fizmati.lv forums
MS Excel 2007 - aprēķinātās vērtības kontrole - Izdrukas versija

+- fizmati.lv forums (http://fizmati.lv/forums)
+-- Forums: Pārējās lietas (/forum-76.html)
+--- Forums: Beztēma (/forum-78.html)
+--- Pavediens: MS Excel 2007 - aprēķinātās vērtības kontrole (/thread-4750.html)

MS Excel 2007 - aprēķinātās vērtības kontrole - Chemical Power - 25.01.2011 23:03

Kā uzlikt aprēķinātās vērtības kontroli Excel tabulas šūnās. Datu validācijā māku tikai ierobežot un/vai brīdinājumu vai bloķēšanu neatbilstošu vērtību ievadīšanas gadījumā, taču tas nedarbojas gadījumos, kad, piemēram, kādā šūnā, kurā ir ievadīta aprēķinu formula =A1+A2 un ir nepieciešams brīdinājums aprēķina šūnā (vai citā šūnā, kura norāda uz neatbilstību vēlamajam rezultātam šūnā, kurā tiek veikts aprēķins), ja šī vērtība nesasniedz vai pārsniedz 1000.
Es ļoti ceru uz kādu padomu! Ja kāds nesaprata manu problēmu, tad mēģināšu pārfrāzēt, cik nu ķīmiķa zināšanas to atļaus...

RE: MS Excel 2007 - aprēķinātās vērtības kontrole - Kaspars Balodis - 26.01.2011 09:37

Es nesapratu, bet man liekas, ka to, ko tev vajag, var ar Conditional formatting. Vai arī var citā šūnā =IF(A3<>1000;"ir slikti";"").

RE: MS Excel 2007 - aprēķinātās vērtības kontrole - nothin - 27.01.2011 09:20

Man liekas, ka cilvēkam vajaga novalidēt vai šūnā esošās formulas vērtības nepārsniedz 1000.
Un šajā gadījumā laikam varētu derēt iepriekšējā atbilde.