Rakstīt ziņojumu 
 
Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Labie un vēl labākie pasniedzēji matemātiķos - kuri tie ir, un cik viņu ir?
Autors Ziņa
mcct Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Nov 2016
Reputācija: 0
Ziņojums: #6
RE: Labie un vēl labākie pasniedzēji matemātiķos - kuri tie ir, un cik viņu ir?
(28.07.2017 08:29 )A Warmed Ibis rakstīja:  Bet kādi ir Buls, Asmuss, Cibulis, Šostaks, Āboltiņa, Šuste?

Cibuli un Šusti neesmu pieredzējusi, bet par pārējiem mazliet no sevis varu izstāstīt.
Asmuss lekcijās mēdz skriet cauri materiālam, it īpaši, kad "atpaliekam no programmas". Tas rāda grūtības tad, kad jāaptvēr pilnībā jauns materiāls. "Sētas stabiem" un ne tikai ir diezgan grūti izsekot līdzi.
Buls ir rēcīgs, bet viņš ir sarakstījis konspektus, kuri ir skaisti pieejami internetā. Ja viņam kaut ko jautā, viņš vismaz vienu reizi sūta lasīt tos, bet tomēr negribīgi paskaidro. Mēdz atvirzīties no temata, kā arī apzīmējumi, ko un kā viņš izmanto, atšķiras no citiem pasniedzējiem un pauž sašutumu, tādēļ uztvert stāstāmo būs grūtāk.
Šostaks diezgan sakarīgi stāsta satura ziņā - ja pacīnās un ieklausās, var visu forši saprast, bet lai ieklausītos ir tiešām jāpacīnās: viņš klusi runā un bieži vien nesalasāmi raksta.
Āboltiņa strukturēti pasniedz materiālu, ir patīkami gatavoties viņas eksāmeniem. Ja vidēji cītīgi pieraksta to, ko viņa stāsta, to nav grūti atkārtot. Ieteikums lekcijās atbildēt uz viņas jautājumiem, jo tad, iespējams, jaunais kurss liksies ieinteresētāks un viņai nepazūdīs attieksme laika gaitā (kas pēc idejas var pacelt pasniegšanas kvalitāti uz augšu).
Par Vēzi mēdz sūdzēties, ka viņš pasniedz novecojošo valodu jeb Visual Basic un ir ļoti spītīgs, lai to nomainītu, kaut gan cenšas to neizrādīt. Bet programmēšanā tas nav ļoti aktuāli, galvenais izprast principus. Tas ir iespējams, ja pildīt praktisko mājas darbus, ko mēdz būt par daudz. No lekcijām vienīgs labums ir dabūt izdalāmo materiālu, kas pārsvarā izprotamāk ir paskaidrots tieši praktiskajās nodarbībās. Brīžiem nav skaidrs, ko viņš pieprasa uzdevumos, bet viņam vienmēr var jautāt par visu ko. Varu piebilst par spīti daudzu kursabiedru sūdzībām, man viņa mācītāis palīdzēja atrast foršu darba vietu.
Bēts un Lapiņa pasniedz praktiskos 1. kursā, dara to ar ieinteresētību un abi varēs paskaidrot arī "sētas stabam", lai gan katrs savā tempā.

Es ceru, ka šis mazliet palīdzēs, bet šāds iespaids par pasniedzējiem ir radies man. Daudziem tas ir pilnībā cits, tāpēc būtu derīgi iepazīties ar pēc iespējas vairākiem stāstījumiem.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 08.08.2017 21:36 mcct.)
08.08.2017 21:32
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 


Ziņojumi šajā pavedienā
RE: Labie un vēl labākie pasniedzēji matemātiķos - kuri tie ir, un cik viņu ir? - mcct - 08.08.2017 21:32

Lēciens uz forumu:Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija