Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skolotājiem - kā mācīt 21.gadsimtā
Autors Ziņa
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Skolotājiem - kā mācīt 21.gadsimtā
Interesants video, kurā viens jauns un moderns matemātikas skolotājs stāsta par to kādas izmaiņas būtu jāveic skolu matemātikas un fizikas programmās 21. gadsimtā.

http://www.ted.com/talks/dan_meyer_math_...eover.html
15.05.2010 06:55
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Obsis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 390
Pievienojās: May 2007
Reputācija: 12
Ziņojums: #2
RE: Skolotājiem - kā mācīt 21.gadsimtā
(15.05.2010 06:55 )Raivis Dejus rakstīja:  viens jauns un moderns matemātikas skolotājs
Vai tas nav tas izslavētais viģiks, kurā aiz lepnuma piepūties Inglanderu sprukstiņš māca Latvijas skolotājus, ka vidusskolēniem visi matemātikas uzdevumu risinājumi jāiemāca meklēt YouTube plašumos???
Mēs pārrēcāmies zili, kad to skolā atskaņoja. Viens Saeimas deputātelis arī tajā balagānā piedalījās, kaut kāds Godmanns, un pat neattapa kaut pieklājības dēļ ieprotestēt, kaut pats no fizmatu šlakas. Vara jau ātri `dumalku` degradē par `soobražalku` (Zadornova terminiem izsakoties).
30.03.2016 16:38
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Obsis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 390
Pievienojās: May 2007
Reputācija: 12
Ziņojums: #3
RE:""jauns un moderns matemātikas skolotājs""
Nule viens tāds, kas izskatījās tīri sakarīgs, baisi nokritizēja manu darbu. Raugi, es vismaz pusi no kontaktstundām tomētās stāstu par to kur to lieto, kā to lieto, kā to sarēķināt, un kāpēc. A šamais citē Programmu kā svētos rakstus, tikai pavisam nesvētā veidā nešpetni motivējot, ka VISPĀR un pavisam NEKĀDA konkrēta pielietojumsatura Fizikai skolas kursā nav un nedrīkst būt (jābūtot vien Augstāko Principu Izpratnei), jo tad "akadēmiskā" skolas programma pārvērtīsies, ai ai, biedējoši nešķīstā "profesionālā" izglītībā.
Tā ka esmu vainīgs, pavisam vainīgs un esmu drīzāk lepns, ka netaisos pakļauties visvisādu ministēriju sprukstiņu gludgalvas aplamībām. Vot tā ar to modīgumu.

Nevaru lepoties, ka ļoti daudzi mani skolēni ir vinnējuši olimpiādēs, kaut tādi vispār ir, nevaru lepoties, ka tie visu zina, ko tiem vajadzētu. Bet vienu gan zinu, ka manējiem ir ļoti liels procents, kas sadūšojas likt eksāmenu izlaižoties, un zinu, ka pat tie, kas mācījušies uz knapākajiem četriniekiem saka, ka fizika ir viens sasodīti interesants priekšmets, tik - "nu man jau par grūtu".
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 31.05.2016 19:18 Obsis.)
31.05.2016 19:17
jokupeteris Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Feb 2017
Ziņojums: #4
Tas jau sen zināms, ka sistēma ir jāmaina. Viss ir jauno censoņu rokās.

09.02.2017 14:53
meinards Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: May 2017
Ziņojums: #5
sistēmai nav ne vainas, vajag tikai to visu interesantāk pasniegt!
09.05.2017 08:55
baltgalviites Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Nov 2017
Ziņojums: #6

daļēji piekrītu meniardam.
tomēr vairak liekas, la šīs sistēma māk izveidot tikai labus darbiniekus/ patērētājus.
13.11.2017 19:03
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija