Rakstīt ziņojumu 
 
Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LB'08 diena nr.1
Autors Ziņa
The Abusement Park Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 19
Pievienojās: May 2008
Reputācija: 1
Ziņojums: #1
LB'08 diena nr.1
Kamēr atmiņas vēl svaigas un balss zuduma dēļ verbālā komunikācija ir apgrūtināta, mēģināšu savu vēstījumu par LB'08 nodot nākamajām paaudzēm rakstiski.

Sākšu ar īsu pasākuma aprakstu savā skatījumā. LB ir fizmatu ikgadējais laivu brauciens - viens no popolārākajiem pasākumiem fizmatu vidū un labi zināms arī citiem studentiem. Tā pievilcība slēpjas dalībniku vēlmē pamest civilizāciju, civilizācijas aizspridumus un kopā "restartēties" aizmirstot ikdienas rutīnu.

Stāsts pamatā bāzēsies uz komandas „The Abusement park” piedzīvoto, rezētu un dzirdēto. Lielākajai daļai komandasbiedru šis jau bija trešais Laivubrauciens fizmatos. Pirmajā uzinājām, kas tas ir. Otrajā vēl nezinājām kā to vajag, tā lai pašam pēc tam prieks. Taču trešais jau bija tuvu ideālam.

Viss sākās jau 1.maija pievakarē, kad kojās ieradās gandrīz visa komanda un ķērās pie ekipējuma savākšanas un apkopošanas. Ekipējums - laiva, airi, teltis, guļammaisi, pārtika, personīgais ekipējums un protams viena no svarīgākajām lietām - Laimīte.

Šogad bijām nolēmuši izmantot Laimīti kuras tapšanā ieguldīts pašu roku darbs un iepriekš iegūtā pieredze metālliešanas arodā. Bijām gan iepirkuši Laimīti arī veikalā, ko lēnām patērējām gatavojot paši savu - īpašo- Laimīti.

Pasākums izvērtās visai jautrs un drīz vien tam pievienojās ļaudis no citām komandām ar līdzīgiem mērķiem. Pamazām veco koju ēku pārņēma anarhijas ēna. Pēkšņi no debesīm nokrita lielie „Superneto ” ratiņi, kas tūlīt kļuva par iecienītāko pārvietošanās līdzekli kojās. Diemžēl eksperimentālā veidā nācās secināt, ka šis ceļošanas veids ir visai neērts un bīstams, lai ceļotu no stāva uz stāvu.Ddrīz arī interese par ratiem pazuda. Taču veiksme nebija pametusi rosīgās kojas – pēkšņi koju pīpētavā no zemes izauga telts un piezemējās lidojošie paklājiņi. Tad nu arī visi līksmotāji ar saviem Laimes trauciņiem ieņēma koju pīpētavu un jautrība turpinājās.

Taču visam labajam ir arī pretspēks - un drīz vien koju sardzene sāka celt iebildumus pret notiekošo Laimes lietošanu un dzīves baudīšanu. Taču drosmīgie fizmati (un citi) uzveica ļaunuma pacietību un turpināja savu iepriekšējo nodarbi. Tā tas ilga līdz pat agram rītam.

Tad nu pienāca laiks arī oficiālajam startam. Fakultātes pagalmā savācās gan koju, gan nekoju Laimes meklētāji, kopskaitā ap 200. Citi sēdās autobusos, citi devās šosejas iekarojumos, lai mērķi - Mēmeles upi - sasniegtu stopējot. Arī „The Abusement Park” dalībnieki šīrās, lai sasniegtu laimīgo zemi sev mīļākajā veidā.

Mēs šoreiz sekosim mazākajai daļai - stopētājiem. Kā reiz bija sagadījies, ka stopēšanas sacensības bija papildus motivācija ātrai mērķa sasniegšanai. Azarts liels un drīz vien pienāca ziņas par pirmajiem Mēmeles iekarotājiem-stopotājiem. Taču veiksme neuzspīd visiem un citi tajā brīdī vēl nebija tikuši necik tālu.

Neizpalika arī tādi, kam galvenais bija dabas baudīšana un izklaide. Šī grupiņa trīs cilvēku sastāvā sasnieguši no mērķa netāli esošo ciemu - Valli - nolēma iekarot valles centrā esošās šūpoles un kļūt nedaudz Laimīgāki. Pašūpojušies, pasmēlušies Laimi un papļāpājuši jaunieši nolēma apmeklēt vienu no diviem Valles centrā esošajiem veikaliem un tad turpināt ceļojumu.

Taču nu jau stopēšana nebija vienīgā interese - radās vēlme radīt mākslu. Tika ierosināts veikt foto instalāciju ar mētāšanās un "virsū braucoša" traktora elementiem. Par cik traktors īsti nebija paņemts līdzi, tad nācās izmantot Valles centrā esošo šoseju un traktorus, kas pārvietojas pa to. Tā nu arī māksla tapa, nesot sev līdzi visai interesantās izbrīnīto autovadītāju sejas grimases.

Drīz vien Valles centrā tika apturēta arī kāda automašīna kuras vadītāja laipni pārlika salonā esošās piena burkas uz mašīnas bagāžnieku. Lai nogādātu dalībniekus līdz Mēmeles upei. Automašīnas vadītāja pat bija tik laipna, ka izlaida stopētājus tieši pie trešās govs laivošanas starta vietā.

Tā nu arī salecām raftā un devāmies, turpinot lēnu garu patērēt Laimīti, uz priekšu pa mežonīgās Mēmeles krācēm. Tās dienas maršrutu izdevās paveikt diezgan mierīgi un veikli, neskatoties uz to ka kāds cīņubiedrs, kas bija kļuvis pārāk Laimīgs apmēram piecas reizes ievēlās ūdenī tādejādi saslapinot arī komandas biedru drēbes kuras tika tajā brīdī aizlienētas.

Taču skumjas, par drēbju saslapināšanu, kliedēja komandas daiļavu veidotais topless priekšnesums. Šādi īsinot laiku sasniedzām nometni vēl saulei esot pie apvāršņa.

Tika uzcelta nometne, iekurts ugunskurs un visi varēja draudzīgi ķerties pie Laimes meklēšanas. Jāatzīst, ka bija cilvēki, kas Laimi bija sameklējuši pāragri un nometnē ieradās mēbeļu cienīgā veidā un bija visai izmirkuši. Taču ne jau fizmati būs tie, kas atstās kritušos. Kritušie tika labi aprūpēti. Kādam augstā amatā stāvošam Laimes meklētājam pat ar liela naža palīdzību tika nogrieztas izmirkušās apakšbikses pirms viņu ietina siltās segās un iecēla par tā brīža telts sargu.

Tā arī savstarpēji staiguļojot no viena ugunskura uz otru, dziesmu un deju pavadībā un, protams, palielinoties pārāk veiksmīgo Laimes meklētāju skaitam tika sagaidīta rītausma un ļaudis devās čučēt, lai no rīta dotos jaunos Laimes meklējumos.

Turpinājums sekos
07.05.2008 00:23
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
Rakstīt ziņojumu 


Lēciens uz forumu:Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija