fizmati.lv forums
Fizmatu Zapītis - Izdrukas versija

+- fizmati.lv forums (http://fizmati.lv/forums)
+-- Forums: Pārējās lietas (/forum-76.html)
+--- Forums: Beztēma (/forum-78.html)
+--- Pavediens: Fizmatu Zapītis (/thread-173.html)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

- M. - 14.12.2005 13:04

Vispirms dazhas definiicijas.

1) Pjanka ir jeedziens, kas netiek defineets. Lai inicializeetu Pjanku P(N), ir nepiecieshama nauda N.

2) Tukshaas pudeles ir lietas, ko gjeneree Pjanka. Tuksho pudelju kopu, ko gjeneree pjanka P, apziimee ar TT(P).

3) Tukshaas pudeles TT gjeneree naudu N(TT).

4) Par pjankas P atvasinaajumu sauc pjanku P(N(TT(P))).

5) Par netriviaalu pjanku sauc pjanku, kuras otrais atvasinaajums atshkjiras no nulles.

Izskataas, ka fizmatu pjankas ir netriviaalas Cool

- joe.shmoe.joe - 18.12.2005 23:44

Redzku garāmejot pamanīju zapīti pārdošanā: urlis (skatīt 3. lapu).

- KM - 19.12.2005 00:15

joe.shmoe.joe rakstīja:Redzku garāmejot pamanīju zapīti pārdošanā: urlis (skatīt 3. lapu).

Šis izskatās pēc diezgan laba varianta, pāris bildes zemāk:

[Bilde 113505.jpg]
[Bilde 113503.jpg]

Un liekas, ka ar iekrāto $ arī vajadzētu pietikt, ja var ticēt esošajam ZAZ īpašniekam: "Atvainojos ka no saakuma nepateicu ka gluzhi zem 35 negribeetos atdot Tomeer darbs ieguldiits. 40 ls par vinju var dabuut nododot metaaluuuznjos"

Ieteiktu šīs akcijas bīdītājiem pēc iespējas ātrāk sakontaktēt šo cilvēku un tikt pie ZAZ, viņa e-pasts ir: Archi.B@inbox.lv

Ja neatbild, tad derētu registrēties tajā forumā un tur izteikt savu piedāvājumu.

- Antra Spundiņa - 19.12.2005 01:04

bet vai šis zapiņš ir ejošs?

- KM - 19.12.2005 01:17

Antra Spundiņa rakstīja:bet vai šis zapiņš ir ejošs?

Pēc tās foruma tēmas izlasīšanas, šķiet, ka jā.

- Tans - 19.12.2005 09:28

Kas meklee, tas atrod!

- KM - 31.01.2006 01:04

Kas tā par divkosību - visiem prezentēt sevi kā ZAZ meklētāju, bet forumā, kurā risinājumus citi piedāvā, no Bēta kunga nav ne miņas.

- Raivis Bēts - 31.01.2006 15:12

Mor - tas ka es te ne parak aktivi rakstu tas vel nenozime ka te neparados, es pietiekami biezi apmekleju forumu un lasu taja atstatas idejas.
Gandriz vienmer parbaudu ierosinajumus kurus seit dod bet vienmer neveiksmigi jo vai nu ir nopirkts vai kads vnk pamuljkojies...

- KM - 31.01.2006 17:24

Raivis Bēts rakstīja:Mor - tas ka es te ne parak aktivi rakstu tas vel nenozime ka te neparados, es pietiekami biezi apmekleju forumu un lasu taja atstatas idejas.
Gandriz vienmer parbaudu ierosinajumus kurus seit dod bet vienmer neveiksmigi jo vai nu ir nopirkts vai kads vnk pamuljkojies...

Interesanti, cik ātri tika pārbaudīts manis izteiktais ierosinājums? Un kāds bija rezultāts? Atminos, ka pēc laba laika, kad te parādījās šis, vismaz manā skatījumā - ļoti piemērotais piedāvājums, uzjautāju tev par to un tu atteici kaut ko par aizņemtību saistībā ar sesiju. Nopratu, ka nebiji nemaz kontaktējies ar šī ZAZ īpašnieku.

- Guest - 31.01.2006 20:56

Ak, šie publiskie apakšveļas mazgātāji...

- KM - 31.01.2006 21:39

Anonymous rakstīja:Ak, šie publiskie apakšveļas mazgātāji...

Ak, šie anonīmie āksti.

- Guest - 01.02.2006 13:24

Mor, es tiesam biju aizmemts sesija.
Neapvainojies bet es centos to nolikt labi (pat ljoti) atskiriba no tevis kura merkis bija vnk uz halavu nolikt to (laikam tev tas ari izdevas)
Tagad kad sesija ir gala zapina jautajumam piekersos atkal mazliet ciesak un konkretak klat.

- Raivis Bēts - 01.02.2006 13:26

ieprieksejais bija mans posts... kaut kad nebija ar ielogosanos.
un starp citu daleji piekritu anonimajam. Un attceries ka ari tev bija tiesibu un iespejas kontakteties ar ta zaz ipasnieku, ja tev sis laiks ir atliku likam...

- Guest - 01.02.2006 15:28

Kristaps Mors rakstīja:
Anonymous rakstīja:Ak, šie publiskie apakšveļas mazgātāji...

Ak, šie anonīmie āksti.
ak shie overquoteri.

/ki

- KM - 01.02.2006 22:08

Raivis Bēts rakstīja:Mor, es tiesam biju aizmemts sesija.
Neapvainojies bet es centos to nolikt labi (pat ljoti) atskiriba no tevis kura merkis bija vnk uz halavu nolikt to (laikam tev tas ari izdevas)
Tagad kad sesija ir gala zapina jautajumam piekersos atkal mazliet ciesak un konkretak klat.

un starp citu daleji piekritu anonimajam. Un attceries ka ari tev bija tiesibu un iespejas kontakteties ar ta zaz ipasnieku, ja tev sis laiks ir atliku likam...

Sesijā parasti visi ir aizņemti un tajā skaitā arī es - uzdrošinos pat apgalvot, ka ne mazāk kā tu, jo visu gadu biju laidis muļķi un lai "uz haļavu to noliktu", nācās labi pasvīst.

Bet tāpat arī sesijā tika darītas citas lietas, tajā skaitā pat pāris reizes uzdzīvots. Esmu diezgan drošs, ka arī tu sesijas laikā ne reizi vien kojās plostoji, tā kā attaisnot vienu neizdarītu (ja paveicās, varbūt vairāku) telefona zvanu ar sesiju, kura ilgst veselu mēnesi, man šķiet visai muļķīgi.

Vēl jo labāk, ja pēc tam skan šis te teksts: "Gandriz vienmer parbaudu ierosinajumus kurus seit dod bet vienmer neveiksmigi jo vai nu ir nopirkts vai kads vnk pamuljkojies..." un tavs paraksts iekš draugiem.lv

Man laiks nav atliku likām, bet ja esi iesācis to akciju, tad mēģini pienācīgi arī novest līdz galam, citādi no tādiem "apakšveļas mazgātājiem" kā manis izvairīties būs pagrūti, jo mani, redz, kaitina cilvēki, kas uzņemās tik daudz, ka rezultātā kārtīgi izdarīt nevar neko, kā rezultātā cietēji parasti ir citi, tajā skaitā es.

Priekš tevis atgādāt ZAZ līdz kojām un uzzvanīt, lai izlien ārā un par to samaksā, vai kā? Ja nevari pats to noorganizēt, tad tā arī pasaki nevis "it kā" mēnešiem meklē un attaisnojumus vien atrodi.