Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sony DSC-W70
Autors Ziņa
Reiha Atslēdzies
Jauniņais
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: Nov 2006
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Sony DSC-W70
Domāju pirkt digitālo fotokameru Sony DSC-W70...Lūdzu izsakiet savas domas un viedokļus par šo aparātu...Vai tas ir vērts ņemt?Vai varbūt ir kas labāks iesakāms?
    Paldies!!!  Wink
06.11.2006 21:10
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Ēriks Klotiņš Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 428
Pievienojās: May 2005
Reputācija: 4
Ziņojums: #2
RE: Doma...
Varbūt uzraksti, kādiem mērķiem plāno šo kameru izmantot?
Kamera, kas būs ļoti laba mājas viesību fotogrāfēšanai, galīgi nederēs māksliniecisku mēnesgaismas ainavu uzņemšanai... ceru domu saprati Wink

Labi daudz info var atrast te pat forumā:
http://fizmati.lv/forums/showthread.php?tid=499
06.11.2006 21:49
StarRider Atslēdzies
Goldmember

Ziņojumi: 67
Pievienojās: Feb 2006
Ziņojums: #3
RE: Sony DSC-W70
Kas Tev liek izvēlēties Sony? Vai tas, ka viņu brīnumjaukās tehnolōģijas ir pārmēru sadārdzinātas un ar lielu blīkšķi izgāžas viena pēc otras (Minidisc, Betamax, Memory stick, utt., u.t.jpr.)?
* Canon
* Panasonic
un varbūt arī Pentax ir lieliskas alternatīvas.
06.11.2006 22:58
Kaspars Riņķevičs Atslēdzies
DatZB

Ziņojumi: 76
Pievienojās: Aug 2005
Ziņojums: #4
protams, star rideram ir taisniba par cenu
bet, kas vēl vajadzigs, ja ir sony
pērc un nenožēlosi
ir arī vēl labāks variants, kas arī līdz šim nav pievīlis - pameklēt tīmeklī "fot.modelis review" un labi palasīt un pakašņāties arī pa forumiem
06.11.2006 23:19
Toms Mikoss Atslēdzies
DatZ

Ziņojumi: 295
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 1
Ziņojums: #5
http://www.dpreview.com
Ļoti daudz interesantas lasāmvielas. Ir arī bildītes. Krāsainas.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 06.11.2006 23:39 Toms Mikoss.)
06.11.2006 23:38
Kaspars Riņķevičs Atslēdzies
DatZB

Ziņojumi: 76
Pievienojās: Aug 2005
Ziņojums: #6
reviews.cnet.com
denguru.com
/laptopmag.com/Review
07.11.2006 07:54
StarRider Atslēdzies
Goldmember

Ziņojumi: 67
Pievienojās: Feb 2006
Ziņojums: #7
Kaspars Riņķevičs rakstīja:protams, star rideram ir taisniba par cenu
bet, kas vēl vajadzigs, ja ir sony
pērc un nenožēlosi
ir arī vēl labāks variants, kas arī līdz šim nav pievīlis - pameklēt tīmeklī "fot.modelis review" un labi palasīt un pakašņāties arī pa forumiem

Es nerunāju tikai par cenu. Es runāju par vispārējo sony produktu bezjēdzību. Par piemēru, kāpēc izvēlēties, turklāt vēl pārmaksājot par to pašu memory stick atmiņas karti, ja tā nepiedāvā iespējas, kas darītu to pārāku pār Secure Digital?

Turklāt par pašu fotōaparātu runājot, sony bieži vien dod pārspīlēti piesātinātas, nedabiskas krāsas, turpretī Canon - dabiskas.

Un tas nu nav nekāds arguments: «bet, kas vēl vajadzigs, ja ir sony», jo tas nepiedāvā neko ekskluzīvu, kā citiem ražotājiem varbūt nav. Minētais modelis nedos labāko «value for money»...
07.11.2006 10:55
Reiha Atslēdzies
Jauniņais
**

Ziņojums: #8
RE: Doma...
[quote=Ēriks Klotiņš]
Varbūt uzraksti, kādiem mērķiem plāno šo kameru izmantot?
Kamera, kas būs ļoti laba mājas viesību fotogrāfēšanai, galīgi nederēs māksliniecisku mēnesgaismas ainavu uzņemšanai... ceru domu saprati Wink

Vēlos fotokameru izmantot, gan cilvēku fotogrāfēšanai, gan dabas...bet ne kā lielas mākslas veidošanai, bet gan kā vairāk ikdienišķai lietošanai....
Tas būtu fotogrāfēt kādus tusinju, lai no tiem pēc tam ko atcerētos Very Happy un arī kaut kur ceļojot fotogrāfēt dabas skatus atmiņām...
07.11.2006 16:23
Reiha Atslēdzies
Jauniņais
**

Ziņojums: #9
Man vēl bija doma varbūt ņemt Canon IXUS 60? Kas tad būtu izdevīgāks un labāks? Sony DSC-W70 vai Canon IXUS 60 ??? Bet esmu vairāk nosliecies uz sony?
Jo man nevajag daudz pikseļu jo netaisos taisit lielformāta attēlus, kā arī labu labo kameras funkciju, jo ja gribētu filmēt pirktu kameru...bet vēlos lai vnk sakot nav liela pauze pārlādes brīdi(ceru ka sapratāt, ko domāju) pogas nospiešanu un nofotogrāfēšanu, cik saprotu lēcai ir liela nozīme... Neutral
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 07.11.2006 16:37 Reiha.)
07.11.2006 16:27
Mezha_lauminja Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 529
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #10
Nu, W70 es lietojusi neesmu, man pashai pie sirds bija pieaudzis Sony DSC - P200, vinjam ir manual WB un expoziiciju arii var uzstaadiit manuaali. Paaraak biezhi jau to var arii nevajadzeet, bet nu... Es to uzskatu par buutisku labumu.
Jaasaka, gan p200 es ljoti aatri dabuuju kaut kaadu dranjkjiibu (netiirumus) uz matricas, kas rezulteejaas ar pamatiigu njemtni Elkor servisaa (diemzheel, Sony grantijas remonti - Latvijaa tikai tur) bet bez laba rezultaata...
16.11.2006 23:15
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Armi Atslēdzies
In ASP.NET

Ziņojumi: 290
Pievienojās: Jul 2006
Reputācija: 1
Ziņojums: #11
http://www.dpreview.com/news/0602/060225...scw100.asp

Šis varēu palīdzēt. Turpat var pameklēt ko līdzīgu. Ar Sony esmu strādājis. Problēmas - ātrdarbība, nakts troksnis, ekstrēmi dārgas atmiņas kartes. Reizes 4 pārsniedz Canon izmantotās SD. Plusi - lietošanas ērtums (relatīvi), labs dizains...

Ieteiktu paskatīties arī uz Canon piedāvājumiem, labāks procis noteikti, zemāks troksnis... Kaut ko no S sērijas laikam, vai kādu IXUSu... ja gribi kompaktnieku... Ieteiktu labāk tiešām domāt par Canon...

Arī optika Canon principā ir labāka, nekā Sony. Un galvenais DIGIC II vai pat DIGIC III. Manā uztverē vieni no vislabākajiem digitālo kameru procesoriem.

Pats lietoju Canon S2IS un esmu ļoti, ļoti, ļoti ar to apmierināts! Un patiešām, lai cik mazsvarīgi neliktos, iesaku pavērot atšķirības MS un SD cenās Wink
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 17.11.2006 00:33 Armi.)
17.11.2006 00:30
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija