fizmati.lv forums
Fizmatu Zapītis - Izdrukas versija

+- fizmati.lv forums (http://fizmati.lv/forums)
+-- Forums: Pārējās lietas (/forum-76.html)
+--- Forums: Beztēma (/forum-78.html)
+--- Pavediens: Fizmatu Zapītis (/thread-173.html)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

- Arnis - 18.09.2005 21:36

ZAPIITII PA ALU!!!!

- Guest - 18.09.2005 21:37

andriic rakstīja:varētu būt - akcija: "ziedojiet viensantīmniekus/divsantīmniekus priekš fizmatmobīļa", domājams,ka daudzi atbalstītu.

bet tur jau ir ta ideja ka tas zapinjs ir janopelna atikai ar tukso alinju palidzibu un bez nekadiem ziedojumiem...

- Tans - 19.09.2005 08:30

Ideja super, atbalsts no 220 istabinjas!... iesaku ruupiigi pamekleet veco zaz(liidzigs vecajam VW beetle)... jau jaasaak domaat par paintwork,...

- Raivis Dejus - 19.09.2005 10:15

ir redeets, ka bomzji vaac arii plastmasas pudeles, mosh arii par taam vr kaut kodabuut, guut kaadu ieguldiijumi "Zapinja projektaa"

Karo4e moraale: mekleejam veel arii papildus liidzeklju guushanas iespeejas..

piem viens otrs varetu atmest smeekjeeshanu un ieteupiito naudu ziedot kopiigam meerkjim...

veel vareetu kjiinieshu restoraaniem tirgot sakjertos tarakaanus

nu un vispaar naudu var dabuut veel arii citos veidos...

pats [nebuudams kojinieks] esmu arii gatavs investeet... Naudas man kaa studentam nav, bet, kad buus kaada tukshaa tara, tad taa ir juusu Wink

zaz 4 evaWink

- Blekss - 19.09.2005 12:19

Orvil tu diemzeel neesi izpratis pasaakuma ideju! ja jau gribeetu mees zapinju tad tam naudu aatri vien savaaktu ziedojumos, bet ideja ir savaak to TIKAI ar aluspudelju paliidziibu Smile
par plastmasas pudeleem - ja taas var nodot, tad domaaju ka tas der, ja vien taas ir plastmasas alus pudeles...

- Guntis Šmaukstelis - 19.09.2005 12:22

Es tikai vienu lietu nesprotu, kaapeec shii diskusija ir sadaljaa offtopic Confused: Taa driizaak attiecas uz studijaam Very Happy
Bet nu ok, ideja ir vnk grandioza un pudeles jau kraajas. Atliek tikai jautaajums vai mees zapinju arii stiepsim pa pirmaa staav logu (piem: 104)Wink))

Ar visu sirdi un dvēseli par fizmatu ZAZ!

- Blekss - 19.09.2005 12:27

shmikucis rakstīja:Es tikai vienu lietu nesprotu, kaapeec shii diskusija ir sadaljaa offtopic Confused: Taa driizaak attiecas uz studijaam Very Happy

nju shajaa jautaajumaa es tev pilniigi piekriitu Smile tu jau vareetu apspriesties ar savu istabasbiedru moru un sho jautaajumu nokaartot Smile
pa logu gan diezvai vajadzeetu stiept vinju... mees vareetu vienkaarshi iebraukt caur durviim un noraktiit to kaa satiksmes negadiijumu. pee tam vareetu vaakt aluspudeles lai atliidzinaatu zaudeejumus Twisted Evil

- Artis Krūziņš - 19.09.2005 13:58

Mēs jau sākam veikt uzskaiti. Kurā ietilpst arī nodotās pudeles marka (elīts, čuras, cits) Razz

- Blekss - 19.09.2005 14:18

ir probleema... ir ljoti daudz koju iemiitnieki kas sho forumu neskataas un ignoree, liidzarto nezin par zapiisha pasaakumu... manupraat ir jaariiko reidzi cauri visaam istabinjaam (injemot 404) ar lielu maisu vai kasti Smile kruuzinj noorganizee Smile

- Viesis - 19.09.2005 14:42

Vai tad krāsa arī nemaksā naudu?

- Jānis Baradaks - 19.09.2005 14:47

Bet ja tomeer vaac naudu oranzzaa kastiitee,
tad par savaakto naudu arii var nopirkt alu un pirms ZAZ pirkssanas kopiigi iztukssot iepirko mantu visiem zinaamaa meerkka sasniegssanai!!!

- Mezha_lauminja - 19.09.2005 14:49

jaaa... labiem meerkjiem jau nekaa nav zheel!!!!!!!!!!!!! Very Happy Smile Laughing

- Raivis Bēts - 19.09.2005 15:20

Viesis rakstīja:Vai tad krāsa arī nemaksā naudu?

maksa krasa naudu un ari ta ir jau ieskaitita tur ieksa. Mes ta ar kruzinju rekinajam ka varetu ta izmaksat kadus ~ 10ls.

- Guest - 19.09.2005 15:20

Dereeja uzriikot koju sapulci un visiem nopietni shito pasaacienu izskaidrot + veel sho projektu ielikt fizmati.lv ar visu pudelju tonnazu

- 123123123 - 19.09.2005 16:29

es iesaistos shajaa afeeraa... Smile

P.S. diez cik zapis eed???