Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C++
Autors Ziņa
Adata Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Oct 2006
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
C++
Nepieciešams aktīvists, kurš var uzakstīt 3 programmiņas iekš C++. Tjipp 3 labori.
nebrēkt un nekliegt, lai pati rakstu, ir situācija, ka nevar. Kamēr varēšu, tikmēr būss viss nokavēts.
Interesentiem: adata_a@inbox.lv Aizsuutishu uzdevuma tekstus, savukaart Tu vareesi pateikt cenu Smile
16.10.2006 12:33
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
ulzha Atslēdzies
Koto Member

Ziņojumi: 683
Pievienojās: May 2006
Reputācija: 16
Ziņojums: #2
RE: C++
Nevaru nebrēkt un nekliegt. Raksti pati!

Neviens nenomirs, ja neuzrakstīsi tāpēc, ka nevarēji. Ja kultivēsi sevī cūcību, tad dajebkas var sanākt.
16.10.2006 14:14
telezypher Atslēdzies
kauts kas labaks c(:[

Ziņojumi: 618
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 6
Ziņojums: #3
Adata rakstīja:Nepieciešams aktīvists, kurš var uzakstīt 3 programmiņas iekš C++. Tjipp 3 labori.
nebrēkt un nekliegt, lai pati rakstu, ir situācija, ka nevar. Kamēr varēšu, tikmēr būss viss nokavēts.
Interesentiem: adata_a@inbox.lv Aizsuutishu uzdevuma tekstus, savukaart Tu vareesi pateikt cenu Smile

uzakstit programmu diez vai kadam izdosies Very Happy
16.10.2006 14:27
zaza Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 62
Pievienojās: Jul 2006
Ziņojums: #4
Adata rakstīja:Nepieciešams aktīvists, kurš var uzakstīt 3 programmiņas iekš C++. Tjipp 3 labori.

Ieliec tos šeit, ja tie nav grūti, palīdzēšu bezmaksas.
16.10.2006 15:01
Andrejs Kalnačs Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 127
Pievienojās: Sep 2006
Ziņojums: #5
Nu, ja man normāli samaksātu es uzrakstītu, bet labāk jau par to naudu būtu iedot kādam cilvēkam kurš cērt programmēšanu, lai tas apskaidro nesaprotamās lietas
16.10.2006 15:02
zaza Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 62
Pievienojās: Jul 2006
Ziņojums: #6
RE:  C++
Andrejs Kalnačs rakstīja:Nu, ja man normāli samaksātu es uzrakstītu, bet labāk jau par to naudu būtu iedot kādam cilvēkam kurš cērt programmēšanu, lai tas apskaidro nesaprotamās lietas

Ja šie uzdevumi ir līdzīgi tiem, kurus uzdot programmēšanā, tad es par tiem tev samaksātu 0,45 Ls, ne vairāk!
Par tādiem uzdevumiem vispar kauns naudu ņemt!!!!!!
16.10.2006 15:12
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija