Aptauja: Vai tu strada?
Šī aptauja ir slēgta.
Yes 52.63% 30 52.63%
No 47.37% 27 47.37%
Kopā 57 balsis 100%
* Jūs nobalsojāt par šo priekšmetu. [Parādīt rezultātus]

Rakstīt ziņojumu 
 
Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vai Tu jau stradaa?
Autors Ziņa
Edgariņš Atslēdzies
Member
***

Ziņojumi: 78
Pievienojās: Jul 2006
Reputācija: 0
Ziņojums: #16
RE: vai Tu jau stradaa?
Nu tā strādaju jā! 6dienās 7dienās... Darbā viennozīmīgi nesaistītā ar to ko šobrīd mācos...
macīb'm netraucē jo darbā vienmēr atliek kaads brīdi ko var veltīt arī mācībām.. tatad.. noshauti divi zakji ar vienu shaavienu.. Smile ir laiks maaciibaam plus ir sava naudinja.. Smile
Varbūt tāds nedēļas nogaļu darbs ir nedaudz grūts.. (jo praktiski sanāk ka brīvdienu nav.. Smile tomēr atliek laiks gan izklaidei.. gan arī daudziem citiem skaistiem dzīves bržiem..
04.12.2006 19:42
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Agnia Atslēdzies
noname
***

Ziņojumi: 183
Pievienojās: Dec 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #17
RE: vai Tu jau stradaa?
Armi rakstīja:
Citāts: Viela pārdomām: Tas, ka 1. semestris iekš DatZ ir tik mīksts, nenozīmē, ka tādi būs arī nākamie Wink 2. semestra sesija salīdzinājumā ar 1. semestra sesiju bija kā diena pret nakti.

Ja 1. semestris ir mīksts, es esmu ēģiptietis.


Tu esi ēģiptietis Wink
04.12.2006 23:24
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Bam86 Atslēdzies
Mex
***

Ziņojumi: 86
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #18
RE: vai Tu jau stradaa?
ahah , njaa.. 1mais i  vieglaks neka 2rais par 90% Smile) Nu izskatas ka sofar.. 50/50 Polla balsotaju strada un nestrada..es patc ar stradaju.. mainju darba katru 4 dienu! Tip ir ok..IT joma..!
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 04.12.2006 23:38 Bam86.)
04.12.2006 23:38
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
ki Atslēdzies
rils
*****

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #19
RE: vai Tu jau stradaa?
straadaaju, LSA par akadeemiskaa virziena vaditaaju kvalitaates jautaajumos. 0Ls/meenesii.
05.12.2006 00:45
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
KM Atslēdzies
Senior Member
****

Ziņojumi: 456
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 2
Ziņojums: #20
RE: vai Tu jau stradaa?
Kā freelancer web koderis strādāju jau vairākus gadus, bet oficiāli - sāku strādāt 2. kursa 2. semestrī, kas nav pat gadu atpakaļ. Jāsaka, ka laiku tas prasa pamatīgu (pilna slodze kā nekā), studiju lietas neuzlabojas, bet pieredze gūta diezgan nopietna un kad jāstrādā pie reāliem projektiem termiņos, ko grūti ievērot, tad izaugsme arī ir nenovēršama.

Bet pārāk ātri uzsākt strādāt neieteiktu, jo vērtīgāk ir vismaz kādu laiku sevi veltīt studentu organizācijām. Un FMFSP ir viena no labākajām Wink Tāpat jāizbauda studentu uzdzīve, kad ir sasniegta pilngadība, relatīva neatkarība, bet vēl ne pārāk nopietna attieksme pret dzīvi. Jo - kad tad, ja ne tagad?

Starp citu, fassko pirms kāda laika par šo labi uzrakstīja:
Citāts:Cik forši būt jaunam, stulbam un trakam, nelikties ne zinis par neko, darīt visu ko vēlies cik vēlies, iet tur, kur acis rāda. Ja kaut kas apnīk, nedarīt to, bet kaut ko citu. Mājās negaida barojama mute vai citi naudas kāsēji.
Ja apnīk darbs, sameklē citu, apnīk dzīves telpa, sameklē citu. Nepatīk mācīties, tas ko mācies, pamet un atrodi citu. Ideāli, ko lai saka. Viss jau būtu forši, bet tā nav Very Happy
Nu labi, mazliet jau tā ir, tāpēc esmu priecīgs par to pašu patstāvību no citiem, jo pašlaik pie maniem dzīves apgriezieniem es pats nezinu, ko ēdīšu vai darīšu šodien, rīt vai parīt, kur nu vēl atbildēt par visiem 100% par kādu citu. Gan jau ar laiku.
Ko es ar visu šito gribēju teikt? Neko īpašu, vienkārši atgādinu visiem, ka esat vēl jauni, stulbi un dumi daudzās lietās, taču tas ir ļoti, pat pārāk, labi.
http://fassko.netparks.lv/2006/11/09/jau...-ne-tikai/
05.12.2006 03:38
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
123123123 Atslēdzies
Oasis
***

Ziņojumi: 211
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #21
RE: vai Tu jau stradaa?
Strādāju, taču tā pa riktīgam strādāšu ne ātrāk kā 3. vai 4. kursā...

Citiem neiesaku strādāt ne pa profesiju(izņēmums ja nu galīgi nevar), tas ir stulbu un jēga īsti nekāda(ja neskata latus), nu vismaz man tā šķiet...

Ideālākajā gadījumā neiesaku strādāt uz pilnu slodzi ātrāk kā 3. vai 4. kursā, jo tomēr kamēr jauns izbaudi brīvību un iztrakojies... vēlāk kad jau kļūsi nopietnāks un nebeidzamie pasākumi apniks tad varēsi sākt strādāt pilnu slodzi...

Kad es sāku strādāt man galvenā prasība bija lai ir brīvs darba grafiks, un nav piesiets kādam konkrētam ritmam...

To arī dabūju: Latvijas jaunatnes padome - Informācijas Jomas Vadītājs, atalgojums gan nav ūber liels, taču varāk saista pieredze ko tur iegūstu un tas ka darba dēļ praktiski nenokā nav jāatsakās...
05.12.2006 17:05
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Aleksandius Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 25
Pievienojās: Jul 2009
Reputācija: -2
Ziņojums: #22
RE: vai Tu jau stradaa?
Есть очень лёгкий путь как можно заработать небольшие деньги.Это не занимает много времени - этим вы можете заняться пока ищите постояную работу, этим вы сможете заниматься когда постояная работа у вас уже будет - а главное что от этого вы ничего не потеряете, а наоборот у вас появиться возможность дополнительно заработать неплохие деньги - которые так не помешают в этот нелёгкий период в стране.Ниже поэтапное описание регистрации и плана действий если эта информация не будет исчерпывающей я отвечу на все ваши вопросы! (если вы не хотите читать всё, а узнать какая же прибыль вас ждёт если вы зарегистрируетесь - переходите сразу к пункту 4)
1. Первое это создание рабочего е-маила - лучше всего его создать на http://www.gmail.com
Остальные е-маилы сайт не распознаёт. А так же этот е-маил хорош тем что можно выбрать русский язык оформления.
2. Второй подготовительной работой будет создание счёта на Moneybookers или PayPal. На Moneybookers можно выбрать язык интерфейса
Теперь переходим к регистрации заходим http://www.getrefmails.com
Находим чуть ниже надпиcь - Become a new member now .
Выбираем,
Вводим свой е-маил созданный на http://www.gmail.com .
В графе Send emails to: выбирите куда вы хотите чтоб приходили письма
- В графе State: выберите N/A
- В графе Referred by: puntoumb- мой ник, это означает, что вы попали на этот сайт по моей рекомендации и за это вы получаете бонус 20$. Если нету человека, который порекомендовал то и следовательно не будет бонуса. Если будет другая надпись, сотрите её и впишите puntoumb.
Не забудьте выбрать сайт на котором вы создали свой интернет счёт, и ввести номер ID вашего счета на этом сайте. Остальные графы часто встречаються и с ними не должно возникнуть проблем. Когда вы подтвердите данные своей анкеты вам нужно будет выбрать -> affiliate
user. Сразу же после регистрации вы получите на ваш счёт getrefmails 20$ - бонус!
4. Первая возможность заработка это обработка е-маилов - на ваш е-маил будут присылать различные письма которые нужно обрабатывать (обработка заключается в том, что вам нужно пройти по ссылке на сайт и пробыть там 40 сек) и за каждое такое посещение вы получите 1$! Вы будете получать в день от 5 до 15 писем. Сумму оплаты и количество писем на вашем е-маиле вы сможете отслеживать по ссылке Earning -> Inbox и в вашем почтовом ящике.
5. Деньги вы сможете получить только тогда когда вы заработаете 1000$ . Свою первую 1000$ я заработал за 2 месяца, поначалу не привлекая никого дополнительно и только через 1,5 месяца стал задействовать друзей и знакомых. Может эта сумма вам покажется нереальной, но если посчитать, её можно заработать в течении месяца - уделяя работе всего лишь 15 минут в день! Пробуйте, и у вас получится.
21.07.2009 13:47
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 


Lēciens uz forumu:Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija