fizmati.lv forums

Pilnā versija: gay tests
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2 3 4

StarRider

StarRider is 43% gay.
Congratulations! You've scored right in the middle and are a ahppy and well adjusted hetero man!
20% - ir ok! Smile Tikai tas raadiitajs pirms tiem 20%, kad pildiijaas no nules uz 100 es jau domaaju - cik tad daudz buus, kad beidzot apstasies! Razz
26% ... nekvalificējos.

Bet es arī sākotnēji noraustījos, kad tas mērītājs aizgāja līdz simts procentiem Razz Laughing Surprised
sievietes pēc defaulta ir nedaudz gay Smile
DAAARTA is 53% GAY :PPPPPPPP~~~~~~
26 %, gejiskāk kā domāju Mad
ADESSO is 63% gay!!!!

Wow!!!
Bet tomer maniiii ir vairaak to procentu
Laikam nepaziistu shos ljaudi. Censhoties saprast, kaada ir vinju domaashana un testa veidotaaju domaashana dabuuju tikai:

FAGGY IS 90% GAY!
nu jā.. visai sekls tas tests. pieņemu, ka ar to pašu metodi Oskars dabūja 23% Laughing

yasmans

20 %

Guest

Man 76%

Guest

50%
Laura Kaļva rakstīja:Fjūūh (53%) Gay.
Congratulations! You`ve scored right in the middle and are happy and well adjusted hetero babe!

Jēē - taisni vai prieks par sevi! Smile

Laura, iedomājies, man arī ir tieši 53%!
Valdis Takeris rakstīja:Tikai tas raadiitajs pirms tiem 20%, kad pildiijaas no nules uz 100 es jau domaaju - cik tad daudz buus, kad beidzot apstasies! Razz

Man arī tas pats Very Happy ! Sktos uz to bultiņu un Embarassed Very Happy

antoxz

Vēl joprojām aktuāli? Twisted Evil Organizējiet piespiedu testa pildīšanu un uztaisiet ranžētu tabulu, lai zinātu, kurš ir lielāks pi..., mmm... kuram vairāk to procentu. Twisted Evil
Lapas: 1 2 3 4
Atsauces saites