Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FMF SP vēlēšanas 2010
Autors Ziņa
Valdis Zuters Atslēdzies
Slaists, liels un garš!!

Ziņojumi: 153
Pievienojās: Sep 2007
Reputācija: 9
Ziņojums: #6
RE: FMF SP vēlēšanas 2010
Nekur neesmu rakstījis, ka mans viedoklis ir vienīgai un pareizais. Varu OTRO reizi atgādināt, ka pirmā ziņojuma sākumā esmu teicis "Gribēju to nedaudz paanalizēt no sava skatu punkta". Savam skatu punktam nav saistības ar vienīgo un pareizo viedokli. Tas vienkārši ir viedoklis.

Jāatzīst, ka šoreiz es laikam sāku to veļas mazgāšanu, bet tam bija cēls mērķis - apturēt smadzeņu skalošanu, kas ir vēl ļaunāk.

Ieviest bār-tipa tirdzniecību? Izgrūst lielu naudu, lai pasākumā tiktu pārdots alkohols tā pat saskaroties ar to, ka cilvēki nāks jau iereibuši un dzers ārpus pasākuma telpām, jo tā ir lētāk? SP ir daudz nopietnu mērķu, kam tērēt naudu!!

Kaut ko konkrētu varētu teikt tad, ja būtu mutiska diskusija. Nevienam blāķus negribas rakstīt un lasīt. Ja gribi zināt plašāk, tad par šo punktu varu nedaudz plašāk uzrakstīt.
Lai padarītu dzīvi jautrāku ==> vairāk studentu un pasniedzēju vienojošu, jautru pasākumu (Fizmatu rekordu sacensības jaunā līmenī, sadraudzības sporta spēles), jaunu akciju (piemēram kopīga rīta vingrošana kādā vietā), dažādas sacensības pasākumu laikā.
Lai padarītu dzīvi interesantāku ==> tradicionālo pasākumu rīkošana, kādu jaunu pasākumu rīkošana (jau top sacensības "Spēks un jauda" - MO ir organizēšanas galva), sadarbība ar citām fakultātēm pasākumu rīkošanā, pārsvarā baļļu.
Kvalitatīvāku ==> studiju vides uzlabošana, turpināt izvērtēt kursus un uzzināt, vai no iepriekšējā gada ir kādi uzlabojumi, izstrādāt plānu mācību materiālu nodošanai citām paaudzēm.
Labāku ==> Tas būtībā apvieno visu iepriekšējo.

Tā pat mums nekas nebija jāorganizē, tāpēc arī varu lielīties par katru pasākumu, kas noorganizēts. Ja organizētājs saņemtu algu par savu darbu, tad varētu teikt, ka Tev jau tā pat bija jānoorganizē. SP ir biškiņ citādāk.
Tiešām šobrīd nevaru teikt, ka TuAK neko jaunu nevarēs sadarīt. Bet es to pateikšu tad (apmēram ap sesijas laiku), kad man būs pamats to teikt. Ja par to aizmirsīšu, tad lūdzu atgādiniet.

Idejas par SP tuvināšanu studentiem ir vairāk vecas, nekā nederīgas. Vajag vienkārši kas tās īsteno, nevis visu laiku saka, ka tas jādara. Ja īstenotu tad jau reāli varētu vērtēt.

Šobrīd, ja ir kāds atbilstošs raksts, tad Terra palūdz, vai nevarētu to nopublicēt. Kādu laiku atpakaļ ar TV-net bija tā pat. Domāju, ka nebūtu nekādu problēmu veikt darbības otrā virzienā. Lapas apmeklētību veicinātu tādēļ, ka būtu vairāk rakstu. Tikai viss tas atduras pret to, ka vajag pašu rakstus fizmati.lv. Tur nu jāliek lietā jau visu partiju minētas idejas.

Par FMD plānu nu gan vari nemēģināt man pārmest par manu redzējumu. Varu pateikt, ka tu runā ar cilvēku, kas pārzin šo svētku organizēšanu līdz sīkumiem, ar cilvēku, kas ir komunicējis ar iepriekšējo FMD organizatoriem, arī tiem, kas ir organizējuši šos svētkus pašos pirmsākumos. Esmu runājis ar daudziem fizmatiem, kas savos studiju gados ir piedalījušies šajos svētkos. Šī svītrošana nav uz dullo, tas ir diezgan ilgu pārdomu rezultāts, kuros iekļauts daudzu cilvēku viedoklis. Bet neuzstādu šo viedokli kā pareizo, esmu gatavs par to runāt un pārliecināt par savu viedokli vai varbūt pat pieņemt pretējo.
Īsi:
Sporta diena ==> grūti savākt komandas, vienmēr ir problēmas ar organizatoru piesaisti, parasti notiek pēc atklāšanas pasākuma, nākošajā rītā dažām komandām ir problēmas savākt sastāvu, dublējas ar Miniturnūru.
Comer svaigs ==> novecojušas tradīcijas, karte gļuko, tāpēc pārsvarā sacensības notiek tā pat vienkārši kāda CS kartē. FMF studenti nav pārāk ieinteresēti šajā pasākumā. Nav pārāk lielas atsaucības uz pasākumu.
Talka ==>nevar savākt cilvēkus, pēdējo reizi bija daudz jāzvana, lai savāktu dalībniekus. Bet par talku vēl varētu domāt. Man šis pasākums ļoti patīk.
Būtu interesanti uzklausīt studentu viedokli, bet tā izteikšanā parasti vērojams kūtrums.

Neesmu teicis, ka man bija kāda graujoša ideja. Bija jauna ideja, nevis vecas idejas, kas sen jau ir zināmas.

Bet gan jau, ka būs labi, cerēsim, ka vēlētāji no visa rakstītā blāķa spēs izrakt vajadzīgo informāciju, lai noteiktu par ko balsot.
02.11.2010 12:51
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 

Ziņojumi šajā pavedienā
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - Dievs - 02.11.2010, 11:42
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - Valdis Zuters - 02.11.2010 12:51
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - Virga - 02.11.2010, 14:01
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - Illusion - 02.11.2010, 14:10
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - Blekss - 02.11.2010, 14:58
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - JZ - 02.11.2010, 17:06
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - Gunita - 02.11.2010, 14:03
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - Madars - 02.11.2010, 18:36
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - Edzinsh - 03.11.2010, 00:08
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - - 03.11.2010, 13:53
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - vii - 03.11.2010, 17:59
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - ki - 03.11.2010, 22:45
RE: FMF SP vēlēšanas 2010 - ki - 03.11.2010, 23:33

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija