Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darba piedāvājums
Autors Ziņa
Obsis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 399
Pievienojās: May 2007
Reputācija: 12
Ziņojums: #14
RE: Darba piedāvājums
1) Moodlei piemetās vīruss (Linux vidē!!!) un esmu apsolījies, ka tikko kā Ziemsvētku brīvdienās mans kolēģis datorists veiks migrāciju uz skolas jauno serveri un tad ieinstalierēs jaunāko Moodle versiju, tā neskatoties uz darba attiecību neesamību atjaunošu servera saturu. Tā ka gan jau būs atkal. Vai lietos - tas gan ļoti atkarīgs no jaunā skolotāja. Izrādās, daudzi simti Moodle serveri pasaulē cietuši no šī vīrusa. Arī LU serveris būtu jāatjauno, jo versijai nav rezistences - vo būs joki ja nobruks māc gada vidū....
2) Vispār es esmu godīgs padomju inžnieris ar specializāciju elektronikā kam diplomā rakstīts - inžiner - fizik s pravami predpodavaķ v visših i sredņih utt utt. Kad aizgāju no Ministrijas (ne izglītības bet augsto tehnoloģiju jomā tiesībsargājošajā), kur biju izaudzis par Latvijas vienīgo vadošo speciālistu savā laukā, tad uz skolu devos tāpēc ka tobrīd tas nozīmēja man algas trīskāršošanos. Mūsdienu Latvija nekad nav cienījusi savus stutētājus. Tad biju satraucies, ka mazos jau mācīt nedrīkstu, bet izrādījās, ka virzienā uz leju tiesības pagarinās automātiski. Tāpēc no astotām līdz divpadsmitām tie ir manējie. Kad ar sākuma stresiem biju ticis garām, paralēlajā darbavietā paņēmu vairākus speckursus maģistrantiem, un tobrīd arī par to lasīšanu un jo sevišķi sagatavošanu varēja saņemt ittin labi. Man veicies, ka darba pieredzē man simt un viena specialitāte, sākot ar vides risku novērtējumu un modelēšanu, trokšņa, vibrāciju un gaisa piesārņojuma modelēšanu, instrumentu būvi un dažādiem fizikāliem pētījumiem (vairākos ZPI LU sistēmā), un pat ir bijis SIA direktora posms manā dzīvē, tagad arī paidagoģiskais darbs - patiesībā nekad neesmu nožēlojos, ka esmu pabeidzis pirmo videni un sekojoši fizmatus - to novēlu arī Jums. Lai arī mans MSc grāds ir vides zinātnēs un menedžmentā - tas nav garlaicīgs - bet peļņu gan praktiski nenes - ņemiet to vērā izvēloties nākamo specialitāti. Kad mācījos pedagoģiju kā sīku bet obligātu speckursiņu - domāju - nu ŠITĀ gan man NEKAD dzīvē nebūs vajadzīga. Un kļūdījos. Jo nekad nesaki `nekad`. Iesaku tagadējos laikos studējošiem pieķert to priekšmetu kaut vai kā C kursu, jo tad Jums būs par vienu spēcīgu glābšānas riņķi vairāk dzīvē - laiki mainās, un jo vairāk Jums durvis NAV slēgtas, jo lielākas manevru iespējas. Tas stipri noder... Bet doktora grādu tomēr taisu fizikā, tas ir kudī pārāks par citiem (arī ņemiet vērā). Ek žēl, izmeta par laikā neuzrakstīšanu. Bet vēl nav zaudēts, vienkārši jāuzraksta un jānodod nedaudz piemaksājot to skādi. Un izskatās, ka jaunajā dzīves valstī LU izziņu par doktorantūras kredītpunktiem nesmādēs.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 24.11.2009 19:51 Obsis.)
24.11.2009 19:45
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 

Ziņojumi šajā pavedienā
Darba piedāvājums - Obsis - 18.11.2009, 18:05
RE: Darba piedāvājums - wizulis - 18.11.2009, 18:09
RE: Darba piedāvājums - Obsis - 18.11.2009, 19:16
RE: Darba piedāvājums - didzis - 18.11.2009, 21:55
RE: Darba piedāvājums - Goldmember - 18.11.2009, 22:27
RE: Darba piedāvājums - Aivis - 25.11.2009, 03:04
RE: Darba piedāvājums - Blekss - 19.11.2009, 01:36
RE: Darba piedāvājums - Lii - 19.11.2009, 22:33
RE: Darba piedāvājums - Toms Beinerts - 20.11.2009, 00:14
RE: Darba piedāvājums - Obsis - 23.11.2009, 22:49
RE: Darba piedāvājums - Dr. evel - 24.11.2009, 13:09
RE: Darba piedāvājums - Raimz - 24.11.2009, 14:07
RE: Darba piedāvājums - Obsis - 24.11.2009 19:45
RE: Darba piedāvājums - Obsis - 18.12.2009, 15:09

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija