Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Labie un vēl labākie pasniedzēji matemātiķos - kuri tie ir, un cik viņu ir?
Autors Ziņa
A Warmed Ibis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 4
Pievienojās: Jul 2017
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Labie un vēl labākie pasniedzēji matemātiķos - kuri tie ir, un cik viņu ir?
Sveiki, šī pusdzīvā foruma vēl dzīvie biedri!

Domāju kost to lodi un nākt studēt FMF matemātiķos, bet gribas vienu lietu saprast - cik labi ir pašreizējie pasniedzēji?

Mani esošie references punkti ir šādi:

God tier:
Smotrovs, Arnicāns, Kriķis, Kriķe - izcili, māk izstāstīt tā ka pat sētas stabs saprot, bet tai pat laikā arī gudrākiem klausītājiem nepaliek garlaicīgi;

Semi-god tier:
Ambainis - lielisks, bet sētas stabam varbūt nemācētu izskaidrot;
Zuters - ļoti labi visu izskaidro, bet dod iekšā relatīvi intensīvāku informācijas apjomu, ne tikai sētas stabam bet pat viduvēji apķērīgam studentam ir drusku jāiespringst lai turētu līdzi un visu sagremotu;

Good tier:
Šostaks - izskaidro saprotami, ja nesaproti izskaidros vēl saprotamāk, viss ir labi, tikai nav wow faktora;

Meh tier:
Podnieks - it kā ne slikts vai garlaicīgs, it kā jēdzīgi izstāsta, bet tomēr kaut kas nav - ja man tādi vai līdzīgi pasniedzēji būtu vairākos priekšmetos, es būtu bēdīgs;

Zemāku references punktu man nav.

Kuros rangos jūs liktu lielāko daļu šodienas FMF matemātiķu pasniedzēju?

Varbūt ir kādi īpaši nāvīgi garlaicīgi vai apbrīnojami riebīgi?

Jā, un vēl - kur 2017ajā kūsā fizmatu virtuālā dzīvē? Kā atrast tās fb grupas, vacapa čatus, slekus vai kas nu jums tur vēl ir?
27.07.2017 14:02
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 

Ziņojumi šajā pavedienā
Labie un vēl labākie pasniedzēji matemātiķos - kuri tie ir, un cik viņu ir? - A Warmed Ibis - 27.07.2017 14:02

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija