Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neļauj nozagt Latviju
Autors Ziņa
Grims Atslēdzies

**

Ziņojumi: 9
Pievienojās: Sep 2007
Reputācija: -2
Ziņojums: #16
RE: Neļauj nozagt Latviju
Par Gulbi izvairos spriest - tur sazin kas var būt apakšā. Galvenā problēma šajā sakarā - kur ir aculiecinieki? Cilvēks gaišā dienas laikā kaut kādā veidā iekļūst Daugavā un neviens to nav redzējis? Un kā viņš vispār tika līdz ūdenim, ja reiz no mašīnas tika izgrūsts? Lekt Daugavā jebkurā gadījumā ir neloģiska rīcība. Vai varbūt tas grūdiens bija tik varens, ka no braucamās daļas pārlidināja pāri margām?

Bērnu slimnīcas nekad nav bijušas spožā stāvoklī - neatceros ka pie tā kaut kā īpaši būtu vainojama jebkura konkrēta valdība. Visu uzreiz nevar sakārtot.

Man personīgi nav nācies sastrādāties, bet tuvam cilvēkam to nākas darīt regulāri. TP no JL šajā ziņā atšķiroties ar to, ka ja TP kaut ko apsola (nevis pirmsvēlēšanu periodā stāstot "mēs jūs celsim saulītē", bet runājot par konkrētām darbībām) tad gandrīz droši, ka to arī izdarīs. Ja JL kaut ko apsola, tad gandrīz droši, ka pēdējā brīdī kaut ko izmainīs.
19.10.2007 09:30
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Uldis Luckāns Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 182
Pievienojās: Jul 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #17
Palasiet šodienas ziņas DELFI, LETA u.c. par tēmu - valdība un tās nākotne.

luck
19.10.2007 12:05
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 209
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #18
TP uz iiso sagaajushi.

pabriks atkaapjas, kalviitis saka, lai paliek, jo "valdiibas sastaavaa izmainju nebuus", tajaa pat laikaa prasa shtokenberga demisiju un izsleedz vinju no TP klaatneesot. kikii tikmeer paarliecinoshi skandee, ka valdiibaa nav kriizes, bet kalviitim joprojaam nepielec. zatlers smaida.

nekas, gan taa sile degs.
19.10.2007 12:23
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Grims Atslēdzies

**

Ziņojums: #19
Jā... izskatās, ka lielie bļāvēji būs savu panākuši. Atliek vien cerēt, ka:
1) Pagūs apstiprināt budžetu - citādi jandāliņš ap jaunas valdības taisīšanu būs vēl krietni lielāks
2) Es pēc pusgada nepacelšu šo pavedienu ar vārdiem "es taču jums teicu"
19.10.2007 15:02
Unknown_Guy Atslēdzies
Atturībnieks

Ziņojumi: 306
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 2
Ziņojums: #20
Grims rakstīja:[..]Labklājības, izglītības un ekonomikas jomās ir kaut kādi sūdi savārīti?[..]

Un teiksi ka nav? Izglītībā nav sūdi savārīti? Man senči ir skolotāji - abi strādā divas slodzes (jeb parastam cilvēkam to saprast, kā divos darbos) un uz papīra saņem ~500 Ls. Ārstiem tas pats. Sabiedriskajā transportā tas pats... pastā... policijā... ugundzēsejiem un glābējiem.. utt. Skolotāju trūkums totāls, nākošgad būs vēl lielāks, tie, kas ies mācīties par tādiem stabili, ka būs vēl mazāk kā šogad.

Ekonomikā nav sūdi savārīti? Inflācija virs 10%. Tie nemaz nav sūdi, kur nu. Nekustamo īpašumu tirgus galīgās auzās. Trīs brāļu projekts. Dienvidu tilts un celtniecība vispār. Privatizācija.

Labklājībā arī? Kāda mums dzimstība ir? Drīz izmirsim vispār un tad būs miers. Tad kad mēs tiksim līdz poensijai nebūs to, kas mums to nodrošinās (darbspējīgo). Lielai daļai pensionāru pansija ir zem iztikas minimuma. Invālīdiem tas pats, plus viņiem pielāgotu vietu arī nav.

Totāla krīze visās jomās. Šitā valdībanevienu svarīgu jautājumu nav atrisinājusi, ņemās te tikai ap viendzimuma laulībām, robežlīgumu, savām algām un prēmijām.

Viss man apnika.
19.10.2007 15:15
Grims Atslēdzies

**

Ziņojums: #21
Es jautāju nevis vai labklājībā, izglītībā, ekonomikā viss ir kārtībā, bet gan vai tur ir kādi sūdi savārīti. Nekas nav sliktāk kā citās valdībās, šis tas ir labāk. Atradāt te tagad grēkāzi par visām problēmām, kas valstī ir kopš tās atjaunošanas.

Neviena cita valdība nav skolotāju algām atvēlēto summu cēlusi straujāk par inflāciju - Kalvīša valdība to pagaidām dara. Par pārējo - kā jau teicu, šīs problēmas ir bijušas vienmēr un par tām lamā visas valdības pēc kārtas. Kalvīša galvenais grēks šajā jomā ir tas, ka viņš izskatās pēc cūkas. Nevar gribēt, lai atrisina visu un uzreiz.

Par inflāciju ento reizi saku - mums ir lielākais reālās darba algas pieaugums Eiropas Savienībā, bļauj te vēl par inflāciju... un pat ja pēkšņi atrastos nauda (vai atvilktu no kaut kurienes) un visiem publiskajā sektorā strādājošajiem iešķiebtu tādas algas, kādas viņiem gribas, tad inflācijai būtu tāds būsts, ka par maz neliktos - atkal bļautu vai tomēr beidzot skatītos uz pirktspēju?

Pie sūdīgās dzimstības tagad Kalvītis vainīgs? Tu joko? Kas viņam tagad apsēklot visas Latvijas sievietes? Šajā jomā varbūt arī nekas īpašs Kalvīša valdības laikā nav darīts, taču brīdī, kad viņš nāca pie varas bija tikko ieviestas māmiņu algas un paternitātes pabalsts - cik tad vēl tālu vajadzēja dzīt?

Nu neatrisinās visas problēmas un uzreiz. Neviena konkrēta valdība nav vainīga pie tā, ka mums ir sūdīgi ar publisko sektoru.

Ar savām algām ņemās? Repše gari neņēmās, bet vienkārši trīskāršoja... Robežlīgums jums neiepatikās? Mums ir ES ārējā robeža, to nevar atstāt nesakārtotu.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 19.10.2007 16:09 Grims.)
19.10.2007 16:08
Blekss Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 712
Pievienojās: Aug 2005
Ziņojums: #22
Grims rakstīja:Par inflāciju ento reizi saku - mums ir lielākais reālās darba algas pieaugums Eiropas Savienībā, bļauj te vēl par inflāciju... un pat ja pēkšņi atrastos nauda (vai atvilktu no kaut kurienes) un visiem publiskajā sektorā strādājošajiem iešķiebtu tādas algas, kādas viņiem gribas, tad inflācijai būtu tāds būsts, ka par maz neliktos - atkal bļautu vai tomēr beidzot skatītos uz pirktspēju?

Pēc kādiem datiem tu izrāvi to pirktspējas palielināšanos????????
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 19.10.2007 16:48 Blekss.)
19.10.2007 16:48
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Unknown_Guy Atslēdzies
Atturībnieks

Ziņojums: #23
Visās iepriekšminētājās jomās šis valdības laikā ir iestājusies krīze - kāds tur vēl sakars ar iepriekšējajām valdībām, šī pie varas ir jau 5 GADUS un neko nav atrisinājuši, un par to, ka TP ir kaut ko izdarījuši - to visi redz.

Robežlīgums nebija vitāli svarīgs varēja stāvēt vēl gadiem neatrisināts, bet tāpat vien atdot teritoriju ir pretlikumīgi (cerams).

Protams ka privātajā sektorā algas ir pieaugušas n reizes, bet valsts sektorā ir zemas, statistika ir rafinēti meli. Tā kā nestāsti ka tas nekas ka inflācija ir liela.

Apsveici tevi, ka piekrīti Kalvītim inflācijas samazināšanu uzgrūst tiem, kam algas tā jau mazas.

Man jau liekas, ka tu esi totāli sazombēts.

TP dara ko solījuši... psc... viens piemērs: pretinflācijas plāns darbojas!
Darbojas tā, ka maz neliekas.
19.10.2007 18:07
Grims Atslēdzies

**

Ziņojums: #24
Blekss, zini kā tiek definēta reālā alga? Vot no tā arī izrāvu.

Un ja statistika ir bleķis, tad tas attiecas uz visu statistiku - arī par inflāciju.

A tas par krīzi, kas iestājusies šīs valdības laikā ir vienkārši muļķības. Bļāvuši ir vienmēr un laiku pa laikam ir piketējuši pret visām valdībām. Starp citu Kalvītis sēž premjera krēslā nepilnus trīs gadus. Tas, ka mums vieni un tie paši grozās kā pa Saeimu, tā pa valdību jau pēdējos vismaz desmit, ir cita runa.

Par inflācijas samazināšanu - a ko Tu piedāvā? Es nesaku, ka nevajag celt algas, es saku, ka, ja pacels, tad būs boosts inflācijai un būs bļaušana. Un ar to es gribu teikt, ka jums tāpat nekad nebūs labi. Tiem, kas strādā privātajā sektorā, valsts algas tiešā veidā nevar iespaidot.

Par robežlīgumu - bija spiediens no ES. A vaidēt par Abreni man liekas vairs nav modē - ar to tāpat pamatā nodarbojās svētdienas patrioti. Nu i nafig mums tāda Abrene vajadzīga, ja tur latviešu tā vai tā nevaid.
22.10.2007 08:42
Unknown_Guy Atslēdzies
Atturībnieks

Ziņojums: #25
Uzmanību! Forumā manīts Kalvītis! Iespējamais segvārds - Grims.
23.10.2007 23:10
pienacejs Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Apr 2014
Reputācija: 0
Ziņojums: #26
Nu jā, bet tagad jau jāseko baigi visiem notikumiem, kas un kā. Man, piemēram, bišku bail paliek..Rolling Eyes
20.04.2014 22:33
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija