Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skola_2007
Autors Ziņa
Raivis Bēts Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 199
Pievienojās: Mar 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Skola_2007
Iespejams, ka kadam ir interese par so te:

http://www.lu.lv/piedava/skola2007.html
19.01.2007 23:37
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #2
RE: Skola_2007
aarzemees augstkolai par tiishu vaajredziigo diskirminaaciju sanaaktu milziigas nepatikshanas. man ir kauns.
tas gan ir offtopiks, bet

vai tad mees - kaa fizmati ar fizmatu krekliem - nepiedaliisimies? nebuutu labi to iedibinaat kaa tradiiciju.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 20.01.2007 00:33 ki.)
20.01.2007 00:33
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Raivis Bēts Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 199
Pievienojās: Mar 2005
Ziņojums: #3
cik zinu pagajuso gadu, nevienai no LU fakultatem atseviski sevi reklamet nelava, tadel to par neizdaribu nevaretu saukt. Par so gadu es vel isti nezinu, neesmu interesejies vai vares ari fakultates stastit par izglitibas iespejam tiesi sava fakultate atseviski un, protams, sevi paradit!
20.01.2007 11:31
Kaspars Balodis Atslēdzies
¥

Ziņojumi: 344
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #4
Labi vismaz, ka aizgājējus nediskriminē Very Happy
http://foto.lu.lv/arhiivs/2006/09.ned._2..._7846.html
20.01.2007 16:52
ki Atslēdzies
rils

Ziņojums: #5
Raivis Bēts rakstīja:cik zinu pagajuso gadu, nevienai no LU fakultatem atseviski sevi reklamet nelava, tadel to par neizdaribu nevaretu saukt. Par so gadu es vel isti nezinu, neesmu interesejies vai vares ari fakultates stastit par izglitibas iespejam tiesi sava fakultate atseviski un, protams, sevi paradit!
vienu gadu pameegjinaajaam bez fakultaateem. vai bija ok?
ja mees nolemsim, ka piedalamies, tad vajadzeetu to dariit zinaamu vadiibai. aizliegt piedaliities jau vinji nevar. mees pagajusho gadu vienkaarshi neuzstaajaam uz piedaliishanos. manupraat, shogad vajadzeetu piedaliities.

Luusiic rakstīja:Starp citu kādā ziņā šeit izpaužas vājredzīgo diskriminācija (nemanīju nekur punktu, ka vājredzīgie nedrīkstētu piedalīties)? :)
http://maiss.02.lv/faili/kirils/Screenshot-sux.png
Lai ko tai diivainajaa laucinjaa rakstiitu, peec formas submitoshanas saka - ievadiet kodu veelreiz. nu taa jau ir klaja njirgaashanaas.
20.01.2007 19:44
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Kaspars Balodis Atslēdzies
¥

Ziņojumi: 344
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #6
Kiril, tu esi idiots. Man izskatās, ka vienīgais, ko tur diskriminē ir gejisku pārlūkprogrammu lietotāji.
20.01.2007 22:06
ki Atslēdzies
rils

Ziņojums: #7
Nu, diemzheel vaajredziigie nespeej lietot "normaalaas" paarluukprogrammas, taapeec naakas iztikt ar "gejiskaam", ja Tev vinjas labpatiik taa nosaukt.
http://en.wikipedia.org/wiki/Web_Accessi...Initiative
Citāts:The World Wide Web Consortium (W3C)'s Web Accessibility Initiative (WAI) is an effort to improve the accessibility of the World Wide Web (WWW or Web) for people using a wide range of user agent devices, not just standard web browsers. This is especially important for people with physical disabilities which require such devices to access the Web.
20.01.2007 22:09
gljuks Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 6
Pievienojās: Nov 2006
Ziņojums: #8
Nu b*** šitādu sviestu es vēl nebiju redzējis, ja tev, kiril, kompīts nevelk neko citu, tad tā arī saki, bet tā kā nez vai tā ir, tad...
Kaspars Balodis rakstīja:Kiril, tu esi idiots.
21.01.2007 11:38
Mārtiņš Lūsis Atslēdzies
Socmats

Ziņojumi: 421
Pievienojās: Jul 2006
Reputācija: 5
Ziņojums: #9
Dienas jautājums: Vai gljuks turpinās lietot "bļ**" vai "b***" katrā postā?

Citēju viņa 2 vienīgos postus:

Temats: Skola_2007
Ziņojums: RE: Skola_2007
Nu b*** šitādu sviestu es vēl nebiju redzējis, ja tev, kiril, kompīts nevelk neko citu, tad tā arī saki, bet tā kā nez vai tā ir, tad...
Kaspars Balodis rakstīja:Kiril, tu esi idiots.

Temats: morālā elastība
Ziņojums: RE: morālā elastība
to Mors: Atradies te enģelītis, ieteiks, bļ**, ko man darīt! Varbūt esi arī iedomājies tādu lietu, ka ir cilvēki, kuriem nav ne laika, ne vēlēšanās darboties SP?! Iedomājies tikai, man...

Papildjautājums: Vai viņš uzrakstīs arī kaut ko sakarīgu?

Balvā ceļojums* pa Āfriku pie niggām!

*Uzvarētājs apņemas pats apmaksāt visus izdevumus.

Pievienotie faili
.gif  chuck.gif (Izmērs: 496,73 KB / Lejupielādes: 1059)
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 21.01.2007 15:29 Mārtiņš Lūsis.)
21.01.2007 15:21
gljuks Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #10
Te vienam pirmkursniekam dikti tas izaugums, kas sejas vidū iet pa priekšu, atradies, pie kā piesieties, tas, ka kirila humors man liekās patups, tā nav tava darīšanu, turklāt es absolūti civilizēti pieliku priekšā zvaigznītes, lai vot tāds Luusiic nesamācās sliktus vārdus, vēl mamma nopērs Laughing
21.01.2007 16:58
gljuks Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #11
Nu tā teikt... dzīve tāda, ne es Smile Es jau nesaku, ka tā nav, bet dažreiz jau sagribās pateikt kādu sulīgāku teikumiņu, it īpaši, ja sarakstītas, nu atvaino, bet muļķības Razz
21.01.2007 19:24
Atslēdzies
Suq Madiq

Ziņojumi: 468
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 11
Ziņojums: #12
Man šķiet šeit tika aizskartas Čaka autortiesības.
21.01.2007 19:29
Mārtiņš Lūsis Atslēdzies
Socmats

Ziņojumi: 421
Pievienojās: Jul 2006
Reputācija: 5
Ziņojums: #13
gljuks, arī tā gadās Wink

P.S. Diezgan liels sviests jau bija gan Smile
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 21.01.2007 21:23 Mārtiņš Lūsis.)
21.01.2007 21:23
ki Atslēdzies
rils

Ziņojums: #14
gljuks rakstīja:Nu b*** šitādu sviestu es vēl nebiju redzējis, ja tev, kiril, kompīts nevelk neko citu, tad tā arī saki, bet tā kā nez vai tā ir, tad...
kaads sakars ar mani?

jaa, ej vien pa pasauli nodirsdams invaliidus, gejus, neredziigos, pedofiiljus, kurlos, zoofiiljus, klaustrofobikjus un visus citus, kam dziivee mazaak palaimeejies, ja taa veelies.
es Tev diemzheel nepievienoshos Tavaa ignorances marshaa.
23.01.2007 00:17
gljuks Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #15
nabadziņš... Laughing
23.01.2007 18:25
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija