo žēl, ka nevaru doties līdzi, jo jāstrādā. Es ar mašīnu no Rīgas varētu paķert kādus 3 cilvēkus, bet ko nu vairs.... Crying or Very sad
Atsauces saites