Pavediens aizvērts 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SMS sender
Autors Ziņa
Mārtiņš Lūsis Atslēdzies
Socmats

Ziņojumi: 421
Pievienojās: Jul 2006
Reputācija: 5
Ziņojums: #16
RE: SMS sender
Nu, tad viss ok...

P.S. Varētu nākamreiz lemt par banneru ievietošanu.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 08.03.2007 01:08 Mārtiņš Lūsis.)
08.03.2007 01:08
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #17
jap, es arii gaidu, kad buus naakamaa seede.
08.03.2007 01:15
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojumi: 211
Pievienojās: Aug 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #18
Līgumā??? Kiril, tu ar f.lv slēdzi līgumu??? diezgan gejiski... principā tik pat gejiski cik baldones katorgbildes ar tavu loguci...

Ki, Tu esi fucking apmāts ar slavu...
08.03.2007 12:50
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus
ki Atslēdzies
rils

Ziņojums: #19
RE:  SMS sender
taa ir elektroniska vienoshanaas bez parakstiem. regjistreejot savu fizmati.lv e-pastu juus arii sleedzaat liigumu.
ir tachu jaazin, kas tiks piedaavaats un vai par to nebuus jaamaksaa, ne?
juus tachu neregjistreetos gmailaa, ja vienoshanaas buutu " otrdienaas mees piedaavaasim epastu, bet paareejaas dienas tikai interneta televiiziju, un sestdienaas visus epastus dzeesiisim".

un taas bildes fizmatos neliku es, taa kaa par to nejuutos atbildiigs. skjiet, ka toreiz Tu biji DG un vareeji ierosinaat vinjas iznjemt.
08.03.2007 14:47
Mārtiņš Bisenieks Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 82
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #20
ki rakstīja:taa ir elektroniska vienoshanaas bez parakstiem. regjistreejot savu fizmati.lv e-pastu juus arii sleedzaat liigumu.
juus tachu neregjistreetos gmailaa, ja vienoshanaas buutu " otrdienaas mees piedaavaasim epastu, bet paareejaas dienas tikai interneta televiiziju, un sestdienaas visus epastus dzeesiisim".

un taas bildes fizmatos neliku es, taa kaa par to nejuutos atbildiigs. skjiet, ka toreiz Tu biji DG un vareeji ierosinaat vinjas iznjemt.

daaaa.... pa pirmo rindkopu!

kaada starpiiba, kas lika fizmatos? jaaliek viņas bija un ko var darīt, ka tu viņas jau biji sacūkojis?
08.03.2007 15:12
123123123 Atslēdzies
Oasis

Ziņojumi: 211
Pievienojās: Aug 2005
Ziņojums: #21
RE:   SMS sender
ki rakstīja:taa ir elektroniska vienoshanaas bez parakstiem. regjistreejot savu fizmati.lv e-pastu juus arii sleedzaat liigumu.

kiril, vai tev neliekas ka tu dari lietas f.lv un vispaar fmfsp labaa tikai taapeec lai dabuutu sev personiigu labumu (reklaamu) un forshu ierakstu cv?
08.03.2007 17:23
Ēriks Klotiņš Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 428
Pievienojās: May 2005
Reputācija: 4
Ziņojums: #22
Tad jau Ģirtam ar Moru būtu tiesības f.lv likt kādus bannerus vien ienāk prātā.. un neviens par to nevarētu neko iebilst..

Bēts varētu uz fizmatu karoga uzdrukāt "Bēts iespārda"...

Fufuks LB 07 pasludinaat par Fufuka aireejiens 07..

Luusiic pie katra raksta varētu pievienot savu kailfoto..

No offence..
Godātais ki varētu iemācīties kko izdariit taa pat vien, kopeeja labuma vārdā. Tad arī personīgais ieguvums būtu lielāks..
08.03.2007 17:29
ki Atslēdzies
rils

Ziņojums: #23
Ēriks Klotiņš rakstīja:Godātais ki varētu iemācīties kko izdariit taa pat vien, kopeeja labuma vārdā. Tad arī personīgais ieguvums būtu lielāks..
personiigais ieguvums jau tagad nav mazs. var gan cereet, ka tas pieaugs, kad cilveeki atveers acis un saredzees taas lietas, ko esmu izdariijis "kopeeja labuma vaardaa".
piepuulot smadzeni veel nedaudz vairaak var pat meegjinaat saredzeet taas neguleetaas naktis, iespeejas, kas palaistas garaam, un naudu, kas izteereeta tikai taapeec, lai kaut ko ieguldiitu labaakaa pasaulee, pilniigi neko neprasot pretii. protams, klusiibaa gribas, lai cilveeki vismaz redz, ka dari labu, arii neko negribot pretii.

un shaadaa briidii, kad Tu, eerik, pasaki, ka man to veel tikai vajadzeetu IEMAACIITIES, kaut kas .. tieshaam .. saak grauzt.
08.03.2007 18:21
ki Atslēdzies
rils

Ziņojums: #24
Oskars Zīle rakstīja:kiril, vai tev neliekas ka tu dari lietas f.lv un vispaar fmfsp labaa tikai taapeec lai dabuutu sev personiigu labumu (reklaamu) un forshu ierakstu cv?
un, nesakatoties uz straujo teemas mainju, atbildeeshu arii ne mazaak cieniijamam oskaram: neesmu maniijis, ka darbiiba fmfsp labaa man ir kaut kaadaa veidaa atmaksaajusies ar reklaamu, lai gan ieraksts cv protams sanaak tiiri ok. ja jau pajautaaji, pirmajaas trijaas vietaas starp lietaam, ko guustu darbojoties FMFSP, es staadiitu community, expierence, challenge.
08.03.2007 18:27
KM Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 456
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 2
Ziņojums: #25
RE:   SMS sender
ki rakstīja:un naudu, kas izteereeta tikai taapeec, lai kaut ko ieguldiitu labaakaa pasaulee, pilniigi neko neprasot pretii.

Pirmais pieminēšanas vērts ieguldījums "labākā pasaulē", kas man ienāk prātā, lasot šo tekstu, ir īsziņu sūtīšanas sistēma, bet zinot, ka F.lv tamdēļ atrodas reklāmas baneris un atceroties vakar izlasīto komentāru, ko citēju zemāk, jādomā, ka runa ir par kaut ko citu:

Citāts:K r i s t a p s vakar 22:59
nomainiju ISP un vairs no Kirila lapas nevaru nosuutiit sms un par nonjemshanu vinsh prasa 3Ls

Vēl varētu minēt, ka tie ir Kiriljoki (http://laacz.lv/blog/2006/03/07/kiriljok...-kirilu/), jo noteikti nav vienkārši kļūt par Latvijas lokālo Čaku Norisu, bet ar neesmu īsti drošs, vai tos biji domājis...
08.03.2007 18:46
Armi Atslēdzies
In ASP.NET

Ziņojumi: 290
Ziņojums: #26
Citāts: Luusiic pie katra raksta varētu pievienot savu kailfoto..
interesanta doma Smile
08.03.2007 18:52
ki Atslēdzies
rils

Ziņojums: #27
iiszinju suutiishana eksisteeja labu laiku veel pirms fizmati.lv, par to nu neraizeejies, kristap. un galvenajaa lapaa kaa toreiz nebija, taa tagad nav banneru.
vainot mani, ka Tu, kristap nr2, nevari nosuutiit sms, ir tas pats, kas vainot logu razhotaaju, ka neko neredz cauri logiem un pieprasiit bez maksas tos nomainiit, neko pat nepieminot par to, ka ieprieksheejais iirnieks tos praata aptumsumaa pats aizkraasojis. varbuut varu tomeer ieteikt veersties pie ieprieksheejaa iirnieka?

tuvaakajaa viedo vakaraa ljoti labpraat atbildeeshu uz shiem un tamliidziigjiem jautaajumiem, lai nomierinaatu juusu saaposhaas sirsninjas. labdariibai ir robezha. nez kaapeec dazhi sho robezhu nosauc par savtiigumu.
08.03.2007 19:01
Mārtiņš Lūsis Atslēdzies
Socmats

Ziņojums: #28
Ok, izteikšu savas domas.

Manuprāt, te ir pārāk vienpusīga di*šana uz Kirila pusi aizgājusi. Ok, es viņa vietā diez vai liktu reklāmu, būdams FMFSP biedrs, taču, ja nebūtu viņš, nebūtu arī SMS sendera, kas ir laba fīča, manuprāt. Tas ir tāpat kā "man Ziemassvētkos uzdāvināja zilu lidmašīnīti, lai gan prasīju dzeltenu mašīnīti. Maitas!" Very Happy Eksistē tāds teiciens kā "dāvinātam zirgam zobos neskatās". Neesmu nekāds kirilfans, bet man besī, ja tā nodirš cilvēku par IMO salīdzinoši niekiem.

Protams, tā ir principa lieta, bet man, piemēram, ir pie kājas vai tur ir tas logo vai nav blakus SMS senderim... Man tas netraucē un arī zobu sāpes nerada.

P.S. Aicināju balsot par Ģirtu vakar, jo uzskatu, ka Ģirts jau sen bija pelnījis kļūt par fizmati.lv DG vadītāju, nevis tādēļ, ka Kirils būtu baigi garām. Sēdes notika, viskaut kas tika izlemts un arī izdarīts, tādēļ vienīgais būtībā, kas nepatika bija pēdējās sēdes pārcelšana jau tad, kad tai vajadzēja sākties.

P.P.S. Varu saderēt, ka tūliņ man sāks braukt virsū, bet man pajāt! Droši! Labāk tā, nekā notiek apdir*ana ne pa tēmu...

Ar cieņu,
Luusiic.
08.03.2007 19:39
optoLiene Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 52
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 0
Ziņojums: #29
nju teikshu tā- man kā pilnīgi normālai šis lapas aplūkotājai šķiet, ka šī reklāma(vai arī kas tas tur tāds būtu) pilnīgi neko nenozīmē, un pat tālāk nekad nebūtu aidomājusies, pirms šādas diskusijas... bte sms senderis ir laba lieta! Wink

lai kā arī būtu, šķiet FMF SP ir cilvēki, kuri uzņemas darbiņu darīt labprātīgi (nesaņemot īpašus nopelnu vai kko tādu), un ieraksts CV ir visnotaļ laba lieta ikvienam. bet lasot šīs diskusijas, šķiet ka kādam noteikti kkas kasās un tāpēc nevar likties mierā (iespējam arī es kko nesaprotu un kko nezinu), bet nu.. bezjēdzīgi, jo nekad šādas sarunas ne pie kā nav novedušas, ja nu vienīgi kāds sirmāks mats un atmirušas nervu šūnas..
tāpēc ieteiktu vnk priecāties par jaunajām iespējām f. lv un nevairot naidu .. Very Happy Cool
09.03.2007 01:22
Mārtiņš Lūsis Atslēdzies
Socmats

Ziņojums: #30
pankuklacitis rakstīja:nju teikshu tā- man kā pilnīgi normālai šis lapas aplūkotājai šķiet, ka šī reklāma(vai arī kas tas tur tāds būtu) pilnīgi neko nenozīmē, un pat tālāk nekad nebūtu aidomājusies, pirms šādas diskusijas... bte sms senderis ir laba lieta! Wink

lai kā arī būtu, šķiet FMF SP ir cilvēki, kuri uzņemas darbiņu darīt labprātīgi (nesaņemot īpašus nopelnu vai kko tādu), un ieraksts CV ir visnotaļ laba lieta ikvienam. bet lasot šīs diskusijas, šķiet ka kādam noteikti kkas kasās un tāpēc nevar likties mierā (iespējam arī es kko nesaprotu un kko nezinu), bet nu.. bezjēdzīgi, jo nekad šādas sarunas ne pie kā nav novedušas, ja nu vienīgi kāds sirmāks mats un atmirušas nervu šūnas..
tāpēc ieteiktu vnk priecāties par jaunajām iespējām f. lv un nevairot naidu .. Very Happy Cool

+1
09.03.2007 01:42
Pavediens aizvērts 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija