Rakstīt ziņojumu 

Pavediena vērtējums:
  • 0 balsis - 0 vidējais
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ziņkārīgi
Autors Ziņa
sviesta beka Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojumi: 4
Pievienojās: Jun 2008
Reputācija: 0
Ziņojums: #1
Rolleyes Ziņkārīgi
Varat lūdzu pateikt cik jūsējie studē Fizmatos ar C līmeni matemātikā? Piem., statistikjos, bakalauros, skolotājos.!? Ja tādi vispār ir..?Very Happy
Ar tādu līmeni budžetā nu nekādi, ja?Very Happy
07.06.2008 15:00
Atrast visus šī lietotāja rakstītos ziņojumus Citēt šo ziņu atbildē
telezypher Atslēdzies
kauts kas labaks c(:[

Ziņojumi: 618
Pievienojās: Aug 2006
Reputācija: 6
Ziņojums: #2
RE: Ziņkārīgi
manam (mulkajam) bralitim bija C matene un C latv.val laikam un vins tika datorikos budzetaa.. Very Happy
07.06.2008 18:48
sviesta beka Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #3
Man tur vispār ar C līmeni būs ko darīt?

P.S. Man vismaz interesē studēt matemātiku..Very Happy
07.06.2008 19:16
sviesta beka Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #4
Es tā padzirdēju, ka, ja vēlāk strādā valsts darbā, tad studiju kredītu anulē!? Kāds varbūt var apstiprināt vai noliegt?Very Happy
09.06.2008 14:33
Raivis Bēts Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 199
Pievienojās: Mar 2005
Ziņojums: #5
Ja ir interese, tad noteikti, ka vajag nakt studet tiesi fizmatos. Ar C līmeni var meginat tikt budzeta, tacu apsolit gan to isti nevar... Smile

Matematikiem svarigakais ir interese par matematiskam lietam; ja ta ir, tad zinasanas, ja tas varbut pec vidusskolas nav tik labas, ar laiku atnaks, ja bus pietiekama velme un nebus liels slinkums!
09.06.2008 16:06
sviesta beka Atslēdzies
Junior Member
**

Ziņojums: #6
Skaidra bilde, būšu nākamgad tur, lai tur vai kasVery Happy
09.06.2008 16:09
borzovs Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 50
Pievienojās: Mar 2007
Reputācija: 2
Ziņojums: #7
sviesta beka rakstīja:Varat lūdzu pateikt cik jūsējie studē Fizmatos ar C līmeni matemātikā? Piem., statistikjos, bakalauros, skolotājos.!? Ja tādi vispār ir..?Very Happy
Ar tādu līmeni budžetā nu nekādi, ja?Very Happy

Nesen veiktais pētījums par datorikas studentiem atklāja visai negaidītu faktu. Izrādījās, ka bakalaura grādu pēdējos 5 gados ir ieguvuši jaunieši pat ar ļoti zemām vidusskolas centralizēto eksāmenu atzīmēm matemātikā, bet pametuši studijas nepabeigtas arī tādi, kam šīs atzīmes bijušas ļoti augstas. Tas laikam nozīmē, ka uzcītība, neatlaidība un pašdisciplīna ir svarīgākas nekā vidusskolā apgūtās zināšanas. Protams, vieglāk studēt ir tiem, kam vidusskolas dotās zināšanas labākas.

Piebildīšu, ka pirmajā kursā datoriķiem notiek īpašas bezmaksas papildmācības vidusskolas matemātikā tiem, kam zināšanas nav gluži labas.

Jā, un budžeta vietu ir tik daudz, ka pietiks visiem, kas patiešām vēlas pie mums nopietni studēt. Iestāties ir viegli, bet studēšana tik viegla vis nebūs.
Skat. arī http://www.lu.lv/dn/ .

Juris Borzovs
Datorikas nodaļas vadītājs
13.06.2008 11:07
berns 2: Return Atslēdzies
Banned

Ziņojumi: 3
Ziņojums: #8
borzovs rakstīja:[..] bet studēšana tik viegla vis nebūs. [..]
Apšaubāms fakts. Laughing
13.06.2008 11:11
Illusion Atslēdzies
Member

Ziņojumi: 182
Pievienojās: Oct 2005
Reputācija: 1
Ziņojums: #9
Ko varu teikt... vari sākumā caurrakt http://en.wikipedia.org/wiki/Mathematics dažādas matemātikas sadaļas, lai saprastu, kurās tieši matemātikas nozarēs Tu varētu gribēt bīdīt zinātni. Ja atradīsi, kas patiešām interesē, nemet plinti krūmos un gan jau atradīsi kādu darba vadītāju pat tad, ja neviens īsti ar to LU neņemas. Kā jau daudzi saka, atzīmēm un sasniegumiem vidusskolā nav īsti nozīmes - vajag tik rakt. Un, ja labi pratīsi rakt, iespējams ka pārējam nozīme kļūs aizvien mazāka. Nu jā, man par vilšanos un klupšanas akmeni, matemātikā ir mājasdarbi, kuri jāpilda arī tajās matemātikas nozarēs, kuras neinteresē. Protams, pastāv arī iespēja klusiņam ielavīties īpaši interesantās svešās lekcijās ka brīvklausītājam. Piemēram, es pavisam noteikti esmu pavadījusi daudz vairāk laika lekciju kursos, kuras es neesmu reģistrēta un nekad arī netikšu pat, ja varētu, jo man principiāli besī ārā pieprasīšana pārbaudes darbos atgremot apgūto mācību vielu. Tā kā iespējas ir neskaitāmas - gan iegūt, gan nostiprināt zināšanas, ja vien to patiešām vēlas.
13.06.2008 13:08
Rakstīt ziņojumu 

Lēciens uz forumu:

Kontaktifizmati.lvAtgriezties uz augšuAtgriezties pie saturaArhīva skatsRSS sindikācija