Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Langina partija
Autors Ziņa
Locāns Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 14
Pievienojās: Nov 2015
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Langina partija
Sveiki draugi!

Nebrīnos, ja šobrīd no Langina partijas sagaidāt ļoti asprātīgu, taču ne pārāk nopietnu pieteikumu (tā kā vienīgais biedrs esmu es Locāns, nevis Langins un neatrodos Latvijā).

BET

Patiesībā man ir divas nopietnas lietas sakāmas:

1) Šī partija ir daļēji veidota ar nodomu izteikt protestu partiju sistēmai FMF vēlēšanās. Partijas šeit netiek veidotas ar kaut kādu vienotu nostāju, bet pārsvarā pēc draugu principa. Labākajā gadījumā pēc cilvēku sakarības principa. Tā kā mēs esam pietiekami maz, tad vislabākais formāts FMF vēlēšanām ir vienkārši saraksts ar cilvēkiem.

2) Langina partijai ir izteikta nostāja, kādu kursu Fizmatiem vajadzētu uzņemt akadēmiskajā ziņā. Redzot, kāds līmenis ir studentiem no Vācijas un arī citām zemēm (Spānija, Grieķija, Horvātija, Gruzija, Itālija, ASV), ir skaidrs, ka mums nepieciešams celt studiju līmeni (runāju par fiziku, bet, cik var noprast, matemātiķiem situācija ir sliktāka). Globāli problēma ir tāda, ka, piemēram, maģistra studiju programmā pietrūkst studentu. Tā rezultātā zūd iespēja pietiekami specializēties. LP piedāvā risinājumu: piedāvāt maģistra studiju programmu angļu valodā, tādējādi piesaistot ārzemju studentus. Zināms progress šajā virzienā jau notiek, bet studentiem vajadzētu uzturēt šo virzību.

Vēlot kaislīgas vēlēšanas no Minhenes,
Langina partijas teorētiskais vadītājs Locāns

[Bilde Mat9caQ.png]

P.S. Mana personīgā izvēle šajās vēlēšanās būtu bijusi Senioru Rota, bet lol, tur Brasovs Very Happy
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 08.11.2016 00:53 Locāns.)
08.11.2016 00:50
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rota Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 23
Pievienojās: Oct 2014
Ziņojums: #2
RE: Langina partija
Ļoti skaisti, Andri!

Apsveru iespēju balsot par Langina partiju, ja tiek lietoti tik saprātīgi vārdi! Smile
08.11.2016 01:05
Aleksandrs no Brain Games Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Nov 2016
Ziņojums: #3
RE: Langina partija
Ļoti piekrītu 1. punktam un atbalstu visus, kas balsos par šo sarakstu!

Pats gan balsošu citādāk, bet vēlējos izrādīt cieņu šādai iniciatīvai!
08.11.2016 19:03
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija