Pavediens aizvērts 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
morālā elastība
Autors Ziņa
KM Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 456
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 2
Ziņojums: #1
morālā elastība
Luusiic | to JanexU 22.11.2006 14:03

Ukji pukji Very Happy

Kāds ir aizsvilies Very Happy

gljuks | to Luusiic 22.11.2006 20:32

a kādam te vajadzētu pauri pret sienu padauzīt, lai smadzenītes ieskrien atpakaļ, mož tad sapratīs, ka izskalotas Razz

orvils | http://linux.edu.lv 22.11.2006 22:41

liekas sasniegts izmisums, Cilveki kļūst rupji un agresīvi...
Viegli nav...

gljuks 23.11.2006 00:07

Jēzus Kristus is back, iepazīstieties - orvils...

Ēriks | http://www.whatericthegreatdoes.info 23.11.2006 01:22

Neargumentēta sava viedokļa uzspiešana liecina par mentālo nabadzību..

JanexU 23.11.2006 13:19

Lūsīc saņem balvu par visbērnišķīgāko komentu Very Happy Būtu labāk paklusējis....
Sasniegts izmisums? Nē.... Tie nav īstie vārdi...... Zini, Orvil, cilvēkus var arī nokaitināt.

Luusiic | to JanexU 23.11.2006 14:57

Nu, tā bija atbilde uz tavu zinātnisko fantastiku Very Happy

JanexU 23.11.2006 15:19

Ielien "fizmatiem" vēl dziļāk!

Luusiic | to JanexU 23.11.2006 15:23

Es nevienam nekur un nekad netaisos līst, man vienkārši uzjautrina tevis sacerētie murgi, ka mums bezmazvai skalo smadzenes Very Happy Tad kāpēc man nav Linux, Gimp un vēl sazin kas? Tāpēc, ka es pats izvēlos, kas man ir labāk...

JanexU 23.11.2006 16:52

Nav jau runa par Linux (arī Linuc, taču tas nav viss)......
Jūs, fukši, aizbraucat uz "iepazīšanās" pasākumu Baldonē kā normāli cilvēki (vismaz daļā Very Happy), atgriežoties leksikā (vietā, nevietā) parādās visādi angļu vārdi (sekjūti, defaultais craps utt.), parādās teikumi a la "Orvils (šoreiz tas pat nav uzbraucien konkrēti Orvilam, viņš nav vienīgais) teica, ka pie tā un tā pasniedzēja var neiet (kas ne vienmēr ir taisnība). Daļa sāk domāt, ka dzert ir "kruti" utt.

orvils | http://atveries.lv 23.11.2006 17:16

Rādās, ka JanexU ir ideālists, kas grib, lai visā pasaulē viss būtu godīgi, labi un pareizi... Vienīgā problēma, ka viņš šo pareizību gribētu iedibināt pēc saviem uzskatiem un vērtību sistēmas... Kāpēc tev liekas, ka tavs pasaules uzskats ir labāks?

Cilvēkiem vienmēr ir izvēles iespējas klausīt tam ko kāds saka vai neklausīt... Neticu, ka fizmatos kāds akli seko citu idejām, pastāvošās iekārtas apšaubīšana un alternatīvu patiesību meklēšana ir fizmatu asinīs. Mēs vecie tikai dalāmies ar saviem iespaidiem un pieredzi...

gljuks 23.11.2006 17:42

Njā tikai jūs vecie "viedie" fizmati sazin kāpēc Baldonē visi domājat vienādi, un nabaga fuksim ir 3 dienas jāklausās viens viedoklis, kas, protams, tiek uzskatīts par pareizo, jo paši fukši vēl augstskolas dzīvi nepaz nav iepazinuši... Ir diezgan nožēlojami skatīties, kā 18 - 20 gadīgi jaunieši pilnīgā ekstāzē runā par iešanu praidā, vai dzert un drāzties! Parādiet man normālu meiteni, kurai pie skaidras saprašanas patiktu, ka uz viņas uzveļās apdzēries tēviņš un paziņo "Dzert un Drāzties!" Smile Un pagājšgad notika aktīvas diskusijas par fizmatu tēlu, utt. Nu iespējams, ka kāds ir sajūsmā lasot fizmatu forumā par praidiem utt. bet es uzskatu, ja jau bariņam "visīstāko fizmatu" tik ļoti gribās iet praidā, tad lūdzu - sameklējiet istabiņu un čupojaties, kamēr šis tas paliek jēls Razz, bet nevajag tomēr to apspriest publiski...

orvils | http://atveries.lv 23.11.2006 17:57

Nu un kur ļ.cien. gljuks bija pirms tam? kāpēc nestāstīji jaunajiem par to kā vajag un ka ne visi fismati fano par praidu?

"Pēc kaujas" jau viegli rokas vicināt un gaidīt, ka kāds darīs tā, kā tev patiktos... Bet diemžēl tā nenotiek... Ja gribi izglītot jaunos - neviens tev neliedz to darīt, bet gudri runāt un pašam neko nedarīt - tā man kaut kā izklausās biku pēc liekulības...

Luusiic | to JanexU&gljuks 23.11.2006 18:02

Nu, būtībā tā ir katra paša brīva izvēle. Gribi - klausies, negribi - neklausies... Es nevienu no pusēm neaizstāvu, tik saku, ka viss ir atkarīgs no cilvēka paša...

JanexU 23.11.2006 18:27

Savukārt, Orvila komentāri izklausās pēc pārgudrības......
Paša izvēle it, tur Tev, Lūsi, taisnība, bet jums (Orvil, Lūsi utt.) jāatzīst, ka arī uz fizmatiem atnāk samērā viegli ietkmējami cilvēki, kas, saklausoties šādas muļķības (par sasodīto D&D, praidu), ietekmējas par daudz (turklāt negatīvi).

Luusiic 23.11.2006 19:44

Nu, var teikt arī padauza un nezin ko... Galvenais ir kā cilvēks pasaka to un ko patiesībā ar to domā Wink

Andris Priede 23.11.2006 20:08

Par to klausīšanos vai neklausīšanos ir pilnīgas muļķības. Jo Orvils ar Moru par šīm lietam runāja kopēja zalē. Ja tu negribēji to visu klausīties, tad tev nācās pamest sporta zāli. Un tad kāda jēga iepazīt savus kursabiedrus ja tu viņiem nevari tuvoties jo blakus ir morālie kropļi.

Orvil pirms Baldones es meilā teicu ka vajag cenzēt veckursnieku teikto. Mani nosauca par retardu, un tikai pēc Baldones visi stāstija, ka dažam labam tomer vajadzēja paklusēt.

Gļuk tik traki kā tu stāsti nav. Lielai daļai fizmatu sieviešu praids liekas pretīgs. Vienkārši aktīvākās sievietes ir tās kuras ir SP un kuras ir vai nu samierinajušas vai viņām ir šīs muļķības iepatikušās. Un tās tad arī rada to tēlu tavās acīs.

Janeux ja tu pāris dienas padzīvotu ASV starp nigeriem tava valoda arī diezgan daudz izmainītos.

Varbūt arī OO ir labāks. Tāpēc arī man ir abi divi. Normalā režīmā lietoju Microsoft produkciju, bet ja rodās problēmas palietoju OO. Ja es rakstītu kaudzi ar dokumentiem varbūt arī pamanītu kurš ir labāks. Bet šobrīd man ir labi tā ka ir.

janeks 23.11.2006 20:54

-> JanexU

varbūt mēģini izmantot laiku lietderīgāk .. Smile

gljuks 23.11.2006 21:21

to Andris
Es tiešām nezinu, kas notiek SP, bet tomēr ja man ir radies šāds iespaids, tad droši vien es jau neesmu vienīgais Smile) Un principā tavam komentāram piekrītu praktiski par 100% Razz
to orvils
Lai jau tev būtu mierinājums, piebildīšu arī to, ka pasniedzējs, kuru es minēju komentāru sākumā, kaut gan atzina, ka maksas produkcija ir labāka, tomēr teica, ka visi šie atvērtā pirmkoda projekti, t.s. OO, Linux, utt. ļoti daudz dod un attīsta tieši cilvēkus, kas ar to darbojas Razz

JanexU 23.11.2006 21:57

to janeks:
Pamato!

Pārējiem:
Andrim izdevie tiešām prātīgs koments Very Happy
Nez vai cilvēki, kas lepojas ar to, ka
1) Pirtī apčurā mūrīti.
2) Viņiem ir bijis sekss ar kurmja alu (šito dažs labs kā baigo varoņdarbu pēc FMF LB klāstījs.
3) Iepriekšminētie, protams, dzērumā.

ir īstei veckursnieki, kuru dalība Baldonē būtu lietderīga.
Labākais stāsts, ko esmu dzirdējis par Orvilu ir tas, ka LU Sporta spēlēs biologu meitene, lamājot šo par, kā jau Andris teica, morālo kropli, izmeta no mājiņas kempingā.

Jātazīst, ka par OO neesmu nekāds speciālists, šoreiz iebilst gribējās "ponta" pēc.

Ēriks | http://www.whatericthegreatdoes.info 23.11.2006 22:15

Lielā mērā piekrītu Gljukam..
23.11.2006 23:07
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
Māris Bērziņš Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 20
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 0
Ziņojums: #2
RE: morālā elastība
ES iisti nesaprotu kaa ver cenzeet teikto? kkaa paarvietojoties laikaa? Es godiigi sakot bez ponjas
23.11.2006 23:43
Toms Mikoss Atslēdzies
DatZ

Ziņojumi: 295
Reputācija: 1
Ziņojums: #3
Ir cilvēks, ir sāpe.
24.11.2006 00:23
Unknown_Guy Atslēdzies
Atturībnieks

Ziņojumi: 306
Ziņojums: #4
Foruma kari tak ir nežēlīgi uzjautrrinoši, labi var izzviegties, galvenais ka viens otram nežēligi brauc augumā un tik un tā izmanto smaidiņus, tā it kā tas būtu galīgi nenopietni.
24.11.2006 11:39
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
Mārtiņš Lūsis Atslēdzies
Socmats

Ziņojumi: 421
Pievienojās: Jul 2006
Reputācija: 5
Ziņojums: #5
to Unknown_Guy Very Happy No manas puses ir galīgi nenopietni Very Happy
24.11.2006 13:27
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
Unknown_Guy Atslēdzies
Atturībnieks

Ziņojums: #6
nu protams...
24.11.2006 13:30
Armi Atslēdzies
In ASP.NET

Ziņojumi: 290
Pievienojās: Jul 2006
Ziņojums: #7
muhahā, ku labu diskusiju ierosināju Very Happy
24.11.2006 16:48
Unknown_Guy Atslēdzies
Atturībnieks

Ziņojums: #8
varētu uzsākt vēl vienu kariņu Twisted Evil
24.11.2006 17:32
Ēriks Klotiņš Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 428
Pievienojās: May 2005
Reputācija: 4
Ziņojums: #9
Šis viss liek padomāt, vai tiešām esam tādi, kādi vēlamies būt??

Īpaši tas attiecas uz "vecajiem & viedajiem" jeb "morālajiem kropļiem"..
24.11.2006 18:25
Andris Priede Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 232
Ziņojums: #10
Tur jau ir tā nelaime ka varbūt viņi tādi vēlas būt, bet apkārtējie to nevēlas. bet man jau ir vienaldzība ir morālie kropļi vai nav.
24.11.2006 22:31
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 208
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #11
piedaavaaju piemeerot moraalaas kvotas moraalajiem kropljiem.
25.11.2006 00:09
Ēriks Klotiņš Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 428
Pievienojās: May 2005
Reputācija: 4
Ziņojums: #12
RE:  morālā elastība
Andris Priede rakstīja:Tur jau ir tā nelaime ka varbūt viņi tādi vēlas būt, bet apkārtējie to nevēlas. bet man jau ir vienaldzība ir morālie kropļi vai nav.

Diemžēl viņi ir daļa FMFSP.. un tas jau nozīmē Mēs, jo FMFSP pārstāv visus fizmatus.. Domāju, ka vismaz pasākumos kuros tiek pārstāvēts un prezentēts FMFSP (Baldone, KRS, u.c.) vajadzētu nedaudz turēties rāmjos..

Ok.. sorry, sanāk, ka braucu virsū pats saviem draugiem, taču domāju, ka nedaudz ir pamats to darīt..
25.11.2006 01:27
Pēteris Jurčenko Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 86
Ziņojums: #13
Varu tik piebilst, ka dzīvojam brīvā valstī, ar vārdu un uzskatu brīvību. Bet ja kādam ar to ir grūti samierināties, tad viņs var klusi ciest kaktā. Neviens jau neliek klausīties. Bet, ja kādam sāp vai skauž, ka dažuz "citē" bet viņu pat nepamana, tad ieteiktu cīnīties ar saviem kompleksiem un stereotipiem un doties pie psihologa (LU PPF ir bezmaksas konsultācijas pie vecāko kursu studentiem Wink )
Zinu savus stereotipus un tāpēc godīgi pateikšu, ka man cilvēku viedoklis, kuri ir tikai runājuši vai kaut ko apņemušies izdarīt, nevis izdarījuši, liekas pilnīgi vienaldzīgs, proti, manuprāt darītāji ir vienlīdzīgāki. Un ja Tu vēlies kaut ko mainīt, tad maini, nevis puksti forumā vai komentāros, ka kāds ir slikts un Tavs ideālais teorētiskais modelis nevar darboties ar reāliem cilvēkiem.
Lielajiem runātājiem, ne izdarītājiem trūkst pašpaļāvības, bet tā jau ir audzināšanas problēma.
25.11.2006 01:47
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Ziņojums: #14
Nu un ko tālāk? Sabojāji visiem labajiem cilvēkiem pēdejo prieciņu un iespēju papukstēt un pārliecināties, ka viņi taču ir labi un dara pareizi, ne tā kā TIE...

Pie psihologa neviens visdrīzāk neaizies, jo te jau nevienam nav problēmas, viss ļaunums taču slēpjas TAJOS citos, bet darīt jau arī neko nevar, jo kā sāk pukstēt, ka TIE dara slikti, VIŅI runā pretī un pat uzkrāmē tev vēl kādu morālo elastību...

Nu un ko tad tagad darīt? kā ieviest taisnību?
25.11.2006 10:18
Atslēdzies
Suq Madiq

Ziņojumi: 469
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 11
Ziņojums: #15
Pēteris Jurčenko rakstīja:Varu tik piebilst, ka dzīvojam brīvā valstī, ar vārdu un uzskatu brīvību. Bet ja kādam ar to ir grūti samierināties, tad viņs var klusi ciest kaktā. Neviens jau neliek klausīties. Bet, ja kādam sāp vai skauž, ka dažuz "citē" bet viņu pat nepamana, tad ieteiktu cīnīties ar saviem kompleksiem un stereotipiem un doties pie psihologa (LU PPF ir bezmaksas konsultācijas pie vecāko kursu studentiem Wink )

Man šķiet tu neesi iebraucis, par ko ir runa Smile
Protams, nevar aizliegt kāda "morālās kroplības", bet tomēr varbūt paklusēt ja kādam tas ne īpaši patīk, runājiet savus crapus to cilvēku vidū kam tie šķiet stilīgi vai forši (es pats arī neiebilstu, ir jau rēcīgi, kad Orvils paver muti Very Happy ). Vienīgais, iespējams kādam tas viss kādreiz apniks un "morālie kropļi" atrausies pa purnu.
No offence Wink

P.S.
To, kuri ir īsti viedie, mēs jau zinām. Kuiļiem un "kropļiem" vēl jāaug Very Happy
25.11.2006 15:36
Pavediens aizvērts 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija