fizmati.lv forums

Pilnā versija: e-studiju materiāli matematikas bakalauriem / statistiķiem
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Sveiki!

Varbūt kāds matemātikas bakalaurs vai statistiķis var pakomentēt e-studiju materiālu apjomu/kvalitāti, piemēram, analīzē, algebrā? Ja gadās nebūt kādā lekcijā, vai ar šiem materiāliem iespējams aizlāpīt robus?
Paldies par atbildēm!
Mācos statistiku, tikko nobeigts 1.kurss. Viss ir atkarīgs no pasniedzējiem, taču teiktu, ka matemātikas nodaļas drausmīgi nepiedodami grēko ar materiāliem. Teju nevienā priekšmetā nav kārtīgi, sistemātiski, kursam īpaši gatavoti materiāli. Izņemot algebru pie pasniedzēja Belova, kur materāli bija daudz saprotamāki nekā lekcijas. Savukārt analīzē e-studijās valda diezgan liels tukšums, lai gan pasniedzēja Lapiņa mēdz ievietot savus materiālus, ko gatavojusi saviem studentiem. Kopumā situācija ir tāda, ka priecājies, ja ir materiāli, bet pārsvarā iemācies dzīvot ar RTU materiāliem un intensīvi mācies matemātisko angļu valodu, ja esi gana ieinteresēts. Paļauties stingri nevar. Skumjākā daļa gan visā šajā pasākumā ir, ka var iztikt arī bez visa tā un joprojām nolikt kursus, ja viss ir +/- darīts.

(20.07.2015 16:43 )Jānis1989 rakstīja: [ -> ]Sveiki!

Varbūt kāds matemātikas bakalaurs vai statistiķis var pakomentēt e-studiju materiālu apjomu/kvalitāti, piemēram, analīzē, algebrā? Ja gadās nebūt kādā lekcijā, vai ar šiem materiāliem iespējams aizlāpīt robus?
Paldies par atbildēm!
Paldies, Daglīna! Žēl, ka tā.
Jāatzīst gan arī, ka, piemēram, analīzē pirmos 3 semestrus var tīri labi izdzīvot arī ar fiziķu materiāliem. Smile

(21.07.2015 11:04 )Jānis1989 rakstīja: [ -> ]Paldies, Daglīna! Žēl, ka tā.
Saki, lūdzu, vai tos fiziķu materiālus ir iespējams arī kaut kur aplūkot?
(21.07.2015 11:37 )Jānis1989 rakstīja: [ -> ]Saki, lūdzu, vai tos fiziķu materiālus ir iespējams arī kaut kur aplūkot?

Jā. Secīgi, pa semestriem:

I http://estudijas.lu.lv/course/view.php?id=1622
II http://estudijas.lu.lv/course/view.php?id=869
III http://estudijas.lu.lv/course/view.php?id=1576

Vajadzēs ielogoties.
Paldies, bet diemžēl [vēl] neesmu LU students. Sad
Gandrīz vai vienīgais, kas patiešām lika estudijās visus savus mācību materiālus, lekciju konspektus, bija Vēzis programmēšanā. Tad vēl ir daži pasniedzēji, kuri savās mājaslapās liek lekciju konspektus. Tad vēl daži sūta uz kopējiem kursu epastiem savus lekciju materiālus vai vismaz daļu. Pārējos gadījumos vislabāk vienkārši no kāda kursabiedra, kurš smuki un akurāti visu pieraksta, paņemt kladi un visu nokopēt. Protams, par matemātisko analīzi ir tūkstošiem grāmatu, bet katrs jau māca nedaudz savādāk, citi apzīmējumi, viens un tas pats jēdziens tiek definēts dažādi.
Oh, tu gan varēji būt laimīgs, ka Vēzis lika savus konspektus e-studijās. Mums tikai izlases kārtībā drukātā formātā tika. :/
Atsauces saites