Aptauja: Vai homoseksualitāte ir normāla?
Jā!
Nē!
Grūti spriest!
Nezinu!
[Parādīt rezultātus]

Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sexuality
Autors Ziņa
R. Kreicbergs Atslēdzies
Jozefin Macdalean van Bargenheit
**

Ziņojumi: 34
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 0
Ziņojums: #31
RE: seksualitāte
eXponenta rakstīja:
harmony rakstīja:Varētu padomāt, ka runājot par gejiem kāds kļūs par geju, ja tāds nav jau no dabas!

Kur tad ir taisnīgs, ja puisis aprecas ar meiteni, bet tomer saprot, ka tam labāk puiši patīk!

I viņam, i tai meitenei sabojāta dzīve!

Labāk, lai uzreiz visiem viss ir skaidrs!

Lūdzu, šķiraties, laulājaties ar ko gribat un kā gribat, un dzīvojiet tā, kā jums patīk, bet nevajag ar to izcelties! Galu galā bez gejiem un lezbietēm pasaulē ir gaužām vairāk svarīgāku problēmu - karš, kataklismi, AIDS, sēras, bads, nabadzība. Kas jūs tādi ar savām ierobežotām sabiedriskajām tiesībām šo problēmu kopīgajā bildē????
ja tew saapeetu ljoti zobs - tu pati uztrauktos taajaa mirklii par kaadu no shaam probleemaam. tu nenoveertee, ko noziimee tiesiibas un briiviiba. padziivotu kaadus gadus baltkrievijaa piemeeram, varbuut mainiitos uzskati. es nesaku, ka paareejaas nav probleemas, bet taas var risinaat paraleeli

p.s. atkaartoju - ja cilveeki iestaajas pret aplamiem stereotipiem pret kaadu mazaakaizsargaatu vai kaa to vareetu nosaukt grupu, tas nenoziimee, ka vinji pashi ir no taas grupas. t.i., nevajag lietot vaardu 'juus'.
11.11.2006 16:47
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
harmony Atslēdzies
1 Life
**

Ziņojumi: 47
Pievienojās: Nov 2006
Ziņojums: #32
RE:     seksualitāte
Vispār stulbi cilvēkus dalīt kaut kādās grupās - tautība, negejs, gejs - visi taču esam cilvēki un ta arī būtu uztverami!

Tādēļ jau arī izceļas tie kari, jo cilvēki visu laiku grib kādu ielikt kaut kādā grupā!
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 21.11.2006 23:19 harmony.)
11.11.2006 16:52
eXponenta Atslēdzies
tā pati vien ir...

Ziņojumi: 110
Pievienojās: Sep 2006
Ziņojums: #33
Ak, protams - piedodiet, ārsts ir pateicis... (es par ārstiem vispēr nerunāju).

1.) harmony - es Jums personīgi nepārmetu, ka Jūs esat homoseksuālists!

2.) Nevajag arī īpaši izcelties - nu, ja esi, tad esi, un miers! Un visi ir apmierināti!

3.) es vairākas reizes paskaidroju, ka necenšos gejus padzīt, vai pazemot

4.) Pirmā un vis būtiskākā lieta ir tā, ka divu vīriešu kopošanās nenoved līdz bērna dzemdēšanai. Cilvēka, zvēra, kukaiņa instinkti un seksuālās funkcijas ir vērstas uz bērnu radīšanu, un ja tas nav iespējams, tad tas ir trūkums. Jā eksistē sievietes, kurām nevar būt bērnu, (un biežāk, starp citu, šī problēma ir sastopama vīriešiem), bet tas nenozīmē, ka viņai uzreiz jāmeklē sev citu sievieti! Vismaz es to neteicu.

5.) un par to tizlo sievieti - jā, varbūt es esmu tizla, un par mani ir smukāks kāds puišelis, bet tas nenozīmē to, ka ja visi puiši ir aizņemti, man atliek skatīties tikai uz sievietēm.
11.11.2006 17:03
eXponenta Atslēdzies
tā pati vien ir...

Ziņojums: #34
RE:      seksualitāte
harmony rakstīja:Vispār stulbi cilvēkus dalīt kaut kādās grupās - tautība, negejs, gejs - visi taču esam cilvēki un ta arī būtu uztverami!

Tādēļ jau arī izceļas tie kari, jo cilvēki visu laiku grib kādu ielikt kaut kādā grupā!

Te nu gan piekrītu, bet tomēr - par gejiem Jūs pirmais sākat runāt.
11.11.2006 17:06
harmony Atslēdzies
1 Life
**

Ziņojums: #35
RE:  seksualitāte
Nepamanīju, ka būtu apstiprinājis, ka esmu homoseksuālists!
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 21.11.2006 23:20 harmony.)
11.11.2006 17:07
harmony Atslēdzies
1 Life
**

Ziņojums: #36
RE:       seksualitāte
eXponenta rakstīja:
harmony rakstīja:Vispār stulbi cilvēkus dalīt kaut kādās grupās - tautība, negejs, gejs - visi taču esam cilvēki un ta arī būtu uztverami!

Te nu gan piekrītu, bet tomēr - par gejiem Jūs pirmais sākat runāt.

Labi, ka vismaz par kaut ko esam vienisprātis, citādi 3. Pasaules karš izceltos. Smile
11.11.2006 17:08
R. Kreicbergs Atslēdzies
Jozefin Macdalean van Bargenheit
**

Ziņojumi: 34
Pievienojās: Aug 2006
Ziņojums: #37
eXponenta rakstīja:Ak, protams - piedodiet, ārsts ir pateicis... (es par ārstiem vispēr nerunāju).

1.) harmony - es Jums personīgi nepārmetu, ka Jūs esat homoseksuālists!

2.) Nevajag arī īpaši izcelties - nu, ja esi, tad esi, un miers! Un visi ir apmierināti!

3.) es vairākas reizes paskaidroju, ka necenšos gejus padzīt, vai pazemot

4.) Pirmā un vis būtiskākā lieta ir tā, ka divu vīriešu kopošanās nenoved līdz bērna dzemdēšanai. Cilvēka, zvēra, kukaiņa instinkti un seksuālās funkcijas ir vērstas uz bērnu radīšanu, un ja tas nav iespējams, tad tas ir trūkums. Jā eksistē sievietes, kurām nevar būt bērnu, (un biežāk, starp citu, šī problēma ir sastopama vīriešiem), bet tas nenozīmē, ka viņai uzreiz jāmeklē sev citu sievieti! Vismaz es to neteicu.

5.) un par to tizlo sievieti - jā, varbūt es esmu tizla, un par mani ir smukāks kāds puišelis, bet tas nenozīmē to, ka ja visi puiši ir aizņemti, man atliek skatīties tikai uz sievietēm.

3.) ..tikai taadas domas sludini Very Happy
4.) a kursh teica ka jaadzemdee beerns? daudzas heteroseksuaalju gjimenes nemaz negrib radiit beernus. par adoptaaciju gan nevaru spriest, bet nu nespeeja radiit beernus jau nu nav kas uuber. cilveeki ir homo homo sapiens - vismaz lielaakaa dalja. tas noziimee ka tie ir kas vairaak kaa vairoshanaas un izdziivoshanas mehaanismi.
5.) taa netika teikts. tu pati ieprieksh vnk uzdevi jautaajumu - "pie kaa sieviete ir vainiiga?" - ja nevar dabuut dzheku, sievietei nav jaabuut lesbietei, vinja var palikt arii viena, ja nav lesbiete un mainiities negrib.
11.11.2006 17:11
eXponenta Atslēdzies
tā pati vien ir...

Ziņojums: #38
RE:   seksualitāte
harmony rakstīja:Nepamanīju, ka būtu apstiprinājis, ka esmu homoseksuālists!
piedodiet, domāju šādi - nepārmetu, ka Jūs būtu homoseksuālists. Citādāk sakot, -
es Jums personīgi arī neteicu, ka Jūs esat homoseksuālists.
11.11.2006 17:13
eXponenta Atslēdzies
tā pati vien ir...

Ziņojums: #39
RE:   seksualitāte
R. Kreicbergs rakstīja:3.) ..tikai taadas domas sludini Very Happy

Nav tiesa! Nevajag pārprast manus vārdus kā lieku akcentu uz homoseksuālistu iznīcināšanu. Es galu galā arī esmu cilvēks, un viss, ko še cenšos paskaidrot - ir vēlme izveidot tādu sabiedrību,kurā neviens neizceltos ar savu individuālismu, tādejādi traucējot citiem mierīgi skatīties televīzoru, klausīties rādio, vai vienkārši pastaigāties Vecrīgā. Izcelieties, bet tā lai jūs dzird tikai jūsu domubiedri. Savādāk es nesaprotu kāpēc par to vispār ir jārunā..
11.11.2006 17:19
eXponenta Atslēdzies
tā pati vien ir...

Ziņojums: #40
galu galā es jau arī necenšos slēpt, ka esmu tizla sieviete... kaut arī manu tizlumu aprunā biežāk, nekā Jūsu tieksmi uz homoseksuālisma attaisnojumu sabiedrībā, un tā tas ir bijis vienmēr, un vienmēr arī paliks.
11.11.2006 17:26
harmony Atslēdzies
1 Life
**

Ziņojums: #41
RE:  seksualitāte
eXponenta rakstīja:galu galā es jau arī necenšos slēpt, ka esmu tizla sieviete... kaut arī  manu tizlumu aprunā biežāk, nekā Jūsu tieksmi uz homoseksuālisma attaisnojumu sabiedrībā, un tā tas ir bijis vienmēr, un vienmēr arī paliks.

Ev, vai ir tā, ka Tu savu īgnumu par to, ka esi netāda sieviete kā gribētos izgāz uz citiem?
11.11.2006 17:29
eXponenta Atslēdzies
tā pati vien ir...

Ziņojums: #42
RE:     seksualitāte
harmony rakstīja:Ja neviens neizcelsies ar savu individuālismu, tad tā būs totalitāra sabiedrība, kāda bija PSRS un nacistiskajā Vācijā!

Iztiksim bez pārfrāzēšanas. Es runāju par tādu sabiedrību, kurā katrs cilvēks ir indivīds, un netraucē ar savu individualitāti citiem indivīdiem, nevis par to ka visiem jābūt vienādiem un jāslavē vienu mūžīgo vadoni!
11.11.2006 17:30
eXponenta Atslēdzies
tā pati vien ir...

Ziņojums: #43
nu ziniet, to pašu varētu teikt arī par Jūsu tieksmi pasludināt savu individualitāti par normālu parādību, tikai tāpēc, ka citi to uztver kā muļķību. Arī uz kādu esat apvainojies? Bez pārmetumiem, lūdzu - vienkārši sarunāsim, ka katrs še izpauž savas domas, ne vis apvainojumus uz to netaisnīgo pasauli.
11.11.2006 17:34
eXponenta Atslēdzies
tā pati vien ir...

Ziņojums: #44
Jā, bija tiešām interesanti!
12.11.2006 14:18
Andris Priede Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 232
Pievienojās: Feb 2005
Ziņojums: #45
Exponentā es tikai gribētu noprecizēt pāris lietas kur tu kļūdies.

Delfīni un vēl 2 dzīvnieku sugas arī reizēm piekopj homosexuālismu.
http://www.metro.co.uk/weird/article.htm..._page_id=2

Ja bēns uzaugot divu vīrišu sabiedrībā kļūst par geju, tad kāpēc vispār rodas geji? Jo visi bērni rodas vīrietim un sievietei. Ja jau normālam pārim var rasties bērns gejs, tad kāpēc diviem vīriešiem audzinot bērnu nevar sanākt heteroseksuāls bērns?
13.11.2006 15:48
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija