Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pētījums par krāsām (vajadzīga palīdzība)
Autors Ziņa
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Pētījums par krāsām (vajadzīga palīdzība)
Šodien saņēmu šādu mailu par kādu pētīijumu, kam nepieciešami dati. Kam nav slinkums, lūdzu palīdziet ar savu pienesumu.
Citāts:I would be grateful, if you would participate in the study of the perception of colours in connection to colour names in different languages and/or to invite your colleagues to do so. I would need at least 10 more Latuian speaking participants, and any other language speaking participants are also wery welcome.
You can participate in a study via a web page http://lnmcp.mf.uni-lj.si/colour/first.asp and the whole cooperation takes approximately 4 minutes.

Samo Kreft
07.02.2008 00:20
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Unknown_Guy Atslēdzies
Atturībnieks

Ziņojumi: 306
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 2
Ziņojums: #2
RE: Pētījums par krāsām (vajadzīga palīdzība)
Darīts.

07.02.2008 23:30
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Aivis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 269
Pievienojās: Apr 2006
Reputācija: 5
Ziņojums: #3
Varu ierakstīt krāsu nosaukumus ne tikai latviski, bet arī, piemēram igauniski un lietuviski, bet neredzu pašas krāsas tai lapā! Nesaprotu, kāpēc 10 tukšos lauciņos kaut kādi krāsu nosaukumi būtu haotiski jāraksta...

Pastāstiet man kāds un taps darīts, kas manos spēkos ir! Idea

Turklāt tas nav nekāds pētījums, ja kāds vienkārši grib uzzināt krāsu nosaukumus dažādās valodās! Netā ir pieejamas daudzvalodu vārdnīcas!
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 08.02.2008 20:12 Aivis.)
08.02.2008 19:42
Atslēdzies
Suq Madiq

Ziņojumi: 468
Pievienojās: Nov 2005
Reputācija: 11
Ziņojums: #4
Nu man gan pēc "submit form" nospiešanas piedāvāja izvēlēties manis ierakstītajām krāsām atbilsotšās.
08.02.2008 20:31
Aivis Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 269
Pievienojās: Apr 2006
Reputācija: 5
Ziņojums: #5
Andreass Šulcs rakstīja:Nu man gan pēc "submit form" nospiešanas piedāvāja izvēlēties manis ierakstītajām krāsām atbilsotšās.

Tādā gadījumā nepārdomāta ir lietotāja "saskarne" (kā to labprāt grib saukt mūsu valodnieki)!

Man labāk patiktu, ja katra krāsa tiktu uzreiz rādīta un tiktu piedāvāta daudzvalodu tabula ar nosaukumu brīvajām vietām...
08.02.2008 22:52
Unknown_Guy Atslēdzies
Atturībnieks

Ziņojumi: 306
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 2
Ziņojums: #6
Nu es to saprat tā, ja es pirmajā norādu zaļu krāsu, tad pēc submit man liek izvēlēties kura pēcmanām domām ir tā zaļā. Vai zaļš ir zaļš Very Happy
09.02.2008 01:04
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija