Aptauja: Īsta mīlestība gaida?
[Parādīt rezultātus]

Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Īsta mīlestība gaida?
Autors Ziņa
KM Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 456
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 2
Ziņojums: #1
Īsta mīlestība gaida?
http://www.istamilestibagaida.lv

Citāts:Sekss ārpus laulībām rada bojājumus vismaz divās jomās: (1) fiziskās sekas un (2) sekas, kas ietekmēs attiecības.

Fiziskās sekas pieaug ar katru dienu un mūsdienu sabiedrībā tās kļūst arvien biedējošākas un redzamākas. AIDS un seksuāli transmisīvās slimības ir biedējošās realitātes vēstneses. "Drošs sekss" ir apzīmēts kā "samazināta riska sekss". Vienīgais drošais sekss ir atturēšanās no tā. Pastāv arī ļoti liela iespēja, ka piedzims bērni un viņiem nāksies uzaugt ar vienu no vecākiem. Tava rīcība ietekmē Tavu dzīvi, Tava partnera dzīvi un Tavas ģimenes dzīvi.

Sekas, kas ietekmēs attiecības. Tās ir tikpat reālas sekas, lai gan varbūt tās ir grūtāk saredzamas un aptveramas par fiziskajām sekām. Pirmkārt, grēks bojā cilvēka attiecības ar Dievu. Psalms 66:18 - „Ja es netaisnību turētu savā sirdī, tad Tas Kungs, Visuvarenais, mani nebūtu uzklausījis". Grēks attālina mūs no Dieva.

Apzināta nepaklausība Jēzum ir necieņa pret Viņu un tā Jēzu ļoti sāpina. Otrkārt, attiecību bojāšanās notiek arī starp to kristieti un pārējiem cilvēkiem, kas viņu vēro. Tas var likt kļūt arī citiem kristiešiem par klupšanas akmeni. Ļoti bieži attiecību

sabojāšanās arī notiek starp tiem diviem cilvēkiem, kuri ir pārgulējuši. Sirdsapziņas pārmetumi, vainas apziņa, attālināšanās no Dieva...vai tas ir tā vērts?

Kāpēc gaidīt ar seksu līdz laulībām? Daži iemesli: (1) Dievs mums pavēl to darīt, (2) Dieva mērķis seksam var tikt atklāts esot laulībā (3) seksa ārpus laulības fiziskās un attiecību sekas ir mokoši reālas.
12.11.2006 21:40
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Ēriks Klotiņš Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 428
Pievienojās: May 2005
Reputācija: 4
Ziņojums: #2
RE: Īsta mīlestība gaida?
Šeit vajadzētu atdalīt 2 lietas.. sekss pirms laulībām ilgstošās attiecības un "piedzēros, padrāzos un pēc tam neko neatcerējos"

Mans viedoklis ir, ka cilvēkam vajadzētu atturēties no gadījuma seksa.
Protams "everybody has a needs", tomēr, gadījuma rakstura attiecības nes līdz to pašu citatā pieminēto vainas apziņu un sirdsapziņas pārmetumus, slimības un visbeidzot iespēju, ka 1+1 = 3
12.11.2006 22:09
Andris Priede Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 232
Reputācija: 0
Ziņojums: #3
Es te tā iedomājos pārīti kuriem nepieciešami pāris gadi lai apprecētos, jo ir tak vienam otru jāiepazīst. Un tad secina, ka seks viņu starpā ir nožēlojams. Neticu ka tajā gadijumā viņi bez seksa iztiks visu atlikušo dzīvi.

Tad nemaz nerunājot par Freidu kurš teica, ka neizlādēta seksuālā enerģija uzkrājas un ar laiku sāk čakarēt dzīvi.
13.11.2006 15:53
mortensh Atslēdzies
Senior member

Ziņojumi: 113
Pievienojās: Sep 2006
Ziņojums: #4
Nedomāju, ka viņi dzīvo kopā, lai noskaidrotu par dzimumdzīvi, drīzāk, lai pārbaudītu, vai nepiebesī otra ieradumi...
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 14.11.2006 09:40 mortensh.)
13.11.2006 17:59
KM Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 456
Ziņojums: #5
Amazing wtf?! 60% atbildējuši jā Shocked
13.11.2006 20:45
Mezha_lauminja Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 529
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #6
blaa blaa, shis jautaajums ir pilniigi bezjeedziigs, kameer diskusijas daliibnieki nav vienojushies par:
1) Vai iista miilestiiba var buut viena vai vairaakas vai varbuut vispaar neviena,
2) Kaads iistajai miilestiibai sakars ar papiiru lietaam, ziimogiem pasee utt.

manupraat briizhiem sho jautaajumu jauc ar jautaajumiem par monogaamiju, partneru seksuaalo uzticiibu utt. Confused
13.11.2006 22:54
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Pēteris Jurčenko Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 86
Reputācija: 1
Ziņojums: #7
Kas tad ir "īsta mīlestība". Protams, ceru, ka katrs to interpretēja pēc saviem ieskatiem, bet man ģimenes pedagoģijā mācijā, ka mūsdienās ir 7 mīlestības veidi.

Ja par vienu no veidiem uzskatīt "Agape"
Tad tā gaida noteikti.

Ja pieņem, ka tagad vari uzdzīvot, bet īsta mīlestība pagaidīs, tad arī var atbildēt ar jā.

Tomēr pats atbildēju, ka nē
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 14.11.2006 08:41 Pēteris Jurčenko.)
14.11.2006 08:41
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #8
Pēteris Jurčenko rakstīja:[..] īsta mīlestība pagaidīs [..]
savaa veidaa interesanti.
iista miilestiiba [pa]gaida :) jaa.
14.11.2006 10:48
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Vita Duka Atslēdzies
Ai, skaistā jaunība...

Ziņojumi: 104
Ziņojums: #9
Gandrīz viss šajā pasaulē ir atkarīgs no mums pašiem, mūsu sajūtam un iegribām.

Ja iemīlamies, bet uzskatām, ka tas tagad nav svarīgi, tad viņa gaidīs (varbūt vienīgi nesagaidīs...)

Ja iemīlamies un sākas iemīlēšanās ārprāts, tad kāda te ir runa par gaidīšanu - tad visu vajag tagad un tūliņ.

Vienīigi mīlestība nav tikai iemīlēšanās vien Smile Es domāju, ka mūsdienās visi skrien un steidzas un gaidīt nevienam nepatīk.

Manuprāt, gaida vai negaida nav atkarīgs no mīlestības, bet no cilvēka.
14.11.2006 11:11
Keja Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Nov 2006
Ziņojums: #10
Ko divu cilvēku attiecībās maina zīmogs pasē?viņi mīl vairāk kā pārējie?jeb drīzāk tā tomēr ir īpašumtiesību vienam uz otru apstiprināšana un savstarpēja vienošanās par mantas sadalījumu?
piekrītu,ka vajag sagaidīt īsto cilvēku un nelikties gultā ar pirmo garāmgājēju,bet kāzas?diez vai...
20.11.2006 15:49
harmony Atslēdzies
1 Life
**

Ziņojumi: 47
Ziņojums: #11
Piekrītu, ka īsta mīlestību gaida. Smile

Es ar gaidu savu un gultā pilnīgi noteikti nevajag likties bez mīlestības. Smile
20.11.2006 17:41
mortensh Atslēdzies
Senior member

Ziņojumi: 113
Pievienojās: Sep 2006
Ziņojums: #12
Keja rakstīja:Ko divu cilvēku attiecībās maina zīmogs pasē?viņi mīl vairāk kā pārējie?jeb drīzāk tā tomēr ir īpašumtiesību vienam uz otru apstiprināšana un savstarpēja vienošanās par mantas sadalījumu?
piekrītu,ka vajag sagaidīt īsto cilvēku un nelikties gultā ar pirmo garāmgājēju,bet kāzas?diez vai...

Šeit jau nemaz par precēšanos neiet runa....
20.11.2006 17:50
harmony Atslēdzies
1 Life
**

Ziņojums: #13
Vispār noteikti ir vērts gaidīt! Smile

Tādēļ gandrīz ir vērts tikai dzīvot. Smile

Nu arī vēl dažu lietu, kā piemēram, mana kaķa! Smile

Vispār jau var gari un plaši filosofēt, bet jebkuram cilvēkam vajag mērķi un ko tikties, vieniem tā ir nauda, citiem, vara, bet man tā ir cilvēku iepazīšana, nemitīgu zināšanu iegūšana.

Man pat uz datora Desktopa ir viens mans klasesbiedrs no videnes laikiem, kurš man ļoti patika un tādēļ es atceros, kādi ir mani mērķi un kas dzīvē ir svarīgs. Smile
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 20.11.2006 18:20 harmony.)
20.11.2006 17:57
harmony Atslēdzies
1 Life
**

Ziņojums: #14
Nu, vai tie kas gaidīja, arvien vēl gaida, vai nav noturējušies?
06.04.2007 17:49
Laura Kaļva Atslēdzies
blondaa - tipa datoriķis

Ziņojumi: 188
Ziņojums: #15
Līdz šim manī nav ticības, ka vispār var būt mīlestība mūža garumā ar vienu vienīgu cilvēku, kuru dzīvo kopā. Pieradums apstādina tos taureņus vēderā. Tad nu neredzu, ko vajadzētu gaidīt. Iznākums tāpat viens.
Vispār manuprāt "īstā mīlestība" slēpjas platoniskās vai nepastāvīgās/neiespējamās attiecībās. Domas, sapņi par to, kā būtu, ja būtu. Tad nu jā - īstie mīlētāji - gaidiet un neguliet naktīs, skataties zvaigznēs caur logu un ceriet, ka tur kaut kur, 50 kilometrus tālāk otrs dara tāpat, sēdiet ballē un redziet savu mīļoto, dejojam un skūpstāmies ar citu.
Nonsenss. Ja vajag, tad vajag uzreiz. Citādi vilciens var aiziet.
Mīlestība ir vilinoša un skaista, bet bezjēdzīga. Sajauc tikai visu galvu.
(vismaz tā es gribētu domāt, citādi sanāk tā, ka dažreiz gribas vienkārši piedzerties.)
06.04.2007 21:18
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija