fizmati.lv forums

Pilnā versija: Kaads kaut ko lodee ar?
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Lapas: 1 2
Lodē, Lodē Smile

Baigi patīk Very Happy
Lodēt esot modīgi...
Kurš i' kuils? (atbilde ar jā vai nē)
chilll... chill.... chill....
še viens ir
izraadaas, ka daudzi lodee taa ka prieks Smile

chill
Vai kādam Zeļļu kojās nav aizķēries lodāmurs, nepieciešams uz neilgu laiciņu..
chills Laughing
Aivis rakstīja:Vai kaads no jums pats arii lodee ?

Kā man gribas pametināt! Twisted Evil
Ledusskapis rakstīja:Kā man gribas pametināt! Twisted Evil

Varbuut veelies arii pabetoneet? Laughing
(20.06.2006 18:22 )Aivis rakstīja: [ -> ]
madphys rakstīja:1) Odus ar ultraskaņu aizbaidīt nevar (vismaz man neizdevās) - esmu izbraucis cauri lielam diapazonam līdz ~40kHz - pašam pēc tam tikai slikti paliek.
Humors ir taads, ka ebajaa var nopirkt ultraskanjas odu atvairiitaajus... Kaut kur lasiiju arii par  tiem 22kHz. Cik pats esmu plosiijies, odi nekad nav beegushi.

Izrādās, ka tagad šādus verķus var nopirkt arī tepat Latvijā: http://www.premaman.lv/shop/safety_helth...zbaiditajs

Mani paša eksperimenti ar ultraskaņu vēl joprojām nepārliecina, ka tas vispār ir iespējams, bet būtu labi dzirdēt atsauksmes no kāda, kam šāds aparāts ir! Smile
(25.12.2009 01:09 )Aivis rakstīja: [ -> ]Mani paša eksperimenti ar ultraskaņu vēl joprojām nepārliecina, ka tas vispār ir iespējams, bet būtu labi dzirdēt atsauksmes no kāda, kam šāds aparāts ir! Smile

Īstais laiks domāt par odiem! Wink Vajag tam aparātam ar ultraskaņas detektoru noteikt frekvenci(ces) un turpināt eksperimetus vasarā mežā.
(25.12.2009 09:47 )Andris Stīpnieks rakstīja: [ -> ]Īstais laiks domāt par odiem! Wink Vajag tam aparātam ar ultraskaņas detektoru noteikt frekvenci(ces) un turpināt eksperimetus vasarā mežā.

Nedomās tagad, pienāks kārtējā vasara bez atvairītāja. Smile Uz bobi tādu aparātu negribas pirkt vēl jo vairāk tāpēc, ka tādu pats māku uzlodēt. Ja kādam tāds ir, piesakieties, citādi uz veikalu ar odiem būs jāiet. Very Happy
Posta autors neesmu es, bet man līdzīgs, slinks cilvēks.

http://fizmati.lv/resursi/foto/speks_un_jauda_2013_2/23
Lapas: 1 2
Atsauces saites