Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FMF SP vēlēšanas 2010
Autors Ziņa
Valdis Zuters Atslēdzies
Slaists, liels un garš!!

Ziņojumi: 153
Pievienojās: Sep 2007
Reputācija: 9
Ziņojums: #3
RE: FMF SP vēlēšanas 2010
(02.11.2010 03:17 )latvietis rakstīja:  Cien. Valdi Zuter!

Vai tiešām visas šīs vēlēšanas ir tikai simboliskas? Vai tiešām Tev un MO ir bail ielaist savā vidū kādu citu? Vai Jūs nespēsiet sadarboties? Tieši šeit runa ir par birokrātisko aparātu, par novecojušo sistēmu ar vienu partiju. Kāda jums ir opozīcija? Kas norāda uz kļūdām? NEVIENS!

Un brīdī, kad kāds grib ņemt grožus savās rokās (vai vismaz atbalstīt vadīt šos ratus) parādās milzīga nomelnošanas kampaņa izmantojot visus iespējamos resursus.

Nav labi norādīt, ka TuAK saraksts neko labu nav izdarījis etc., etc. Saraksts kandidē pirmo reizi, MO ir pie vadības stūres jau vairākus gadus. Protams, Tavai partijai ir daudz izdarītā un, piekrītu, ka saraksts ir ļoti garš, bet JŪS BIJĀT PIE VARAS! Kādam tad lēmumi bija jāpieņem. TuAK ir jauna partija, kas vēl nav sēdējusi SP. Šeit principā nevar runāt par izdarītiem darbiem, jo vienkārši nav bijusi šāda iespēja.

Kur Tu izlasīji, ka kāds lielās par alkoholu? Tā nu gan nav. Alkohola pieejamība pasākumā nepasliktinātu situāciju, zinot, ka pasākuma apmeklētāji tāpat manās to ienest pasākuma norises vietā. Aizliegums ienest, bet iespēja iegādāties to par demokrātiskām cenām ļautu vieglāk visu kontrolēt! Un nevajag runāt par to, ko var izmainīt un ko nevar. Jānostāda amatpersonas fakta priekšā - šobrīd pasākumos ir nekontrolēta alkohola patērēšana pret ko TuAK ir gatavi cīnīties!

Kā Tu vari spriest, ko Trasūns ir domājis un ko nav? Tu viņu nepazīsti un Tev nav tiesību viņu apvainot/aizvainot.

"Tvītot" ir tikai viens variants. Tāpat var ņemt vērā, ka ir iespējams sūtīt epastus. Respektīvi, izveidot vienu fizmatu listi. Kur ir problēma? Kāda vaina reizi mēnesī saņemt epastu par SP nolemto? Dažus māc bažas par SPAMU. Muļķības! Ar pāris klikšķiem var atteikties no šāda "pakalpojuma", bet interesenti tāpat turpinās saņemt jaunumus no SP.

Aģitācija tāpat notiks arī vēlēšanu dienā. Atceroties pagājušā gada SP vēlēšanas, kur pie urnām sēdēja MO pārstāvji. Norāde par ko balsot bija nepārprotama.

Visā visumā šī publiskā veļas mazgāšana tomēr neiet pie sirds. Un vairāk vai mazāk tas liecina par MO bailēm ielaist kādu no malas. Kur ir vaina saturīgai opozīcijai vai godīgam koalīcjas partnerim? Gan jau kāds domās "Kāda opozīcija? Slaisti!! (utt.)". Tomēr jāpiebilst, ka tā īsti neviens mūs nezin personīgi, tāpēc ir neadekvāti izmest pāragrus spriedumus.

Par Tavām atbildēm uz jautājumiem, VZ..

Nē, tomēr nebūtu pareizi atbildēt uz Tavu provokāciju ar tādām pašām metodēm. Vai tiešām Tu uzskati, ka Tavas atbildes bija saturīgākas nekā TuAK sniegtās? Piemēram, par priekšsēdētāja amatu: "Uz šo jautājumu atbildēšu: "Man ir grūti!"". Nu neesi labāks izpaužoties šādā veidā. Bet, protams, citi vat domāt citādāk un tā ir viņu izvēle.

Galvenais uz, ko tomēr gribētu norādīt, ir tas, ka, manuprāt, šie visi apvainojumi ir lieki. Vai tad doma nav strādāt fakultātes attīstības labā? Kopīgi sadarboties? Šādi mēs sadarbību neveicinam. Taču plaisu veidot - nu kam tas būtu izdevīgi?

Sveiks, latvieti!

Ne jau sistēma ar vienu partiju ir novecojusi, ir novecojusi visa partiju sistēma. Šajā gadījumā vēlot SP biedrus būtu daudz loģiskāk un lietderīgāk balsot nevis par sarakstiem, bet par konkrētiem cilvēkiem, jo šobrīd ir tā, ka veidojas tādi saraksti, kuros ir viens vai labākajā gadījumā pāris aktīvu cilvēku. Un rezultātā šie pāris aktīvie cilvēki ar savu rožaino un solījumiem pilno runāšanu dabū savam sarakstam balsis, tātad balsis par visiem saraksta dalībniekiem. Man nebūtu problēma sastrādātie ar tiem pāris aktīvajiem, bet ar pārējiem noteikti gan, jo lielākoties tie nemaz nesāk strādāt, līdz ar to arī nevar sadarboties.

Lai būtu opozīcijā nevajag būt SP. Šeit nav saeima. Sp biedriem par darbu nemaksā un iegūt sev lielu labumu no darba ir grūti. Kļūdas var norādīt jebkuri studenti vai pasniedzēji. SP sastāvā nav vajadzīgi cilvēki, kas sēž un norāda uz kļūdām. Vajag rīcības cilvēkus. Vai tik viena partija nesolīja tādus?

Atkal nesaprotu kādēļ cilvēkiem patīk pārspīlēt. Milzīgi nomelnošanas kampaņa. Vienu manu ierakstu un varbūt vēl kādu citu komentāru TU sauc par milzīgu kampaņu. Iesaku pakonsultēties ar KTS, kas varētu būt milzīga nomelnošanas kampaņa. Un visi iespējamie resursi man nav tikai internets. Protu izmantot arī citus, diemžēl šoreiz tam nebija un nebūs laika.

Liela daļa no MO saraksta jau daudz ko darīja pirms darbības SP. Viņiem bija garš darbu saraksts pirms kandidēšanas (aktīva darbība skolā, dažādās organizācijās) Tad arī šie cilvēki varēja sevi saukt par rīcības cilvēkiem, jo viņiem bija ko likt pretī. Nevienu es neapvainoju. Man liekas, ka es skaidri rakstīju, lai uzraksta savus padarītos darbu, segumu savam teiktajam. Tas nozīmē, ka es nezinu viņu padarītos darbus, nevis saku, ka viņi neko nav izdarījuši. Atzīstu, ka forma kādā to pateicu, nebija labākā.

Lielīšanās šoreiz nebija jāsaprot 100% šī vārda nozīmē. Es biju domājis, ka ir diezgan interesanti savā programmā likt punktu par alkohola un tā pieejamību, vārdu sakot, alkohola jautājumu kārtošanu laikā, kad fakultāte ir daudz svarīgu citu jautājumu.
Nepiekrītu, ka alkohola ienešana palīdzētu kontrolēt situāciju. Bet ja nu tomēr, tiešām gribēšu redzēt kā rīcības cilvēki stādīs alkohola fakta priekšā LU amatpersonas. Visu cieņu, ja kāds mēģinās.

Kā jau teicu sava ieraksta sākumā, tas ir skats no mana punkta. Man ir sava zināšanu bagāža par dažiem cilvēkiem un idejām, kas viņiem ir. Ideju, par kuru atļāvos teikt, ka tā nav Trasūna, dzirdēju jau kādu pus gadu atpakaļ no cita cilvēka, kas arī ir attiecīgajā sarakstā. Var jau būt, ka to toreiz izdomāju Trasūna kungs, bet es personīgi domāju, ka ne. Ja es šādi runājot partija līderi esmu ļoti apvainojis, tad atvainojos, mēģināšu tā vairs nedarīt.

Šobrīd interesentu liste jau ir un strādā, e-pastus sūtīt visiem studentiem par SP, manuprāt, būtu spams.

Pagājušo gad vēlēšanās bija arī novērotājs, ja viņš neredzēja nelikumības, tad vajadzēja par tām ziņot tiem, kas tās redzēja. Neteikšu, ka esmu priecīgs, ka kāds kaut ko aģitēja.

Es šo rakstu vairāk no savas puses nevis no MO saraksta, tādēļ šīs bailes vari attiecināt uz mani. Jā, man ir bail, it sevišķi zinot kā saraksts tapa. Lai tagad atkal mani nenopeltu, ka izplatu nepareizu informāciju, tad mēģināšu šodien noskaidrot no viena saraksta cilvēka kā viņš tur tika. Varētu būt interesanti.

Manas atbildes ir labākas kaut vai ar to, ka tur ir vismaz viena jauna ideja. Es varēju gari un plaši rakstīt par katru jautājumu un salikt tur daudz daudz ideju, bet man tam diemžēl nebija laika un neviens to negribētu tā pat lasīt.

Es ļoti priecātos, ja Tu atbildētu ar tādām pašām metodēm, bet tas Tev varētu būt grūti, jo visam rakstītajam ir stabils pamats, kādēļ tas ir rakstīts.

Un vēl, ja man nebūs izradījusies taisnība un būšu kādu nepatiesi apvainojis (tas atklāsies pēc vēlēšanām), esmu gatavs atvainoties gan interneta telpā, gan arī publiski! Nepatīk man arī publiska veļas mazgāšana, bet vairāk man nepatīk, ja to dara vieni cilvēki.
02.11.2010 08:38
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 

Ziņojumi šajā pavedienā
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - Valdis Zuters - 02.11.2010 08:38
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - Dievs - 02.11.2010, 11:42
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - Virga - 02.11.2010, 14:01
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - Illusion - 02.11.2010, 14:10
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - Blekss - 02.11.2010, 14:58
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - JZ - 02.11.2010, 17:06
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - Gunita - 02.11.2010, 14:03
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - Madars - 02.11.2010, 18:36
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - Edzinsh - 03.11.2010, 00:08
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - - 03.11.2010, 13:53
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - vii - 03.11.2010, 17:59
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - ki - 03.11.2010, 22:45
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - ki - 03.11.2010, 23:33

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija