Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modems
Autors Ziņa
Kotels
Unregistered

Ziņojums: #1
Modems
Kādu datora iebūvēto modemu vajag lai noteiktu zvanītāja telefona nummuru? (Pieslēgums Lattelekom ISDN)
(Šo ziņojumu pēdējo reizi modificēja: 23.02.2006 17:44 Dāvis Frīdenvalds.)
11.10.2005 19:17
Citēt šo ziņu atbildē
Raivis Dejus Atslēdzies
Senior Member

Ziņojumi: 275
Pievienojās: Feb 2005
Reputācija: 0
Ziņojums: #2

es baidos, ka tas varētu nebūt iespējams... Ja līdz tavam vada galam tāda informācija nenonāk, tad nekāds modēms tev nelīdzēs, bet ja nonāk, tad domājams katram modēmam būtu jāspēj to uztvert. Šeit drīzāk pēc kādas viltīgas programmas...
11.10.2005 19:39
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
al2x Atslēdzies
no krēsla nost nekritējs
**

Ziņojumi: 33
Pievienojās: Sep 2005
Ziņojums: #3
Re: IT problēma
Kotels rakstīja:Kādu datora iebūvēto modemu vajag lai noteiktu zvanītāja telefona nummuru? (Pieslēgums Lattelekom ISDN)
priekshkam jaazina zvaniitaaja numurs?
11.10.2005 19:54
Apskatīt lietotāja interneta adresi Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
sd41045 Atslēdzies
Member Junior
**

Ziņojumi: 18
Pievienojās: Apr 2005
Ziņojums: #4

lai zinātu kas zvana Sad
11.10.2005 22:27
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
kotels2
Unregistered

Ziņojums: #5

Parastais telefons uzrāda zvanītāja Nr. bet modems nē. Izmantoju progu "Phoner". Ko nozīmē Caller ID vai ar ISDN modems - kāds no tiem varbūt man vajadzīgs??? Varbūt kāds zin labāk softu?
12.10.2005 22:18
Citēt šo ziņu atbildē
Guest
Unregistered

Ziņojums: #6

Caller ID ir iistais stafs. lattelekoms to suuta, ja iepikjo. var pieteikties arii kaut kaadam testa rezhiimam. vismaz savlaik vareeja. man nekas, protams, nesanaca.
bet jebkursh modeems, kas atbalsta CID funkciju, teoreetiski to velk. ;]

/ki
12.10.2005 23:30
Citēt šo ziņu atbildē
kotels Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 1
Pievienojās: Oct 2005
Ziņojums: #7
Diemžēl tikai teorētiski:(
Praktiski esmu nopircis modemu ar Caller ID atbalstu un nekas nesanāk. katrs saka kautko citu. bet tā īsti neviens neko tādu nav mēģinājis. Ja kāds pazīst kādu konkrētu cilvēku kas praktiski ko tādu izmantotu - būšu pateicīgs par info.
13.10.2005 18:04
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
al2x Atslēdzies
no krēsla nost nekritējs
**

Ziņojumi: 33
Pievienojās: Sep 2005
Ziņojums: #8

cik sapratu no iepriekshrakstiitaa - ir veelme zinaat kas zvana. pareizi? vai taads variants - uzprasiit, kas zvana, neder? Wink
13.10.2005 18:14
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija