Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarakānu skriešanās sacensības!
Autors Ziņa
Guntis Šmaukstelis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 524
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 9
Ziņojums: #1
Tarakānu skriešanās sacensības!
Daži fizmati noteikti atceras, ka vairākus vakarus tika apspriests visnotaļ būtisks jautājums par tarakānu sacensībām. Domāju, ka beidzot tādas jāuzrīko, tikai kad? Es ieteiktu ceturtdienu un telaps kautkur kojaas Wink))
Taatad sacensiibu nolikums paredz, ka kojinieks sakjer savaa istabinjaa maktenu un aatru tarakaanu, kas vareetu noskriet citus. Vieniigaa probleema, ka manaa istabinjaa taadu ir diezgan maz un vinji ir sarkanajaa graamataa, bet nu viss var mainiities un buus apmeeram kaa pagaajushogad.
Tie, kas nav kojinieki, vareetu aiznjemties no kaadas istabinjas tarakaanus, jo zinu, ka shur tur, piem, 203. to ir diezgan daudz.
aaa un veel nedriikst dod nekaadus stereoiidus shiem mazajiem miiljdziivniekiem Very Happy
19.09.2005 12:42
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Ivcix Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 8
Pievienojās: May 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #2

mjaa un peecaak to tarakaanu kursh uzvar palaizh dziivu bet paareejos izniicina, tas vineejiem vareetu buut labs stimuls!
19.09.2005 12:48
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Sandra Ose Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 113
Pievienojās: Sep 2005
Ziņojums: #3

Kaa tiek garanteets, ka tarakaani skrien vienaa virzienaa, nevis katrs uz savu pusi, lai glaabtu savu aadu un nepaliktu nepirmie?
19.09.2005 13:40
Dāvis Frīdenvalds Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 67
Ziņojums: #4

kibrika rakstīja:Kaa tiek garanteets, ka tarakaani skrien vienaa virzienaa, nevis katrs uz savu pusi, lai glaabtu savu aadu un nepaliktu nepirmie?

Idea vajadzeetu kaut kaadas caurspiidiigas caurules (taadas kaa taas garaas dienasgaismas spuldzes..)
19.09.2005 13:59
Senior Member

Ziņojums: #5

kibrika rakstīja:Kaa tiek garanteets, ka tarakaani skrien vienaa virzienaa, nevis katrs uz savu pusi, lai glaabtu savu aadu un nepaliktu nepirmie?
Domāju, ka sho jautajumu uzticeeshu maasteram aldim, kursh nodarbojas ar visaadu lietu veidoshanu un vinjam diezgan labi tas padodasWink)
19.09.2005 14:42
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
al2x Atslēdzies
no krēsla nost nekritējs
**

Ziņojumi: 33
Ziņojums: #6

cik maksaasi? Cool
19.09.2005 15:06
andriic Atslēdzies
tralalā.
**

Ziņojumi: 20
Pievienojās: Jun 2005
Ziņojums: #7

noteikti, ka mees -203ie padaliisimies ar shiem skaistuljiem. mums ir pieejami vairaakas, teiksim, rases. protams, arii izcenojums shameejiem buus diezgan atshkjiriigs, liidz ar to, ja veeleesieties leenu, bet vizuaali pievilciigu, ar spoileriem un tamliidziigu staffu, tad naaksies shkjirties no vairaakaam alus pudeleem nekaa par aatru, bet vizuaali perversu un noteikti ne mis globe kandidaatu.
19.09.2005 17:52
Tans Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 203
Ziņojums: #8

es jav piesakos uz visashaakajiem
19.09.2005 18:10
Senior Member

Ziņojums: #9

Gribeeju tikai pateikt, ka uz kaadu laiku jaaatliek sacensiibas, jo norit sagatavoshanaas darbi gan trases ierīkošana, gan idejas par totalizatoru. Vēl īsti nav skaidrs, kur tas viss notiks, jo virtuvē pret to kādam varētu būt pretenzijas un es nez vai kāds gribētu atvēlēt savu istabnju veselai tonnai tarakānu Rolling Eyes
aa un par totalizatoru vai likmes tiks liktas naudā vai arī uz aliem Confused:
Un sacensības varētu notikt kautkad nākam nedēļ! Iespamojiet kādu foršāku laiku, es tā kā atbalstītu kādu trešdienas vakaru!
20.09.2005 12:57
Ēriks Šķipars Atslēdzies
Laiks atpūsties

Ziņojumi: 77
Ziņojums: #10

Laba ideja par trešdienu, uzreiz pēc filmu vakara ! Twisted Evil
20.09.2005 14:42
andriic Atslēdzies
tralalā.
**

Ziņojumi: 20
Pievienojās: Jun 2005
Ziņojums: #11

shmikucis rakstīja:Gribeeju tikai pateikt, ka uz kaadu laiku jaaatliek sacensiibas, jo norit sagatavoshanaas darbi gan trases ierīkošana, gan idejas par totalizatoru. Vēl īsti nav skaidrs, kur tas viss notiks, jo virtuvē pret to kādam varētu būt pretenzijas un es nez vai kāds gribētu atvēlēt savu istabnju veselai tonnai tarakānu Rolling Eyes
Un sacensības varētu notikt kautkad nākam nedēļ! Iespamojiet kādu foršāku laiku, es tā kā atbalstītu kādu trešdienas vakaru!

arii atbalstu treshdienas vakaru. un likmes var likt pa kojiskam - uz aliem Smile, taa arii aatraak tiksim pie kaarotaa zaz markas mersedesa ;>.
20.09.2005 14:43
Arnis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 15
Pievienojās: Mar 2005
Ziņojums: #12

shmikucis rakstīja:Gribeeju tikai pateikt, ka uz kaadu laiku jaaatliek sacensiibas, jo norit sagatavoshanaas darbi gan trases ierīkošana, gan idejas par totalizatoru. Vēl īsti nav skaidrs, kur tas viss notiks, jo virtuvē pret to kādam varētu būt pretenzijas un es nez vai kāds gribētu atvēlēt savu istabnju veselai tonnai tarakānu Rolling Eyes
Tikai un vienīgi uz aliem - varētu to nosaukt par Tarakānu->ZAZ krosu Smile
20.09.2005 19:14
Sandra Ose Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 113
Ziņojums: #13

Es piesakos skatīties. Nopietni, buutu zheel, ja es palaistu garām.
22.09.2005 13:47
Senior Member

Ziņojums: #14

Pagaidām šīs sacensības ir iesaldētas un cerams, ka nākamnedēļ noritēsWink
22.09.2005 13:52
Antra Spundiņa Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 91
Pievienojās: Aug 2005
Ziņojums: #15

es piedalos! Very Happy Very Happy Very Happy
22.09.2005 14:08
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija