Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
think positive
Autors Ziņa
KM Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 456
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 2
Ziņojums: #4
RE: think positive
Nu es tā gluži neapgalvotu... Pats sevi par geimeri neuzskatu, bet senāk tiku paspēlējis visdažādākās spēles, kā rezultātā pamanīju 2 lietas:

1) pēc vienas avārijas, kurā nācās piedalīties, bija ļoti bail sēdēt mašīnā/to vadīt pa slideniem/šauriem ceļiem, bet kaut kad pienāca brīdis, kad bailes vispār pazuda - tās nebija pat tādas kā agrāk, lai gan pat tad jau biju paspējis sasist 2 mašīnas (vienu - ne manis dēļ) un vienreiz vienu nedaudz apskrāpēt pavisam vienkāršās situācijās. Attiecīgi beigās manas vienīgās bailes, vadot mašīnu, bija bailes par to, ka tādu nav, jo trūka realitātes sajūta un vairāk likās, ka tas ir kārtējais NFSU vai kas tml., un ja vajadzēs, piespiedīsi ESC vai R.

Nē, man nav auto-vadītāja apliecība, lai gan plānoju šogad pie tādas tikt Twisted Evil

2) GTA3 jau bija līmenī, bet pieņemu, ka tml. vai arī konkrēti šī spēle vēl tiks attīstīta tajā virzienā diezgan labi. Ne velti šādas spēles daudz kur ir aizliegtas vai tirgotas no 18g. vecuma, tāpēc man ne pārāk patīk, ka ar to aizraujās 2x mazāki bērni, zinot, ka dažreiz esmu domājis, kā būtu - dabūt ieročus/tehniku un līdzīgā stilā pavadīt vienu dienu reālajā dzīvē. Tiesa, biju to iedomājies kā savu pēdējo dienu, jo, kā redzams, iz ASV, kur tas notiek relatīvi regulāri un šādi fanāti kļūst visai slaveni, laikam nezinu nevienu gadījumu, kad kāds tādā stilā uzdzīvojot brīvībā paliktu vairāk par dienu.

Pieņemu, ka tajā video tas bērns ar nav neko vecs - un ja tas tiešām ir aktieris, nu tad tiešām labs līmenis. Nebūtu pārāk pārsteigs, ja līdzīgus retardus ne Vācijā (80+ mlj. iedz.) vien atrastu.

P.S. Varbūt man ar psihi/veselo saprātu nav viss kārtībā pēc kādu "zinātnieku" standarta, bet uzskatu, ka nav vajadzīgs pārāk daudz laiks, lai no virtuālās/geimeru realitātes mēģinātu pārnest lietas uz reālo dzīvi. Labs piemērs tam ir kaut vai hipnozes pētījums, kas pirms pārdesmit gadiem tika atcelts stadijā, kad parasti cilvēki bija gatavi nogalināt jebkuru citu pēc nelielas brain-wash sesijas. Atsauces noteikti varētu pameklēt, bet tagad bik slinkums to darīt. Katrā ziņā par to stāstīja laikam kāda BBC documentary tipa raidījums. Un ja var tā ietekmēt cilvēku, sākumā viņam piekrītot, ar hipnozes palīdzību, tad kāpēc lai nevarētu viņu ietekmēt ar spēles palīdzību?
25.02.2006 19:45
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 

Ziņojumi šajā pavedienā
think positive - KM - 25.02.2006, 17:04
RE: think positive - 123123123 - 25.02.2006, 17:35
RE: think positive - KM - 25.02.2006 19:45
RE: think positive - Kaspars Balodis - 26.02.2006, 01:38
RE: think positive - Guest - 25.02.2006, 20:16
RE: think positive - Deep_Enemy - 25.02.2006, 21:20
RE: think positive - 123123123 - 25.02.2006, 22:15
RE: think positive - KM - 26.02.2006, 01:57
RE: think positive - - 26.02.2006, 19:31

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija