Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Privātskolotāja matemātikā
Autors Ziņa
Kardināls Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 4
Pievienojās: Feb 2017
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Privātskolotāja matemātikā
Sveiki,

Atvainojos, ja nav īstā vieta, kur rakstīt, tomēr, būšu tik nekaunīgs un apvaicāšos.

Vai neatrastos, kāda ļoti spējīga daiļā dzimuma pārstāve (nav diskriminācija, tomēr, daiļās dzimuma pārstāves kompānijā matemātiku apgūt būtu vienkāršāk), kura varētu apteklēt 28 gadīgu puisi, lai tas apgūtu matemātiku tās privātstundu ietvaros, tādā veidā sagatavojot šo puisi matemātikas vidusskolas eksāmenam?

Protams, puisis par šādu pakalpojumu ir gatavs arī maksāt naudiņas, par sodu, ka pats vidusskolā matemātiku nemācījās. Smile
13.02.2017 09:03
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
noname Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 2
Pievienojās: Jan 2017
Reputācija: 1
Ziņojums: #2
RE: Privātskolotāja matemātikā
Matemātikas mācīšana domāta nopietni vai arī tā ir tava seksuālā fantāzija?
13.02.2017 16:21
Kardināls Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #3
Atvainojos, tā tāda daiļrunība no manas puses, kas ietverta humora oreolā. Ar seksuālām fantāzijām tur nav nekāda sakara. Matemātikas mācīšanās domāta nopietni, lai sagatavotos vidusskolas eksāmenam, kas netika kārtots savā laikā.
13.02.2017 16:55
kruuklis Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 3
Pievienojās: May 2016
Reputācija: 1
Ziņojums: #4
Grūti šo uztvert nopietni
13.02.2017 17:57
Kardināls Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #5
Daudz ko dzīvē ir grūti uztvert nopietni. Jautājums ir savādāks, ar kādu skatu Tu uz to visu veries un aplūko (Ērihs Marija Remarks "Trīs draugi" bija lielisks citāts, kur teica, ka dzīvē vieglāk būt muļķim nekā gudrajam, jo muļķis savā ceļā nesaskata tos iedomātos šķēršļus, kurus uzbur gudrais). Ja veries tikai no tīri gramatiskas puses, vadoties pēc kādām savām iekšējām izjūtām, tad daudz ko tādu, kur nebūtu vērts pat iedziļināties vai svērt savos morālajos kausos, var uztvert nenopietni. Jautājums ir par kontekstu. Es šajā gadījumā meklēju privātskolotāju, kas man iemācītu matemātiku, tā ir tā esence, kas bija jāuztver un jāreducē savā prātā, tālāk, vadoties tikai no apsvērumiem, vai mani šis jautājums interesē vai nē. Nevis vadoties pēc savām izjūtām, norādot, ka tā lūk ir seksuālā fantāzija vai kas nenopietns, jo tas kaut kādā veidā ietekmēja manas sajūtas un neatbilst maniem priekšstatiem par to, kā jānotiek lietām. Redz, viss ir pašā. Kāds šo neuztvēra nopietni, kāds uztvēra kā seksuālo fantāzija. Savukārt kāds cits to uztvēra kā iespēju, kas to interesēja un tas neiedziļinājās formā, bet gan saturā. Tādā veidā tas ir rezultējies loģiskā noslēgumā, ka es esmu atradis cilvēku, kas man palīdzēs. Vairāk neko man nevajadzēja. Tā kā iesaku skatīties uz dzīvi un notikumiem plašāk, ne caur sausu savu iedomu paradigmu.

Paldies visiem, vēlu veiksmi un izturību, vienlaikus paužot labsirdīgu skaudību par to, ko darāt.
14.02.2017 08:43
reversedego Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 11
Pievienojās: Nov 2013
Ziņojums: #6
Obvious troll is obvious.
14.02.2017 14:41
Kardināls Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #7
ad hominem
14.02.2017 15:14
ki Atslēdzies
rils

Ziņojumi: 1 211
Pievienojās: Mar 2006
Reputācija: 13
Ziņojums: #8
(14.02.2017 15:14 )Kardināls rakstīja:  ad hominem

nebūs taisnība šoreiz
14.02.2017 22:33
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Ololo Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 2
Ziņojums: #9
Padalies ar kontaktiem, ja privātskolotāja laba. Vēl varētu paspēt sagatavoties. Eksāmens ir likts, bet rezultāts varēja būt labāks.. Gribētu mainīt nodarbošanos, šobrīd strādāju, bet gribētu tikt kaut kur tālāk un/vai nodibināt, ko savu, bet trūkst zināšanas.
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 11.09.2017 12:11 Ololo.)
21.02.2017 15:53
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija