Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Veel biku pa kojaam
Autors Ziņa
es pac
Unregistered

Ziņojums: #1
Veel biku pa kojaam
kaa kojaas saliek pa istabinjaam
viss iet tiiri uz randomize timer vai var kaut ko sarunaat :)
10.08.2005 11:57
Citēt šo ziņu atbildē
Guntis Šmaukstelis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 524
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #2

Protams, ka visu var sarunaat, aizej tik pie komenes un buus okWink)))
Un veel ko, es neiesaku 404istabinju, bet ja nu tomeer gribas extreem, tad uz priekshu. Twisted Evil
P.S. Cik es zinu, tad istabinjaas liek peec kautkaadas sisteemas, tjip ja naak novienas puses, vienaa kursaa maacaas uttt Exclamation
10.08.2005 13:29
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Reputācija: 0
Ziņojums: #3

ja maaki smaidiit un tev ir shokolaade +ja ienesiisi kasti alus 108. istabinjaa tad vari proveet runaat kaut ko, bet rezultaatu garanteet nevar. Galu galaa meegjinaats, navzaudeets Wink

ak jaa un par to alu, veelams Bauskas alu, katrā gadījumā tikai neiedomājies atnest kādu tehnisko/Aldara alu, tad toch kojaas netiksi...

rokenrolls nemirst Wink
10.08.2005 13:29
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
KM Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 456
Reputācija: 2
Ziņojums: #4

orvils rakstīja:tehnisko/Aldara alu

nesen dzirdēju tādu jēdzienu kā "construcion site beer", nez kā būtu to vislabāk iztulkot latviski, bet nu angļu valodā tas izklausās ļoti labi.
15.08.2005 14:30
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Artis Krūziņš Atslēdzies
cilvēks ar sagurušu skatienu

Ziņojumi: 251
Reputācija: 3
Ziņojums: #5

Varbūt celtnieku alus būtu tuvu īstenībai. Velk uz kādu divlitrīgo apzīmējumu Razz
15.08.2005 14:59
KM Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 456
Reputācija: 2
Ziņojums: #6

uz divlitrīgo to var attiecināt iekš LV, bet Francijā, kur es no viena vieda tipiņa dzirdēju šo jēdzienu, alus standarts ir 0.25ml un lielākās kastes (papīra) sastāv no 26 šādām smieklīga izmēra pudelītēm. savukārt lielākais tilpums, kuru manīju, bija 0.75ml vai 1l stikla pudeles, kuras maksāja vairāk nekā šīs te mazās, ja pirka tās kastes.

ar to es gribēju teikt, ka uzsvars būtu jāliek uz alus kvalitāti ne pudeļu tilpumu kvanitāti.
15.08.2005 15:06
Ēriks Klotiņš Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 428
Pievienojās: May 2005
Reputācija: 4
Ziņojums: #7

Kaut kur lasiju par open-source alu, varbūt te atkal ir iespēja izpausties. Piem. Open - source p0rn?
16.08.2005 12:01
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Reputācija: 0
Ziņojums: #8

nu nezinu kā ar to open-source p0rn'u, bet par koju p0rna projektu gan varētu padomāt...
16.08.2005 20:03
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija