fizmati.lv forums

Pilnā versija: Kāda iespēja dzīvot divatā?
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Sveiki!
Šogad sākšu dzīvot kojās un vēlējos jautāt, vai ir iespējams dīvot istabiņā pa diviem? Un kā to dabūt gatavu?
Un pašā sākumā vare'tu ļaut arī ar pazīstamo dzīvot kopā?

Kā tur vispār izskatās?Very Happy (Zeļļu Cool Saprotu, ka istabiņas maziņas.. 3 gultas, ja?, kā ar galdiem, skapjiem, plauktiem un ledusskapjiem?

Āa, un rūteris vajadzīgs vai wirless?
Istabiņā saliks visus pirmkursniekus?
Citāts:vai ir iespējams dīvot istabiņā pa diviem?
Jā, ja kojās pietiek vietas.

Citāts:Un kā to dabūt gatavu?
šeit ir vairāki varianti:
1.cerēt ka būs tieši tik dzīvotāju lai tu paliktu pēdējais/pirmspēdējais un vienk nav trešā ko pielikt klāt (diezgan unreal)
2.prasīt komendantei (komendante ir diezgan atsaucīga) vai ir brīvas istabiņas, ja ir tad maksāt par 3 dzīvot divatā
3.nogalinat 3. biedru un paslēpt līķi (vēlams ne istabiņā, smirdēs).
4.vēl daži man nezināmi varianti

Citāts:Un pašā sākumā vare'tu ļaut arī ar pazīstamo dzīvot kopā?
Jā, varētu. Ja esat 2 vai 3 kopā dzīvotgribētāji, tad var droši (vēlams laicīgi) komendantei palūgt lai saliek jūs kopā.

Citāts:Kā tur vispār izskatās?Very Happy (Zeļļu Cool Saprotu, ka istabiņas maziņas.. 3 gultas, ja?, kā ar galdiem, skapjiem, plauktiem un ledusskapjiem?
istabiņas maziņas, gultas normālā variantā 3, ļaunākajā gadijumā (ļoti reti) 4. Galdi ir, skapji ir, ledusskapji by default nav, bet var atvest savējo vai pa papildus maksu izīrēt. Vizuāli izskatās kā kurā stāvā, kopumā dzīve kojās ir apmēram šāda
Ūdens no krāna ir dzerams?
Es dzēru (arī ūdeni no krāna), nenomiru, bet ļoti gards nebij.
Nu jā, manas atmiņas ir no laikiem kad Ušakovs nebij rīgas mērs... nezinu kas tagad notiek arī pašvaldības uzņēmumu sniegto pakalpojumu kvalitāti, ganjau tas pats kas ar Rīgas Satiksmes pakalpojumiem...
(19.10.2015 14:55 )Euhilo rakstīja: [ -> ]liela Laughing

Var dzīvot divatā, ja ir brīva vieta. Parasti šo jautājumu kārto LU Saimnieciskajā daļā, atrodas uz Skolas ielas, pretī viesnīcai Latvija. Lielāka iespēja, ka tas izdodas otrajā pusgadā.
Izīrēju istabu Stabenē. PM
Vispār lasot iepriekšējos komentārus, tāda sajūta, ka labāk nepalikt kojās Very Happy Nav jau tik traki. Kādam jau noderēs - ātrais kredīts vai kredītu apvienošana
es pat labāk ieteiktu dzīvot trijatā, tomēr iepazīsti jaunus cilvēkus un jo vairāk, jo interesantāk.
"ledusskapji by default nav"- ir pa default un, ja saplīst, tad salabo vai iedod citu, bet 3 cilvēkiem nedēļas sākumā reizēm ir viņš ir par mazu.
"No krāna dažkārt brūns ūdens tek"- nav redzēts un pat īsti dzirdēts. Garša?- 5/10 (laikam vecas trubas). Daži izlaiž caur ūdens filtram, es dzeru kopā ar sīrupiem.
"Āa, un rūteris vajadzīgs vai wirless?"- katrā istabā ir kādi 2 wlan interneta kabeļi. Parasti uz istabiņu paņem vienu rūteri.
Atsauces saites