fizmati.lv forums

Pilnā versija: 1 nesekmīgā, var vai nevar?
Jūs pašlaik aplūkojat satura saīsināto versiju. Skatīt pilno versiju ar atbilstošu noformējumu.
Mans draugs pagājšgad neatnāca uz fizmatiem(datoriķiem) dēļ nesekmīgas atzīmes fizikā (učene bija reāla sterva). Kad es biju iesniegt dokumentus pagājšgad, tad man prasīja vai ir nesekmīgās vai nav un pateicu, ka man nav, bet es neatceros, kādā sakarā, bet tā sieviete, kas man pretī sēdēja pateica, ka arī ar 1 nesekmīgo varot mierīgi nākt un mēģināt. Un tad nu šogad viņš izdomāja, ka grib mācīties fizmatos(datoriķos) un man ir jautājums.

Vai tas atbilst patiesībai? Un vai tas nekas, ka mēģina stāties Fizikas un matemātikas fakultātē ar nesekmīgu atzīmi fizikā?
LU pamatstudiju graamatinjaa (nju taada zilaa kraasaa) 2. lpp ir rakstiits, ka nevar būt nesekmīga atzīme pirmajā un otrajā svešvalodā, latviešu valodā un literatūrā, matemātikā (algerbrā un ģeometrijā), vēsturē, sportā, biznesa ekonomiskajos pamatos un lietišķajā informātikā. Tā kā par fiziku nekas nav rakstīts, tad jau var. Bet varu pateikt, ka viņi to sekmju lapu tikai paskatās, viņi nepēta tā dziļāk, tā kā tavs draugs droši var iet studēt.
Ideaali, Perfect, Excellent Very Happy. tikai tagad jaauzmanaas, ka naakamgad atkal neatkaartoju 1.kursu, ja studeeshu kopaa ar vinju Very Happy
Ankery rakstīja:Bet varu pateikt, ka viņi to sekmju lapu tikai paskatās, viņi nepēta tā dziļāk, tā kā tavs draugs droši var iet studēt.
bwah. vinjiem ir PILNIIGI pofig par papiiriem, ko esi atnesis. man vinji vispaar paskatiijaas pamatizliigliitiibas apliecinaajumu, nevis videejaas izgliitiibas atestaatu.
Nju man jau taapat vinji at uz to sekmju lapu neskatiijaas... Mums skolaa visu laiku meeghinaaja ieskaidrot, ka skataas uz videejo atziimi, bet izraadaas, ka tie ir meli... Sad
nabaga ki Very Happy neredzeeja krutaas atziimes

nav iisti taa, ka atziimes neskataas, RTU tieshi noteiktos priekshmetos atziimes skataas, kaa arii, ja ir vienaadi punkti peec eksha procentiem

EDIT: vai tad skolaa staasta tikai kaa iekljuut LU?
Tan, kaads visam sheit runaatajam sakasrs ar RTU?
Tans rakstīja:nabaga ki Very Happy neredzeeja krutaas atziimes

nav iisti taa, ka atziimes neskataas, RTU tieshi noteiktos priekshmetos atziimes skataas, kaa arii, ja ir vienaadi punkti peec eksha procentiem

EDIT: vai tad skolaa staasta tikai kaa iekljuut LU?

Ja civleekam ir nesekmiiga atziime fizikaa vai tieshaam tu ieteiktu iet vinjam uz RTU? Very Happy
Neieteiktu arii iet uz datorikjiem, pie Ruumnieka ies gruuti Smile Vispaar nesaprotu, kaa var dziivot bez fizikas? It iipashi Fizmatos.
Atsauces saites