Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alus testēšana
Autors Ziņa
neloģisks Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: Sep 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Alus testēšana
Otrdien vakaraa notika trehniskaa alus testeeshana. Treshdien paredzeeta eliitaa alus testeeshana. It kaa jau normaals pasaakums, bet mani satrieca veerteeshanas sisteema. Tehniskaa alus ballju skala ir no -5 liidz -1 bet eliitaa alus veerteejums ir no 1 liidz 5. Turklaat veel alus piederiibu noteica taads demagogs un vadonis kaa Mors vienpersoniigi. Nu vnk. aarpraac, kko taadu naakotnee vairs nevajadzeetu pieljaut. Evil or Very Mad
20.09.2005 21:18
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Artis Krūziņš Atslēdzies
cilvēks ar sagurušu skatienu

Ziņojumi: 251
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 3
Ziņojums: #2

Piedotiet par skepsi, bet Jūsu sistēma reāli iesūkā Laughing
Testi notiek alu vĀŗtējot pēc etiķetes, nevis garšas un smaržas īpašbām.
Pilniigi kreisi.
20.09.2005 21:32
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Tans Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 203
Pievienojās: Sep 2005
Ziņojums: #3

piekriitu juzinam, vajdzeeja ieviest nopietnus kriteerijus, turklaat esmu tajaa darba grupaa, taa kaa mazliet neerti...
20.09.2005 21:49
Raivis Bēts Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 199
Pievienojās: Mar 2005
Ziņojums: #4

pirmkart piekritu visam ieprieks minetajam par to ka "mazliet" Mors uzspiez savu viedokli un neljauj citiem izteikt savas domas. Otrkart tas ka vinji aptuveni no 20 pudelem katrs izdzer 100 mililitrus kas kopa veido 2000 mililitrus alus tilpuma. Manuprat jau pec 1500 mililitriem (iespejams ari atrak - tas atkarigs no katra cilveka organisma ipasibam) sak zust pilniga garsas buketes novertesana un pedejiem testa piemeriem jau vairs nejut to garsu ko jutu ja testetaji butu pilnigi skaidri. Vel ari tas ka vertetaju ir tikai 5 un tas ir ljoti subjektivs viesoklis ko vinji saja testesana iegus, tadel ir alternativa sim pasakumam ko varetu nosaukt par murgu:

1. Laiks un vieta vel tiks precizeta bet ta varetu but nakosa nedela un vieta varetu but 409 istabinja bet iespejams kaut kas var mainities.

2.Tiks dota iespeja visam alus skirnem dot punktus no -5 lidz +5, neskirojot tos pec skirnes un piederibas.

3.Testesanas daudzums varetu but 20 mililitri uz katru individu, lai pec izdzertiem 15 testa paraugiem vel varetu objektivi noteikt garsu smarzu un citas svarigas lietas.

4.Pats butiskakais moments bus tas ka visi balsojumi bus anonimi un ari alus skirne ko teste nava testetajam zinama, lai atkal visi rezultati butu pec iespejas patiesaki un objektivaki.

5. Ar ovacijam testesanas beigas tiks sveikts pats veiksmigakais cilveks, kurs bus precizi uzminejis visvairak alus skirnes.

6. Ceru ka mans koments no Mora puses netiks izdzests, jo tas pieradis to ka vinjs saprot ka man ir taisniba par visu ieprieks uzrakstito infu un ari par to ka musu tests bus objktivaks.

7.Paldies paar uzmanibu un ja kadu esmu aizvainojis tad tas lai vaino sevi...
20.09.2005 22:36
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija