fizmati.lv forums
Darbs vasarā - Izdrukas versija

+- fizmati.lv forums (http://fizmati.lv/forums)
+-- Forums: Tirgus lietas (/forum-59.html)
+--- Forums: Darbs (/forum-62.html)
+--- Pavediens: Darbs vasarā (/thread-24071.html)Darbs vasarā - IvarsDrikis - 10.06.2017 10:07

Meklēju studentu projektam, kas jāpabeidz līdz septembrim, tātad vasarā.
Darba uzdevums ir pārnest attēlu apstrādes/procesa vadības programmu no Matlab sākuma uz Python/OpenCV, vēlāk (var arī sāķot no septembra) uz C++/OpenCV. Lielāko daļu darba varēs veikt mājās, samaksa pēc projekta pabeigšanas.


RE: Darbs vasarā - joo - 10.06.2017 13:50

Skan labi.

Būtu interesanti uzzināt konkrētākas detaļas, piemēram, par studenta (tieši vienu?) vēlamajām prasmēm, ieguldāmo darba apjomu, potenciālo atbalstu.


RE: Darbs vasarā - IvarsDrikis - 11.06.2017 09:24

Ar šo projektu vēlamies piesasitīt studentu mūsu specifisko problēmu risināšanai. Sadarbiba ar laiku varētu izvērsties par maģistra, varbūt pat doktora darbu. Par grupas piesaisti nebijām domajuši, bet potenciālus darbiniekus meklējam.

Darba apjomu šobrīd precīzi pateikt nevaru, neesmu apskatījies kodu. Viss atkarīgs no tā, cik no programmā lietotajām Matlab lietām ir tieši analogi Python/OpenCV. Programma lasa video no IP kameras, raksta to diskā sašķeļot fragmentos. Tajā pašā laikā programma veic specifisku attēla apstrādi un pa tīklu sūta rezultātus uz serveri.

Atbalstu Python lietās garantēju. OpenCV ir mazāka pieredze, vien pāris projektu. Savukārt lielus Matlab projojektus neesmu veidojis.