Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fizmati.lv uzlīmes
Autors Ziņa
Guntis Šmaukstelis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 524
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #16

Pilnīgi piekrītu mora idejai Very Happy
Vienīgās nepatikšanas varētu sagādāt sieviešu neaktivitāte, tāpēc vajag izlaist pēc iespējas vairāk fukšus ielās un aģitēt uz šo pasākumu!PAr to homoseksuālo auditoriju es nez, jo Rīgas ielās tāds aģitētājs var nonākt arī reanimācijā!
13.09.2005 11:41
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
KM Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 456
Reputācija: 2
Ziņojums: #17

mums tak netrūkst savas sievietes... vajag tik pastāstīt par cēlo ideju un darīt lietas.
13.09.2005 13:30
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 712
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: -2
Ziņojums: #18

nju mor ideja tev tieshaam laba Smile

Shmikuci - tu nolaadeetais slinkji, kaapeec tu visu melno darbu gribi uzvelt fukshiem??? Smile vai varbuut taapeec ka pats neesi speejiigs pierunaat nevienu sievieti uz to? Twisted Evil Smile
13.09.2005 19:24
KM Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 456
Reputācija: 2
Ziņojums: #19

nu fukši ir nēģeri defaultā, tā kā tā tam būs būt Twisted Evil
13.09.2005 19:25
andriic Atslēdzies
tralalā.
**

Ziņojumi: 20
Pievienojās: Jun 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #20

mors rakstīja:mums tak netrūkst savas sievietes... vajag tik pastāstīt par cēlo ideju un darīt lietas.

piemeeram, vareetu uzaicinaat kaa pirmo ljoti jauko durvju sardzes kundzi, kas shoriit iegriezaas pie mums 'vaarda dienas' sviniibaas :>
14.09.2005 01:56
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojumi: 211
Reputācija: 1
Ziņojums: #21

shmikucis rakstīja:Pilnīgi piekrītu mora idejai Very Happy
Vienīgās nepatikšanas varētu sagādāt sieviešu neaktivitāte, tāpēc vajag izlaist pēc iespējas vairāk fukšus ielās un aģitēt uz šo pasākumu!PAr to homoseksuālo auditoriju es nez, jo Rīgas ielās tāds aģitētājs var nonākt arī reanimācijā!

Es domāju ka mēs ar blekssi un vēl pāris fukšiem varētu mēģināt nokārtot to stafu....
14.09.2005 08:18
Pēteris Jurčenko Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 86
Ziņojums: #22

nu man ir jau sena ideja uztaisīt ļoti stilīgas un nedaudz erotiskas bildes (uzsvars uz STILĪGAS) ar fizmatiem, pārsvarā fizmatu meitenēm, lai gan var arī ar džekiem, jo
1) IR jalauž stereotips, ka fimzatos nav stilīgu cilvēku;
2) Tas piesaistīts uzmanību un ja bildes būs vairāk stilīgas nekā erotiskas, tad iznākums būs tikai pozitīvs;
3) Atmiņā paliks daudz patīkamu mirkļu no bezgala jautra un interesanta bilžu radīšanas porcesa...
14.09.2005 10:18
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojums: #23

es 100% atbalstu... Smile Smile Smile Very Happy
14.09.2005 10:56
Guntis Šmaukstelis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 524
Reputācija: 9
Ziņojums: #24

pi rakstīja:nu man ir jau sena ideja uztaisīt ļoti stilīgas un nedaudz erotiskas bildes (uzsvars uz STILĪGAS) ar fizmatiem, pārsvarā fizmatu meitenēm, lai gan var arī ar džekiem, jo
1) IR jalauž stereotips, ka fimzatos nav stilīgu cilvēku;
2) Tas piesaistīts uzmanību un ja bildes būs vairāk stilīgas nekā erotiskas, tad iznākums būs tikai pozitīvs;
3) Atmiņā paliks daudz patīkamu mirkļu no bezgala jautra un interesanta bilžu radīšanas porcesa...

Un kur tu domā šīs bildes likt, lai lauztu to stereotipu? fizmati.lv ?
14.09.2005 11:09
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
thrasher Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 5
Ziņojums: #25

hehe! man nedaudz uzliimes veel ir Smile braalis jau skraida apkart un liimee manaa vietaa Smile sencim uz mashiinas ar uzlimeeju, tik vinjsh nonjeema Sad
14.09.2005 11:13
daarch Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 30
Pievienojās: Mar 2005
Ziņojums: #26

jepp Pi doma ir laba. man ar jau shkjiet, ka sen laiks laust visus tos stereotipus. lai gan peedeejaa laikaa man iisti nav nojausmas, kaa citi, no aarpuses domaa par fizmatiem..

iznjemot to, ka vinji ir kljuvushi uzmaaciigi ar savaam uzliimeem..
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Cool Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
14.09.2005 11:20
Guest
Unregistered

Ziņojums: #27

pi rakstīja:nu man ir jau sena ideja uztaisīt ļoti stilīgas un nedaudz erotiskas bildes (uzsvars uz STILĪGAS) ar fizmatiem, pārsvarā fizmatu meitenēm, lai gan var arī ar džekiem, jo ...

Definē, lūdzu, 'stilīguma' jēdzienu!!! Manuprāt tas ir ļoti subjektīvs (relatīvs). Kas vienam tāds liksies, citam liksies pavisam citādāks.
14.09.2005 17:24
Citēt šo ziņu atbildē
Menca Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 17
Pievienojās: Sep 2005
Ziņojums: #28
...
Dzirdeeju ka manaa skolaa, respektiivi Juurmlas 1 gjimnaazija, visur esot saliimeetas fizmatu.lv uzliimes Smile)))
Fizmatu atbalstiitaaji ir visur Smile Twisted Evil
14.09.2005 17:59
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojums: #29

Nopietni??? kas tev teica??? bracha??? es shodien tur biju un kaadas 50 izliimeeju... Smile) un to nevareeja nepamaniit... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
14.09.2005 20:28
GirC Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 7
Ziņojums: #30

Ja shitaa turpinaasies, cilveeki veel padomaas, ka fizmati taadi jociigi - anoniimie limeetaaji Laughing
14.09.2005 20:34
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija