Rakstīt ziņojumu 
 
Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jauno fiziķu skola
Autors Ziņa
Valdis Zuters Atslēdzies
Slaists, liels un garš!!
***

Ziņojumi: 153
Pievienojās: Sep 2007
Reputācija: 9
Ziņojums: #2
RE: Jauno fiziķu skola
Varu ar prieku paziņot, ka veiksmīgi norisinājusies pirmā tikšanās par "Jauno Fiziķu skolu". Cilvēku bija necerēti daudz un bija arī pārstāvji no vadības un mācībspēkiem.

Uz tikšanos bija ieradies pārstāvis no Bioloģijas fakultātes, kas pastāstīja par savu pieredzi "Jauno biologu skolā". Tā pat arī tika izklāstīta ķīmiķu pieredze ar "Jauno ķīmiķu skolu". Vēl ļoti daudzi tikšanās apmeklētāji pastāstīja dažas pieredzes epizodes no savas dzīves par šāda veida projektiem.

Vadība un mācībspēka no savas puses izteicās, ka noteikti atbalstīs šādu projektu kā viens spēs gan ar padomiem, gan ar dažāda veida resursiem. Viņi gan arī teica, ka savas aizņemtības dēļ nevarēs piedalīties koordinācijas un plānošanas darbos, bet ja vajadzēs kādu palīdzību, tad noteikti palīdzēs.

Tas nozīme, ka visa koordinēšana ir uz studentu un interesentu pleciem. Tādēļ tika norunāt, ka nākošnedēļ atkal notiks tikšanās JFS sakarā. Ļoti iespējams, ka tas būs otrdien 21. decembrī 17.30, kaut kur Zeļļu ielā - 8.
Tā kā tikšanās laikā nonācām pie slēdziena, ka JFS varētu palaist diezgan ātri, jau sākot ar martu, tad nākošajā tikšanās reizē jau nopietni domāsim par JFS struktūru, ko un kas tajā tiks darīts.

Ja vēl neesi iepriekš izrādījis interesi par JFS, bet Tev tāda ir, tad droši raksti man uz valdis.zuters@fizmati.lv, lai varu iekļaut Tevi interesentu sarakstā!

Lai veicas!
15.12.2010 00:38
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 


Ziņojumi šajā pavedienā
Jauno fiziķu skola - Valdis Zuters - 24.11.2010, 01:15
RE: Jauno fiziķu skola - Valdis Zuters - 15.12.2010 00:38
RE: Jauno fiziķu skola - Valdis Zuters - 08.01.2011, 02:46
RE: Jauno fiziķu skola - Valdis Zuters - 02.02.2011, 23:49

Lēciens uz forumu:Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija