Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testētāju algas
Autors Ziņa
Andris Priede Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 232
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #16
RE: Testētāju algas
Es dzirdēju, ka 500 latus pelna tikai krutie testētāji.

Vispār studentiņam, bez pārāk lielas pieredzes IT jomā sākumā maksā 200 aptuveni. Un tad jau laiks rāda cik pēc tam.
11.10.2006 12:07
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Kristaps Grinbergs Atslēdzies
Vaislinieks

Ziņojumi: 163
Pievienojās: Feb 2005
Ziņojums: #17
Andris Priede rakstīja:Es dzirdēju, ka 500 latus pelna tikai krutie testētāji.

Vispār studentiņam, bez pārāk lielas pieredzes IT jomā sākumā maksā 200 aptuveni. Un tad jau laiks rāda cik pēc tam.

Manuprāt tiem "krutākajiem" testētājiem vajadzetu maksāt virs 500 Ls uz rokas, tas tā kā būtu normāli, lai vispār pie šodienas izmaksām varētu izdzīvot. Bet, kā jau minēja, šī samaksa svārstās no uzņēmuma profila, produkcijas apjoma, klientu skaita un citiem rādītājiem. Tā kā, kad jautā par algu tev ne tikai jāzina, cik pelna citur, bet arī jāzina, ko šis uzņēmums spēj.

Protams, studentu algas aug un vismaz vajadzētu augt no maza lieluma līdz lielam gadu gaitā, tikai, protams, pašam jācenšas tai tikt līdzi.
11.10.2006 12:51
nataly Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 5
Pievienojās: Oct 2006
Ziņojums: #18
piekritu ka daudz atkarigs ari no uznemuma. Tikai tad nesaprotu kada jeega ir Fontes aptaujai, kur figuree tikai amatu nosaukumi un apmeram to apraksts.
Es piemeram peec shii apraksta taa iisti pat nevareeju salikt atbilstiibu.

Jo ka jau teicu, tachu katra uznemuma piemeram zem amata testetajs - cilveeki var pildiit pavisam dazaadus pienakumus.
Dazos taada amata nemaz nav.
11.10.2006 13:00
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojumi: 211
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #19
Vai kāds nevar iemest linku uz to profesiju katalogu???
11.10.2006 20:36
nataly Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 5
Pievienojās: Oct 2006
Ziņojums: #20
Par k'adu profesiju katalogu iet runa?
12.10.2006 09:38
Agnia Atslēdzies
noname

Ziņojumi: 183
Pievienojās: Dec 2005
Ziņojums: #21
Vispār domāju, ka neviens jau tā forumā neatzīsies, cik pelna. Latvija maza, saproties .. Wink.
12.10.2006 20:42
StarRider Atslēdzies
Goldmember

Ziņojumi: 67
Pievienojās: Feb 2006
Ziņojums: #22
Pusslodze
Informēju: LR likumdošana neparedz tādu pilnu 1/4 vai pusslodzi. Ir vai nu pilns vai nepilns darba laiks. Cik stundas (ja darba laiks normēts) ir jānostrādā, tiek atsevišķi ierakstīts darba līgumā. Varbūt kāds, kurš jūtas spēcīgs jurists, to pateiks vēl precīzāk par mani, taču pagaidām tā.
13.10.2006 14:09
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #23
Oskars Zīle rakstīja:Vai kāds nevar iemest linku uz to profesiju katalogu???
profesiju klasifikatoru? ;)
15.10.2006 22:49
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
kwedeer Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 14
Pievienojās: Aug 2007
Ziņojums: #24
man liekas, ka reiz cv.lv portaalaa bija kaut kaads profesiju saraksts peec algaam, bet, lai tiktu pie taa, bija jaaregistreejas un jasniedz arii dati par savu algu... varbuu, ka tagad ir kaut kas mainiijies...

par algaam - nu ja par cipariem runaat nedriikst, tad gribeejaas vismaz ieguut paarlieciibu-vai var reaali ieguut algu, kas nosedz it kaaa pashu minimumu: 1istabas dziivokla iiree (>=250LVL meenesii), izitka, briividienas kaut kur pabuut aarpus maajaam, gadaa varbuut viens neliels celojums un varbuut veel autinja uzutureeshana...?

No pieredzes varu teikt - so, so - vienmeer nedaudz kaut kam pietruukst. Bet piem., es nestraadaju arzmeju uzneemumaa, taakaa visulaiku saglabaaju ticiibu, ka ja nu izdomaatu un iztureetu konkursus uz vietu kaadaa lielaa aarzemju uzneemumaa, tad arii sanemtu vairaak par sho nosaukto minimumu... Lai gan esmu dzirdeejis - ka tik spozi tas arii lielajos uzneemumos nav... Biju domaajis vairaak par programmetajiem un ne tik daudz testeetaajiem.

Citaadi - nesen Dienaa bija raksta par LV labaakajiem darba deveejiem un kaapeec tie taadi esot - un secinaajums bija - alga esot galvenais faktors un tomeer - ja darbaa visas paareejaas lietas esot OK, tad darbinieks varot samierinaaties arii ar mazaaku algu, sakost zobus, bet prom neiet... Palika iespaids - ka lielie uzneemumi taa arii riikojas, lai gan - ko var zinaat... Nedaudz jociigi paliek tad, ja no darbinieka grib prasiit lielu atbildiiby, bet alga ir taada, ka tam ir jaadziivo pie vecaakiem vai kojaas.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 20.01.2008 02:11 kwedeer.)
19.01.2008 20:12
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija